Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 109  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 20 Sty 2012 13:13 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
Wczoraj wieczorem (19.01.2012) dotarły punkty przelane około południa w poniedziałek (16.01.2012) - bardzo ładnie zaczęło działać!

3D Secure też (odpukać!) dobrze działa teraz (aktywowałem sobie ponownie kilka dni temu - nie oddzwonili sami chociaż obiecali), SMSy przychodzą za każdym razem z innego numeru (wczesniej jako nadawca było "Info").

Pozostaje jeszcze podgląd bieżących transakcji - oby jak najszybciej się uporali z tym problemem i będzie to "najlepsza karta kredytowa jaką miałem"! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#422 PostWysłany: 20 Sty 2012 13:22 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
siudamac napisał(a):
3D Secure też (odpukać!) dobrze działa teraz (aktywowałem sobie ponownie kilka dni temu - nie oddzwonili sami chociaż obiecali), SMSy przychodzą za każdym razem z innego numeru (wczesniej jako nadawca było "Info").

Ja mam to wyłączone i jestem prze-szczęśliwy, nie muszę wpisywać za każdym razem tych durnych kodów.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 20 Sty 2012 13:33 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
mucha napisał(a):
Ja mam to wyłączone i jestem prze-szczęśliwy, nie muszę wpisywać za każdym razem tych durnych kodów.

kwestia gustu - każdy może wybrać sobie co woli
dla mnie nie jest żadnym problemem poświęcić 10-15 sekund przy każdej transakcji a "poczucie większego bezpieczeństwa" warta jest więcej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 21 Sty 2012 08:41 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
Nawet nie wiedziałem ze spłacajac karte Citi wizz - tez dostaje sie pkt za przelane na konto pieniadze..dziwne ale tylko sie cieszyc.:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 21 Sty 2012 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Mam karte od paru ładnych miesięcy i czas na jakies podsumowanie zwiazane z jej uzytkowaniem.
Pierwsza otrzymana karta byla wadliwa, nie mozna bylo wykonac transakcji w terminalach wiekszosci sieci handlowych oraz stacji paliwowych, wymiana odbyla sie szybko i sprawnie. Z obecna nie mialem jeszcze sytuacji odmowy transakcji w jakimkolwiek terminalu, rezerwacji hoteli, samochodow, płatnosci allegro etc. Bolączki zwiazane z przelewaniem punktow, potwierdzaniem transakcji internetowych smsami, czy tez podgladem blokad na rachunku byly szeroko na forum opisywane i dotknely mysle kazdego z nas bez wyjatku. Dzieki naszej pomocy moge napisac smialo setki miłosnikow latania na flyforfree moglo kupic bilety bez dodatkowych opłat. Cieszy mnie ze na chwile obecna nie spotkalem sie na forum z opisem oszustwa na tym polu. Dla mnie najwiekszym mankamentem jest brak mozliwosci "pozbycia" sie pkt na rachunku wizz w przypadku dowolnej rezerwacji odbywajacej sie na koncie. Dosc sprytnie sie tutaj Wizzair zabezpieczyl. Kolejna niedogodnosc to wyśrubowane kursy walutowe. Otrzymałem karte w ramach programu City at work i jest ona dla mnie calkowicie bezplatna nie ukrywam ze to tez kluczowy atut. Mimo opisanych wyzej problemow nie rozstane sie z nia predko.

Mucha badz szczegolnei ostrozny poslugujac sie gdziekolwiek swoja karta - zawieszajac potwierdzenia sms transakcji, narazasz sie na calkowite wyczyszczenie konta. Mam nadzieje ze chociaz zeskrobales badz zakleiles kluczowe 3 cyfry na odwrocie karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 21 Sty 2012 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
correos napisał(a):
Mucha badz szczegolnei ostrozny poslugujac sie gdziekolwiek swoja karta - zawieszajac potwierdzenia sms transakcji, narazasz sie na calkowite wyczyszczenie konta. Mam nadzieje ze chociaz zeskrobales badz zakleiles kluczowe 3 cyfry na odwrocie karty.

Wczoraj po dlugiej przerwie, wspanialomyslny citi zablokowal mi transakcje na wizzair.com. Nie bede sypal epitetow pod ich adresem bo chyba nie wolno na forum, ale ci *#!@, zwani dalej "geniuszami" stwierdzili, ze blokowanie transakcji po kilku zakupach u jednego partnera jest dla mojego bezpieczenstwa. Ja jednak uwazam, ze dla mojego bezpieczenstwa powinni naprawic 3D Secure, do ktorego awarii oficjalnie sie przyznaja. W przypadku zgubienia karty i zablokowanych transakcji na wizzair.com, znalazca nie kupi tam biletu za 4zl, ale bez problemu moglby kupic np. 1 bilet w LOT za 3 tys. zl i nit by tego nie zablokowal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 21 Sty 2012 11:39 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
correos napisał(a):
Mucha badz szczegolnei ostrozny poslugujac sie gdziekolwiek swoja karta - zawieszajac potwierdzenia sms transakcji, narazasz sie na calkowite wyczyszczenie konta. Mam nadzieje ze chociaz zeskrobales badz zakleiles kluczowe 3 cyfry na odwrocie karty.

Karta od początku istnienia leży w szufladzie, nie używana była nigdzie poza wizzair.com :)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 21 Sty 2012 21:11 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 95
Loty: 163
Kilometry: 188 335
mucha napisał(a):
correos napisał(a):
Mucha badz szczegolnei ostrozny poslugujac sie gdziekolwiek swoja karta - zawieszajac potwierdzenia sms transakcji, narazasz sie na calkowite wyczyszczenie konta. Mam nadzieje ze chociaz zeskrobales badz zakleiles kluczowe 3 cyfry na odwrocie karty.

Karta od początku istnienia leży w szufladzie, nie używana była nigdzie poza wizzair.com :)

Ja szczególnie obawiał bym się użytkowania mojej karty bez 3DSecure - nr karty mam na tyle prosty że przy płatności internetowej może z 3 razy miałem kartę w ręce, niemal od początku klepię te dane z pamięci :)

Co do samego 3DSecure, i tak jest mniej uciążliwe niż np. w WBK, tam przed otrzymaniem sms musisz się jeszcze zalogować do systemu transakcyjnego banku, podając swój numer NIK oraz losowo wybrane znaki z hasła mającego do 20 znaków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 21 Sty 2012 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 35
Punkty przelane 10 grudnia się znalazły - po ponad miesiącu trafiły na konto wizzair. Wykonałem jeszcze jedno zlecenie i widzę, że teraz punkty trafiają na konto w przeciągu kilku dni.
_________________
Relacje z moich podróży
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 22 Sty 2012 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2010
Posty: 112
Kolejne udogodnienia Citi: po kliknięciu w obrazek karty pojawia się komunikat "Wszelka wymiana punktów możliwa jest na stronie wizzair.com." I nic więcej nie możemy zrobić. Na stronie Wizza nie znalazłam opcji zlecenia przelania pkt.
_________________
Image
o naszych wyjazdach - Pacynkowe podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 22 Sty 2012 11:54 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
J0seph napisał(a):
Ja szczególnie obawiał bym się użytkowania mojej karty bez 3DSecure - nr karty mam na tyle prosty że przy płatności internetowej może z 3 razy miałem kartę w ręce, niemal od początku klepię te dane z pamięci :)

Co do samego 3DSecure, i tak jest mniej uciążliwe niż np. w WBK, tam przed otrzymaniem sms musisz się jeszcze zalogować do systemu transakcyjnego banku, podając swój numer NIK oraz losowo wybrane znaki z hasła mającego do 20 znaków.


Mam tak samo jak Ty :)
Też numer podaję z pamięci (to chyba dzięki tej dużej ilości zer)
a kartę w BZ WBK też miałem i też uważam, że tam jest to trudniejsze, poza tym w BZ WBK działa tylko na niewielkiej ilości stron (głównie krajowych) no i przy niektórych kartach każdy sms powyżej 5 w miesiącu tam jest płatny!

A tak poza tym to................. bieżące transakcje znów są widoczne! Miły prezent na niedzielę od CITI!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 22 Sty 2012 11:59 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
apacino napisał(a):
Kolejne udogodnienia Citi: po kliknięciu w obrazek karty pojawia się komunikat "Wszelka wymiana punktów możliwa jest na stronie wizzair.com." I nic więcej nie możemy zrobić. Na stronie Wizza nie znalazłam opcji zlecenia przelania pkt.



Dokładnie mam to samo - czyzby skonczyła sie mozliwosc przelewania pkt przez strone banku i zostaje tylko tel?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 23 Sty 2012 22:49 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Ja mam pytanko, dopiero co uaktywniłem swoją karte. Na stronie City Banku mam na razie 0 punktów, z tego co przeczytałem pierwsze 1000 pkt będzie przyznane po pierwszej transakcji bezgotówkowej. Transakcję już zobiłem. Ile minie czasu nim punkty mi zostaną przyznane. ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 24 Sty 2012 00:46 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
krzynio108 napisał(a):
Ja mam pytanko, dopiero co uaktywniłem swoją karte. Na stronie City Banku mam na razie 0 punktów, z tego co przeczytałem pierwsze 1000 pkt będzie przyznane po pierwszej transakcji bezgotówkowej. Transakcję już zobiłem. Ile minie czasu nim punkty mi zostaną przyznane. ???



Punkty na twoim koncie w banku pokaza sie zapewne w ciagu 3 dni /jak transakcja zostanie zaksiegowana / a pozniej musisz je przelac na konto w wizzair.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 24 Sty 2012 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Z tym, że jeżeli dobrze pamiętam to musi to być pierwsza transakcja bezgotówkowa na stronie Wizzair...

Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 24 Sty 2012 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
tygrysm napisał(a):
Z tym, że jeżeli dobrze pamiętam to musi to być pierwsza transakcja bezgotówkowa na stronie Wizzair...

Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Poprawiam, mylisz sie :) Dowolna transakcja bezgotowkowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 24 Sty 2012 10:11 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 95
Loty: 163
Kilometry: 188 335
Dziś przestał działać mi 3DSecure, zamiast strony na której wpisuje się kod otrzymany smsem (samego smsa otrzymywałem) wyświetlany był błąd. do czasu wyjaśnienia przyczyny awarii usługę 3DSecure mi wyłączono.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 24 Sty 2012 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Tak reklamują te 3D Secure, a to taki bubel póki co :-) Ja też aktualnie mam wyłączone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 24 Sty 2012 14:47 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 210
niebieski
Byłem dziś w banku, ale na jedno pytanie Pani nie była w stanie mi odpowiedzieć, kazała kontaktować się z Wizzem, ale może ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją. Ja nie mam odpowiedniego dochodu, by wyrobić kartę, mogłaby ją wyrobić moja mama. I tu pojawia się pytanie: czy wtedy ta karta może być powiązana z moim kontem Wizz? Tam mam wizz Xclusive i to najwięcej ja latam, a nie mama, więc nie opłacałoby się gdyby mama musiała mieć swoje konto. Czy wystarczy podać ten sam adres e-mail czy dane też się muszą zgadzać? (Mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłem :) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 24 Sty 2012 15:01 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
SwedishBoy napisał(a):
czy wtedy ta karta może być powiązana z moim kontem Wizz? Tam mam wizz Xclusive i to najwięcej ja latam, a nie mama, więc nie opłacałoby się gdyby mama musiała mieć swoje konto. Czy wystarczy podać ten sam adres e-mail czy dane też się muszą zgadzać?

Nie będzie problemu. Tylko przy składaniu wniosku o kartę musisz podać ten sam adres e-mail co masz w Wizz zarejestrowany.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 109  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group