Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:07 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Cześć,

jestem tutaj nowa :) Nazywam się Asia - to tak na wstępie.

Mój problem dotyczy biletów za złotówkę. Kupiłam wczoraj dwa takie Warszawa - Budapeszt. Ucieszyłam się bo pierwszy raz mi się to udało. Od kolegi usłyszałam jednak, że Jego koleżanka miała sytuację, że na lotnisku kazano jej dopłacić do biletu jakieś opłaty 180 złotych (podatki czy coś).. Chciałam zapytać czy ktoś z Was miał taki przypadek czy też to jakiś wyjątek? Będę wdzięczna za pomoc!

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
#2 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Dodatkowe platnosci na lotnisku sa mitem. Jedyna mozliwosc, ze kolezanka zapakowala sie w walizke wykraczajaca poza stukrotnie podawane dopuszczalne wymiary to wtedy mogla zostac ukarana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:17 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Tak właśnie sądziłam :) Bo znam kilka osób, które nie miały z tym problemu. Dziękuję bardzo za odpowiedź! Już się cieszę na jarmark bożonarodzeniowy w Budapeszcie no i na zwiedzanie miasta!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Nie ma sprawy :)

Nie zapomnij odwiedzic:
Tokaji Borozó
1055 Budapest, Falk Miksa utca 32, Hungary

(lampki wina po.. okolo 3 zl za 200 mL!)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:23 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
m3lm4k napisał(a):
Dodatkowe platnosci na lotnisku sa mitem. Jedyna mozliwosc, ze kolezanka zapakowala sie w walizke wykraczajaca poza stukrotnie podawane dopuszczalne wymiary to wtedy mogla zostac ukarana.


Są znane również przypadki, w których podróżujący nie wydrukuje sobie kartę pokładową,
właśnie facet s Ukrainy ostatnio tak miał w Modlinie. Miał dopłacić 285 zł do biletu Ryan Air.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:24 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
O! Dziękuję za radę :) Chętnie skorzystam! Może polecasz też jakąś niedrogą knajpkę jeśli chodzi o obiad czy kolację?


Jeżeli chodzi o karty pokładowe to o nich pamiętam ;) Zawsze drukuję wcześniej w razie gdybym na ostatnią minutę nie miała internetu np..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Odsylam tu:
wegry-budapeszt,78,3063&start=0

Ja niestety przeplacilem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:47 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Poszukam czegoś :) A może sama coś odkryję ciekawego już na miejscu.

Przepłaciłeś za bilety? Ja szukałam od kilku dni.. i udało mi się wczoraj wieczorem.. było kilka dat za złotówkę, a po chwili już ich nie było.. Mój pierwszy zakup z kartą prepaid :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Konczac OT, bilety kupilem za bezcen, ale na miejscu kelner wykorzystal moja nieznajomosc madziarskiego, wiec radze uwazac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:56 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Ok! Dziękuję raz jeszcze za wszystkie informacje i przepraszam za offtopic :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Paź 2012 20:47 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Asia i przy odprawie online pamiętaj, aby nie zaznaczać płatnych opcji, które będą się pojawiały.
Udanej podróży ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Paź 2012 21:14 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Wiem, wiem :) Już leciałam Ryanairem. Tylko nie za złotówkę :)

Dziękuję za wszystkie rady!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group