Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lip 2013 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Mateusz napisał(a):
BTW, orientujesz się w jakim banku najłatwiej i bez opłat o Vise Debetową? Ostatnio potrzebowałem i okazało się, że nie mam jej wśród kart.

EEeeee...mbank?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Lesbos: tydzień w hotelu z all inclusive za 2455 PLN. Wylot z Katowic Wakacje na Lesbos: tydzień w hotelu z all inclusive za 2455 PLN. Wylot z Katowic
Lato w USA: Arizona, Kalifornia, Waszyngton i Utah w jednej podróży z Katowic za 3586 PLN Lato w USA: Arizona, Kalifornia, Waszyngton i Utah w jednej podróży z Katowic za 3586 PLN
#2 PostWysłany: 10 Lip 2013 14:53 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2801
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Niva - w inteligo jest dostępna Visa debetowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lip 2013 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
To jakoś krzywo zamawiasz, bo u mnie w portfelu siedzi Visa z delfinkami i działa ;) Albo coś pozmieniali.
Inteligo z tego co sie orientuję, nie jest darmowe. Na pewno Deutche Bank jeszcze Visę daje do rachunku.

Anyways, można by wydzielić offtop.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lip 2013 14:55 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2801
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Inteligo samo w sobie jest za free. Karta jest płatna 4zł, chyba, że wykonasz transakcji za 100zł w ciągu miesiąca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Ok, nie Debit, Elektron. Moja culpa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Tak, bo Debit i debetowa Elektron to dwie różne rzeczy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:19 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 79
mBank wycofał VISA Debit. jakoś na początku czerwca dostałem wiadomość, że będą je wymieniać na Electron. Przez jakiś czas za pomocą tej Debit nie mogłem wypłacać kasy z bankomatu, bo jej "nie czytało" (płaciłem normalnie).
_________________
"Imagination is more important than knowledge" Albert Einstein
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:21 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2801
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Racja, mój błąd. Inteligo też ma Visę Electron (dawno temu zrezygnowałem z Inteligo, myślałem, że to była Visa Debit).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1667
srebrny
Niva napisał(a):
[...] Na pewno Deutche Bank jeszcze Visę daje do rachunku.

Anyways, można by wydzielić offtop.


W DB też Visa Electron.

Dyskusję wydzieliłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
Mam Vise debit z Meritum, Millenium i ING
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Lip 2013 15:51 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3965
platynowy
Wszędzie tam gdzie Visa Debit działała bezprowizyjnie, tam Visa Electron przechodziła bez problemu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Lip 2013 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
W panelu mBanku masz możliwość wyznaczania limitów do płatności wszystkimi kartami. Ich Elektron po wydaniu nie ma możliwości płatności przez internet / telefon, ale w panelu możesz sobie to wszystko pozmieniać.

Jedyne co, to w niektórych liniach (kupowałam w Virgin Australia i Thai Airways) do płatności trzeba wybrać Visa Credit a nie Debit co jest związane z trochę większą prowizją i wpisać numer swojej karty. Związane jest to z tym, że pod ich nazewnictwem "debit" kryją się jedynie karty debetowe wydane w tym właśnie kraju. Pozostałe są traktowane jako kredytowe, co nie ma większego znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Lip 2013 17:34 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
wntl napisał(a):
Mam Vise debit z Meritum, Millenium i ING

Autor nie pytał kto ma debetówkę tylko gdzie można jeszcze taką dostać.

Wracając do tematu. W mBanku, obecnie można dostać debetówkę ale niestety tylko z PayPass (piszę "niestety" bo nie każdemu odpowiada ten wynalazek). Ja zamiast Visa wziąłem sobie MasterCard. Nie płaciłem nic za wydanie karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Lip 2013 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1667
srebrny
Mi dzisiaj na terminalu płatniczym Intercity wyświetliło się Visa Debit. Karta wydana do "Konta z Lwem" w ING 1,5 miesiąca temu, więc myślę, że dalej aktualne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Lip 2013 21:34 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
W BZWBK także Visa bez wychodzenia w kilka minut i bez żadnych prowizji. Można też plastikową zamówić (i opcjonalnie 3D secure włączyć) http://prepaid.bzwbk.pl/karty-interneto ... etowe.html
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Gru 2013 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 779
niebieski
A któraś z tych kart działa na tickets.pl?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Gru 2013 23:17 

maciejwroclaw napisał(a):
W BZWBK także Visa bez wychodzenia w kilka minut i bez żadnych prowizji. Można też plastikową zamówić (i opcjonalnie 3D secure włączyć) http://prepaid.bzwbk.pl/karty-interneto ... etowe.html


W BZ WBK karty prepaid nie mają możliwości włączenia zabezpieczenia transakcji 3 D secury, opcja dostępna jedynie dla kart kredytowych i debetowych przypisanych do kont (zabezpieczenie to ma wirtualna karta prepaid w ING, jedyny minus, że nie jest to fizyczny plastik czasami potrzebny np. do odebrania biletu)
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Gru 2013 21:52 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Czy ktoś się orientuje czy nowa karta mbank Visa payWave działa na tickets.pl?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Gru 2013 12:12 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 2
Pewnie działa, bo to Electron z dodaną płatnością zbliżeniową (payWave).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Gru 2013 20:49 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
Hej chlopaki , kupuje bilety Ryanair, mam problem, czy ktos ma karte VISA z MERITUM? mimo iz od wielu lat regularnie kupuje bilety lotnicze co miesiac i nigdy nie bylo problemow to w tym miesiacu pierwszy raz mi sie przytrafila akcja, ze sciagnelo mi z konta wiecej kasy, nawet kupujac osobno bilet RYANARA na lot wychodzacy z Polski w PLN. Przy wylocie z UK Oczywiscie zastosowalem myk i zmienilem na PLN , podsumowana cena byla wiec w zlotowkach, a mimo to sciagnelo z karty wiecej niz pokazane to bylo na stronie ryanair :( jakies durne przewalutowania euro :(cos sie dzieje.. dzis juz napisalem reklamacje do banku swojego. Mam konto w Meritum i korzystalem z karty VISA BASIC, natomiast wzesniej zawsze placilem karta visa electron z WBK i nigdy problemu nie bylo.. zlodzieje!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group