Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 109  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 11 Sty 2012 22:12 

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 7
Ile czekaliście na karte? ja podpisałem dokumenty u kuriera przed świetami, a tu nadal o karcie nie słychac? też tak mieliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#382 PostWysłany: 11 Sty 2012 22:19 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
DaGrz napisał(a):
Ile czekaliście na karte? ja podpisałem dokumenty u kuriera przed świetami, a tu nadal o karcie nie słychac? też tak mieliście?

Zadzwoń na infolinię zapytać czy decyzja była pozytywna i jaki jest status wniosku.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 11 Sty 2012 23:00 

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 7
no decyzja była pozytywna. wniosek juz podpisałem. czekam tylko na karte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 13 Sty 2012 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Witam

Macie dostep do podgladu transakcji w blokadach na rachunku?
Od wczoraj wyskakuje mi komunikat: Wystąpił nieznany bład wrrr....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 13 Sty 2012 15:21 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
correos napisał(a):
Witam

Macie dostep do podgladu transakcji w blokadach na rachunku?
Od wczoraj wyskakuje mi komunikat: Wystąpił nieznany bład wrrr....


u mnie to samo - kolejne "udogodnienie" :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 13 Sty 2012 22:56 

Rejestracja: 04 Cze 2011
Posty: 11
Normalnie szok - wczoraj przelałam punkty bonusowe z karty kredytowej Citybanku (przez internet) a dziś są już na koncie Wizzair. Zwykle trafiały na konto Wizzaru po 2-3 tygodniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 13 Sty 2012 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Citi wydluzyl czas przelewania punktow z 3 do 14 dni roboczych ale nadal zajmuje im to co najmniej miesiac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 14 Sty 2012 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2010
Posty: 112
Pawel_T napisał(a):
Citi wydluzyl czas przelewania punktow z 3 do 14 dni roboczych ale nadal zajmuje im to co najmniej miesiac.

Skąd ta informacja? W regulaminie programu lojalnościowego wizz dostępnym dziś na stronie citi nadal jest: § 5.9 "Z chwilą przeniesienia punktów umorzona i dodana do Konta Wizz kwota zostanie udostępniona na Koncie Wizz w postaci Stanu Konta Wizz w terminie 3 dni roboczych."
_________________
Image
o naszych wyjazdach - Pacynkowe podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 14 Sty 2012 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
apacino napisał(a):
Pawel_T napisał(a):
Citi wydluzyl czas przelewania punktow z 3 do 14 dni roboczych ale nadal zajmuje im to co najmniej miesiac.

Skąd ta informacja? W regulaminie programu lojalnościowego wizz dostępnym dziś na stronie citi nadal jest: § 5.9 "Z chwilą przeniesienia punktów umorzona i dodana do Konta Wizz kwota zostanie udostępniona na Koncie Wizz w postaci Stanu Konta Wizz w terminie 3 dni roboczych."

Probowales ostatnio przelac punkty? U mnie po przelaniu z citi pojawil sie komunikat:
Dziękujemy, zamówienie przelania punktów zostało potwierdzone. Punkty pojawią się na koncie Wizz Air w ciągu 14 dni roboczych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 14 Sty 2012 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2010
Posty: 112
Przelewałam testowe 10 pkt. tydzień temu - oczywiście jeszcze nie dotarły. Nie pamiętam czy pojawił się taki komunikat, ale i tak piszę dziś reklamację, ponieważ wiążący jest regulamin, a w nim są 3 dni. :)
_________________
Image
o naszych wyjazdach - Pacynkowe podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 14 Sty 2012 22:41 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
Gdzie na koncie citi moge sam przelac pkt na konto wizzair? Mega lipa jest takze z tym ze widze swoj limit i sume ktora mi zostala do wydania a nie widze transakcji w których uzyłem karty jak i sumy wydanej . Jest jaki limit czasowy na wykorzystanie pkt z konta wizzair na podroze?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 14 Sty 2012 22:55 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
digi1 napisał(a):
Gdzie na koncie citi moge sam przelac pkt na konto wizzair? Mega lipa jest takze z tym ze widze swoj limit i sume ktora mi zostala do wydania a nie widze transakcji w których uzyłem karty jak i sumy wydanej . Jest jaki limit czasowy na wykorzystanie pkt z konta wizzair na podroze?

Pozdrawiam

Tak jak jest napisane na poprzednich stronach tego wątku:

- punkty przelane z CITI do WIZZ można wykorzystać w ciągu 2 lat
- bieżących transakcji nie widać wcale od kilku dni ale nawet jak ten błąd nie występował to nie było zbyt dobrze - zwykle widać wszystkie które nie rozliczyły się z poprzednich dni a z bieżącego dnia tylko 1 najnowszą (a jeśli to transakcja zbliżeniowa to w 90% przypadków nie widać jej wcale zanim się nie rozliczy - ale to akurat problem wszystkich banków)
- punkty możesz przelać samodzielnie klikając w zakładkę "Katalog nagród" i obrazek karty (po prawej stronie) - sprawdź przed zatwierdzeniem czy Twój numer jest zgodny z tym na wizzair.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 14 Sty 2012 23:31 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
siudamac napisał(a):
digi1 napisał(a):
Gdzie na koncie citi moge sam przelac pkt na konto wizzair? Mega lipa jest takze z tym ze widze swoj limit i sume ktora mi zostala do wydania a nie widze transakcji w których uzyłem karty jak i sumy wydanej . Jest jaki limit czasowy na wykorzystanie pkt z konta wizzair na podroze?

Pozdrawiam

Tak jak jest napisane na poprzednich stronach tego wątku:

- punkty przelane z CITI do WIZZ można wykorzystać w ciągu 2 lat
- bieżących transakcji nie widać wcale od kilku dni ale nawet jak ten błąd nie występował to nie było zbyt dobrze - zwykle widać wszystkie które nie rozliczyły się z poprzednich dni a z bieżącego dnia tylko 1 najnowszą (a jeśli to transakcja zbliżeniowa to w 90% przypadków nie widać jej wcale zanim się nie rozliczy - ale to akurat problem wszystkich banków)
- punkty możesz przelać samodzielnie klikając w zakładkę "Katalog nagród" i obrazek karty (po prawej stronie) - sprawdź przed zatwierdzeniem czy Twój numer jest zgodny z tym na wizzair.com



Bardzo dziekuje za wyjasnienie. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 15 Sty 2012 00:54 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Słuchajcie mam mały problem. Zamówiłem sonie kartę Citi Banku Wizz. Przez internet złożyłem zamówienie, pani do mnie zadzwoniła prosząc o dane, następnego dnia dostałem telefoniczne potwierdzenie o przyznaniu mi karty i poinformowaniu na czekaniu na kuriera. Następnego dnia o godzinie 8.00 rano dzwoni do mnie kurier i pyta czy będę w domu około godziny 12:00 abym podpisał dokumenty. Myślę sobie BAJKA :D Pełna kultura, szybka obsługa nie minęło nawet 48 godzin i prawie wszystko załatwione bez wychodzenia w domu. I tu się zaczynają JAJA.

O godzinie 12 dzwoni kurier i pyta się jak ma dojechać. No to go kieruje jak ma trafić, a on mówi że stoi obok jakiegoś bloku. Myślę sobie że źle trafił bo u mnie nie ma żadnego bloku same domki jednorodzinne. Tak gadamy i on prosi mnie o potwierdzenie adresu i tu ZONK. Ja mieszkam w mazowieckim, a pan kurier przez pół dnia szukał mnie w SIEMIATYCZACH ŚLĄSKICH na dolnym śląsku jakieś 350 km od mnie. Mówię wam wk****ł się chłopina niemiłosiernie. Porcja epitetów była niezła.

Następnego dnia dzwonię do Citi Banku i mówię o całej sytuacji. Pani grzecznie poinformowała mnie, że mam czekać na kuriera gdyż tym wszystkim zajmuje się firma zewnętrzna a ona nie może pomóc. Kilka dni i nic - CISZA. Powiedzcie mi jak długo mam czekać ?? Spotkaliście się z podobną sytuacją ??? :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 15 Sty 2012 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 35
Heh,

No to 10 stycznia przelałem jeszcze raz testowo 100 punktów i tym razem już są zaksięgowane, natomiast te przelane 10 grudnia gdzieś "utknęły", nie pozostaje mi nic innego niż złożenie reklamacji - ciekawe jak ją rozpatrzą :D

Jeśli chodzi natomiast o wyrobienie karty to ja w końcu poszedłem do placówki - tak wydało mi się najszybciej, a i tak po tygodniu zadzwonił do mnie konsultant, że brakuje jakiś dokumentów i musiałem donieść.
_________________
Relacje z moich podróży
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 15 Sty 2012 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2010
Posty: 112
Testowe punkty przeszły - operacja zajęła "tylko" 7dni. Trzeba się spieszyć z reklamacjami - pisać czwartego dnia, może jak zostaną nimi zasypani to w końcu system zacznie działać jak należy (a jak nie to może my zyskamy jakieś punkty ;) )
_________________
Image
o naszych wyjazdach - Pacynkowe podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 15 Sty 2012 21:29 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Witam
Na początek witam wszystkich jest to mój pierwszy post, ale forum chętnie przeglądam:)
Mam kilka pytań i mam nadzieje ze uda się na nie uzyskać odpowiedz

1 Przelałem z Citki 2500 punktów i mam pytanie gdzie one powinny być widoczne niestety na stronie wzzair nie widzę nigdzie ich
2 Podczas tworzenia konta w wizz, jako waluta ustawiła mi się Euro czy da rade jakoś to zmienić na PLN
3 Planuje zakupić kartę Wizz Xclusive Club: czy można ja leczyć z punktami zbieranymi w na karcie Citi
Z góry dzięki za pomoc. Mam nadzieje ze po tym już będę mądrzejszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 15 Sty 2012 21:40 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 99
benybeny napisał(a):
1 Przelałem z Citki 2500 punktów i mam pytanie gdzie one powinny być widoczne niestety na stronie wzzair nie widzę nigdzie ich

Powinny być widoczne zaraz po zalogowaniu na koncie Wizz oraz w zakładce "Moje konto"
Pamietaj, że trochę upływa czasu od momentu przelania punktów z Citi, do momentu zaksięgowania ich na koncie Wizz

benybeny napisał(a):
2 Podczas tworzenia konta w wizz, jako waluta ustawiła mi się Euro czy da rade jakoś to zmienić na PLN

Powinno się automatycznie zmienić po otrzymaniu pierwszych punktów na PLN

benybeny napisał(a):
3 Planuje zakupić kartę Wizz Xclusive Club: czy można ja leczyć z punktami zbieranymi w na karcie Citi

Wizz Xclusive Club, to nie karta, tylko członkostwo w klubie Wizz, przy którym masz tańsze bilety na większość lotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 15 Sty 2012 22:02 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Dzieki za odpowiedz. W takim razie musze reklamować bo przelelaem jakies 3 tygodni temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 15 Sty 2012 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
benybeny napisał(a):
Dzieki za odpowiedz. W takim razie musze reklamować bo przelelaem jakies 3 tygodni temu.

Nie jestes jedyny, ktory tyle czeka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 109  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group