Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Kwi 2015 08:58 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 42
Kilometry: 153 039
Witam.
W poniedziałek stwierdziłem problemy z przelewami walutowymi z mojego rachunku w T-mobile. Pomimo posiadania środków nie można wykonać przelewu. W czasie operacji pojawia się się operacja, że na koncie jest 0. Dotyczy to operacji wykonywanych w EUR, $ Funtach. Zgłosiłem reklamacje do banku w poniedziałek 2015-04-13 ;) - jest rozpatrywana. Mam pytanie do posiadaczy rachunku T-m. Czy zauważyli podobny problem? Czy jest to tylko jednostkowy problem z moim kontem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 16 Kwi 2015 09:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Wiesz, ze przelew w walucie jest obarczony dodatkową oplata i musisz zapewnić kasę na wykonanie przelewu lub wskazać rachunek skąd ma pobrać? To chyba 10 lub 20 zl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Kwi 2015 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Ja tam żadnych opłat nie mam za przelewy walutowe wewnątrz synca czy do aliorkantora ;)

Ja miałem inny problem w tamtym tygodniu - przy próbie przelewu z oszczędnosciowego € na ROR € albo do kantoru aliora na konto € podpowiadała się tylko waluta PLN.... Naklikałem się jak głupi i za którymś razem zaskoczyło. Przedwczoraj już działało bez zgrzytów.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Kwi 2015 09:32 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Nie jest napisane na jaki rachunek chce przelać, a skoro ma wyliczone co do grosza że na koncie ma tyle, ile do przelewu, to błąd braku środków w tym przypadku jest prawdopodobny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Kwi 2015 09:57 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 42
Kilometry: 153 039
michzak napisał(a):
Wiesz, ze przelew w walucie jest obarczony dodatkową oplata i musisz zapewnić kasę na wykonanie przelewu lub wskazać rachunek skąd ma pobrać? To chyba 10 lub 20 zl


Mam środki na koncie (jednym i drugim). Problem polega na tym, że już w momencie przygotowywania przelewu na rachunku widać np. 0 $.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Kwi 2015 09:58 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Sync ma przelewy walutowe i europejskie, walutowe są bodajże darmowe, najlepiej zadzwoń do nich na infolinię, bardzo sprawnie i szybko pomagają, na pewno lepszą pomoc uzyskasz u nich niż tutaj na forum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Kwi 2015 10:01 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 42
Kilometry: 153 039
Tomek Zien napisał(a):
Ja tam żadnych opłat nie mam za przelewy walutowe wewnątrz synca czy do aliorkantora ;)

Ja miałem inny problem w tamtym tygodniu - przy próbie przelewu z oszczędnosciowego € na ROR € albo do kantoru aliora na konto € podpowiadała się tylko waluta PLN.... Naklikałem się jak głupi i za którymś razem zaskoczyło. Przedwczoraj już działało bez zgrzytów.


Mój problem jest podobny do opisanego przez Tomek Zien. Można wykonać przelew z rachunku w złotych. Nie można z walutowych (pojawia się 0 $, EUR. Funt)

-- 16 Kwi 2015 10:05 --

lukasz354 napisał(a):
Sync ma przelewy walutowe i europejskie, walutowe są bodajże darmowe, najlepiej zadzwoń do nich na infolinię, bardzo sprawnie i szybko pomagają, na pewno lepszą pomoc uzyskasz u nich niż tutaj na forum.


Zgłosiłem reklamację - jest rozpatrywana. Z ciekawości chciałem się dowiedzieć czy tylko ja mam pecha (problem stwierdziłem 13 kwietnia ;) ) czy dotyczy większej liczby użytkowników. Wiem, że na tym forum jest duża liczba Użytkowników T-mobile (Sync)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Kwi 2015 14:21 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 42
Kilometry: 153 039
Grześ napisał(a):
Witam.
W poniedziałek stwierdziłem problemy z przelewami walutowymi z mojego rachunku w T-mobile. Pomimo posiadania środków nie można wykonać przelewu. W czasie operacji pojawia się się operacja, że na koncie jest 0. Dotyczy to operacji wykonywanych w EUR, $ Funtach. Zgłosiłem reklamacje do banku w poniedziałek 2015-04-13 ;) - jest rozpatrywana. Mam pytanie do posiadaczy rachunku T-m. Czy zauważyli podobny problem? Czy jest to tylko jednostkowy problem z moim kontem?


Dla zainteresowanych!
Dzisiaj udało mi się wykonać przelewy walutowe. Co prawda przy wykonywaniu przelewu nadal formatka wskazuje 0 środków, ale udało mi się przelać walutę. Nie otrzymałem żadnej informacji na wcześniej składaną reklamację, ale najważniejsze, że pieniążki są już na innym rachunku :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
A ja mam informację dla wszystkich, którzy sporadycznie lub wcale nie używalą konta w T-Mobile (dawniej Alior Sync). Mianowicie dla takich osób wprowadzono opłatę za konto. Reasumując można sobie w rok walnąć niezły debet nawet o tym nie wiedząc. Ja to konto zakładałem w Syncu jako dodatkowe i o nim zapomniałem. Gdyby nie informacja w mediach o wprowadzeniu opłat nie widziałbym, że mam tam debet.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:12 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
lukasz354 napisał(a):
Sync ma przelewy walutowe i europejskie, walutowe są bodajże darmowe, najlepiej zadzwoń do nich na infolinię, bardzo sprawnie i szybko pomagają, na pewno lepszą pomoc uzyskasz u nich niż tutaj na forum.


hej czy przypadkiem o czerwca przelewy walutowe maja kosztowac 5 zlotych ? czy ktos moze potwierdzic ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:20 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
z livesmarter.pl:

Załącznik:
livesmarter.pl 2015-5-28 11 18 56.png
livesmarter.pl 2015-5-28 11 18 56.png [ 31.15 KiB | Obejrzany 1095 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:26 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
Chyba specjaliści z Synca zauważyli problem i znaleźli (tymczasowe) wyjście. Jeżeli na koncie walutowym są jakiekolwiek środki a przy próbie przelewu system twierdzi, że stan konta wynosi 0 należy mimo wszystko wpisać kwotę przelewu (oczywiście nie większą niż dostępne środki) i dalej uzupełniać kolejne dane aż do autoryzacji - przelew uda się wysłać.
Sprawdzone wczoraj na 2 kontach!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group