Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 321 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 23 Sty 2013 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011
Posty: 274
niebieski
a jak to jest przez bank? 8-)
nie ma sensu dzwonić jak jest od tego odpowiednia stronka : )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#282 PostWysłany: 23 Sty 2013 13:57 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Ja kiedyś musiałem składać reklamację, bo po 14 dniach roboczych nie było kasy na koncie. Okazało się, że pracownik banku coś źle zrobił. Przelewu pieniędzy dokonywałem sam, nie przez konsultanta.

Mam pytanie, czy posiadając pieniądze na koncie Wizzair z karty Citi, mogę kupić bilet po cenie Wizz Discount Club, czy muszę płacić w takim przypadku kartą Citi?


------------
Ok. Dostałęm maila od WizzAir. Pytanie nieaktualne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:34 

Rejestracja: 13 Lis 2012
Posty: 30
Przez bank- w sensie, że przelewam na koncie, punkty z karty na konto wizz.
Jaka strona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 23 Sty 2013 15:07 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Przez Bank. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 23 Sty 2013 15:15 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Mam nadzieję,że jak im spadną zyski, obroty, jak będzie znacznie mniejsza liczba pasażerów to szybko pójdą po rozum do głowy. Najpierw bagaż, potem podwyżka cen biletów, teraz likwidacja możliwości ucieczki przed haraczem....pazerność nie jednego już zgubiła. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 23 Sty 2013 15:16 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Tanie Fruwaniee napisał(a):
Przez bank- w sensie, że przelewam na koncie, punkty z karty na konto wizz.
Jaka strona?


Po zalogowaniu do konta w Citibanku, klikasz na wizerunek karty kredytowej Wizz. I tam podajesz ile punktów chcesz przelać.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 23 Sty 2013 15:23 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 28
Po zalogowaniu do Citibanku nie mam wizerunku karty kredytowej. Przed chwilą sprawdzałem.
_________________
Maciek

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 23 Sty 2013 15:27 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 28
Dobra. Znalazłem. Jest w zakładce "katalog nagród"
_________________
Maciek

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 24 Sty 2013 09:39 

Rejestracja: 27 Kwi 2012
Posty: 47
Wczoraj przeprowadziłem dosyć długa rozmowę z konsultantem, gdyż złożyłem wniosek o zamkniecie karty i w trackie rozmowy usłyszałem "oficjalne" tłumaczenie banku i wizz, że wprowadzenie tej opłaty nastąpiło, by ukrócić "pomaganie przy zakupie biletów" program ma służyć posiadaczowi karty, zbierasz punkty i przy pomocy konta wizz możesz zrobić rezerwację dla siebie nie płacąc 18, 27 czy 36 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 24 Sty 2013 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
lumir napisał(a):
Wczoraj przeprowadziłem dosyć długa rozmowę z konsultantem, gdyż złożyłem wniosek o zamkniecie karty i w trackie rozmowy usłyszałem "oficjalne" tłumaczenie banku i wizz, że wprowadzenie tej opłaty nastąpiło, by ukrócić "pomaganie przy zakupie biletów" program ma służyć posiadaczowi karty, zbierasz punkty i przy pomocy konta wizz możesz zrobić rezerwację dla siebie nie płacąc 18, 27 czy 36 zł


I dla mnie jest to całkiem logiczne. "Pomaganie" zaczęło już osiągać skalę przemysłową :) Wystarczy popatrzeć na gruby wątek z podziękowaniami na forum czy na ilość komentarzy na allegro. W końcu wkurzyło to ludzi z kalkulatorami i zrobili duże ciach ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 24 Sty 2013 20:10 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
maczala1 napisał(a):
lumir napisał(a):
Wczoraj przeprowadziłem dosyć długa rozmowę z konsultantem, gdyż złożyłem wniosek o zamkniecie karty i w trackie rozmowy usłyszałem "oficjalne" tłumaczenie banku i wizz, że wprowadzenie tej opłaty nastąpiło, by ukrócić "pomaganie przy zakupie biletów" program ma służyć posiadaczowi karty, zbierasz punkty i przy pomocy konta wizz możesz zrobić rezerwację dla siebie nie płacąc 18, 27 czy 36 zł


I dla mnie jest to całkiem logiczne. "Pomaganie" zaczęło już osiągać skalę przemysłową :) Wystarczy popatrzeć na gruby wątek z podziękowaniami na forum czy na ilość komentarzy na allegro. W końcu wkurzyło to ludzi z kalkulatorami i zrobili duże ciach ...

Nie mniej mogli to zrobić inaczej np. zwolnienie z haraczu tylko przy jednej rezerwacji dziennie czy coś w ten deseń bo w ten sposób oberwali również 'uczciwi' którzy nikomu rezerwacji dodatkowych nie robili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 24 Sty 2013 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
Pacjonek napisał(a):
Nie mniej mogli to zrobić inaczej np. zwolnienie z haraczu tylko przy jednej rezerwacji dziennie czy coś w ten deseń bo w ten sposób oberwali również 'uczciwi' którzy nikomu rezerwacji dodatkowych nie robili.




Sugerujesz ze Ci co robili rezerwacje innym byli/sa nieuczciwi ?? ;),,

stracili tez sporo potencjalnych klientow ktorzy bylu zainteresoiwani zakupem zarowno WDC i karty Citi..
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 24 Sty 2013 23:01 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
p14c3k napisał(a):
Pacjonek napisał(a):
Nie mniej mogli to zrobić inaczej np. zwolnienie z haraczu tylko przy jednej rezerwacji dziennie czy coś w ten deseń bo w ten sposób oberwali również 'uczciwi' którzy nikomu rezerwacji dodatkowych nie robili.




Sugerujesz ze Ci co robili rezerwacje innym byli/sa nieuczciwi ?? ;),,

stracili tez sporo potencjalnych klientow ktorzy bylu zainteresoiwani zakupem zarowno WDC i karty Citi..

No ale bądźmy szczerzy, co Wizz Air miał z ludzi kupujących bilety za 8zł? Przecież wiadomo, że taki ktoś prawdopodobnie nawet batonika na pokładzie nie kupi a co dopiero mówić tu o jakiś usługach premium typu duża przestrzeń na nogi.
Same opłaty lotniskowe to co najmniej 80zł, nawet po dodaniu do tych 8zł haraczu - 36zł, są stratni licząc wyłącznie na opłatach lotniskowych, a do tego dochodzi jeszcze milion innych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 24 Sty 2013 23:16 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 95
Loty: 163
Kilometry: 188 335
Pacjonek napisał(a):
No ale bądźmy szczerzy, co Wizz Air miał z ludzi kupujących bilety za 8zł? Przecież wiadomo, że taki ktoś prawdopodobnie nawet batonika na pokładzie nie kupi a co dopiero mówić tu o jakiś usługach premium typu duża przestrzeń na nogi.


ja do takich biletów zawsze kupowałem usługi dodatkowe, przy bilecie za 4PLN to nie majątek.
W szczególności przy kierunkach 'emigracyjnych', stać w tłumie pchających się budowlańców - żadna przyjemność.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 24 Sty 2013 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
zrobili cos najwazniejszego
nauczyli ludzi latac

a teraz beda za te przyjemnosc strzyc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 24 Sty 2013 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
@Pacjonek,, moze i tak,, jednak ksiegowy wizz raczej sie tu nie wypowie, i gdyby im sie tak bardzo niepolacalo, nie boj sie nawet by takich cen nie wprowadzali,, (o doplatach do lotniks temat tez byl poruszany)

pozatym nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ile jest warty dla banku (nie tylko zreszta dla banku), lojalny klient (taki zwiazany umowa, i wywiazuje sie z warunkow),, wiec tematu nie ograniczlabym tylko do przewoznika..


z drugiej storny tez fakt ze z pomagania zrobil sie maly przemysl,,

ja szczerze niewiele skorzystalem z biletow po 8pln (doslowanie pare wyjazdow), i poprosilem o pomoc w zakupie, i tak jak wspoominalem wczesniej bylem zdecydowany nawet na WDC i Citi glownie dla walsnej oszczednosci i wygody, jednak w takiej sytuacji jednak sobie odpuszcze,, podejrzewam ze takich osob jest sporo wiecej..
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 24 Sty 2013 23:58 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
correos napisał(a):
zrobili cos najwazniejszego
nauczyli ludzi latac

a teraz beda za te przyjemnosc strzyc

Witam. Bardzo zwięźle i bardzo trafnie. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 25 Sty 2013 00:47 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
orfik11 napisał(a):
correos napisał(a):
zrobili cos najwazniejszego
nauczyli ludzi latac

a teraz beda za te przyjemnosc strzyc

Witam. Bardzo zwięźle i bardzo trafnie. Pozdrawiam

Przesadzacie piekielnie.
Nie wiem czy strzyżeniem można nazwać bilet za 44zł RT. Za mocne słowa. Różnica 36zł to właściwie nic porównując ceny do dowolnej innej (może czasem po za Ryanair) linii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 25 Sty 2013 10:46 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
36, 44 zł to rarytas. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 25 Sty 2013 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Pacjonek

wprowadzimy zmiane rozmiaru bagazu - klientela wkurzy sie ale ochlonie i bedzie latac nadal
wprowadzimy opłate za karte - j.w.
podniesiemy ceny biletow - j.w.

Niedawno oglaszano nowe kierunki, radosc Pyrzowice m.in. greckie wyspy, Alicante
zerknales moze na ceny w systemie? Wielu z nas liczy ze spadna.
Gdy wprowadzano np. Malte, Cypr w minionych latach to juz w grudniu mogles przebierac w lotach na nastepny rok za 160 PLN OW obecnie te ceny x 2.

Nie ma co widziec swiata w czarnych barwach ale nie uwazasz ze z kazda kolejna zmiana siegamy nieco glebiej w kieszen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 321 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Krupier oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group