Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 03 Sie 2012 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Płatność może i przechodzi, ale bilety które chciałem podrożały w międzyczasie o 300%.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#242 PostWysłany: 03 Sie 2012 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
No i Irlandia przeleciała koło nosa :evil: Pieprzony rajan... :evil:
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 03 Sie 2012 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2012
Posty: 36
Mi też dzisiaj nie chciała przejść karta, ale spróbowałam w Internecie Explorer i poszło :P Nie wiem czy to może mieć jakiś związek, ale w końcu zadziałało :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 03 Sie 2012 21:15 

Rejestracja: 22 Paź 2011
Posty: 40
w pracy parokrotnie próbowałem , póżniej nawet strony mi nie ładowało Ryana,masakra jakaś, ale w domu po kilku próbach w końcu przeszło- loteria
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 05 Sie 2012 06:53 

Rejestracja: 03 Sie 2012
Posty: 1
siema, dalej macie problemy z płatnością? u mnie ciągle to samo, niezależnie od tego, czy próbuję z jednego, drugiego czy trzeciego komputera, zmienionego ip, ipada czy telefonu... irytacja sięga zenitu, prób było już tyle, że numer karty znam na pamięć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 05 Sie 2012 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Łysolek napisał(a):
aarongeru napisał(a):
Chyba ryanair bez żadnych informacji kończy przygodę z prepaidami...

no to pięknie, kupiłem karte, której ani razu nie miałem szansy użyć :evil:

Nie siejcie paniki, po prostu RAJAN blokuje częste użycie karty. Swoją drogą to nadaje się na skargę do banku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 05 Sie 2012 09:52 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
nrm napisał(a):
Swoją drogą to nadaje się na skargę do banku.

Bank umywa ręce. Zgłaszałem to do rzecznika BZ WBK i nic nie wskórałem. Swoją drogą mają rację, bo przecież zapytanie autoryzacje nie dociera do banku więc to nie ich wina że Ryan sobie coś tam blokuje.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 05 Sie 2012 09:55 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Popatrzcie na to z innej strony. Chcielibyście żeby jedna osoba zwinęła Wam sprzed nosa wszystkie bilety za 1 zł? Kupujmy z rozmysłem, to co naprawdę wykorzystamy (tak, wiem, nie zawsze się wykorzystuje).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 05 Sie 2012 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Mam 3 karty prepaid - moge dowolnie zmieniac IP i jaki z tego efekt ....

Jedna karta wykonam 3 transakcje , druga dwie , trzecia moze dwie i nagle potem caly nastepny dzien wszystkie karty odmowa. Korzystam z rad "mucha" czyszcze, sprzatam komp co sie da zmieniam jeszcze przegladarke
efekt ... bez zmian blokada

To nie sianie paniki - ale zwyczajne wkurzenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 05 Sie 2012 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
mucha napisał(a):
nrm napisał(a):
Swoją drogą to nadaje się na skargę do banku.

Bank umywa ręce. Zgłaszałem to do rzecznika BZ WBK i nic nie wskórałem. Swoją drogą mają rację, bo przecież zapytanie autoryzacje nie dociera do banku więc to nie ich wina że Ryan sobie coś tam blokuje.


Masz rację, ale ktoś za to musi odpowiadać z drugiej strony (mastercard?). To sytuacja w stylu: płacisz w sklepie kartą, a sprzedawca udaje, że kartę odrzuca i każe płacić inaczej. Jak były akcje, że sprzedawcy mówili, że nie przyjmują płatności poniżej np. 10 zł to mc/visa twierdzili, że to niezgodne z ich regulaminem i naraża to za wypowiedzenie umowy. Nie wiem na ile to prawda, a na ile gra aby jeszcze bardziej zdusić sprzedawców, w każdym razie ktoś chyba jest tą drugą stroną umowy przy karcie. (a banki to już w ogóle stosują spychologię).

@correos: jak sam zauważyłeś ciągle tymi kartami płacisz. Mi się jeszcze nie zdarzyło alby odrzucił kartę, która jest tygodniami nieużywana choć pewnie wszystko przede mną ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 05 Sie 2012 11:59 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
nrm napisał(a):
Łysolek napisał(a):
aarongeru napisał(a):
Chyba ryanair bez żadnych informacji kończy przygodę z prepaidami...

no to pięknie, kupiłem karte, której ani razu nie miałem szansy użyć :evil:

Nie siejcie paniki, po prostu RAJAN blokuje częste użycie karty. Swoją drogą to nadaje się na skargę do banku.

Nrm potrzebowałem użyć karty do 1 (jednej) rezerwacji i mi nie chcialo przepuścić , wiec w moim przypadku może to być irytujące :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 05 Sie 2012 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
znaczy się nie używałeś jej wcześniej (w rajanie) w krótkim odstępie czasu? No to jest już bardzo wk****.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 05 Sie 2012 12:42 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
Karte mam dopiero od trzech dni , to byla pierwsza transakcja :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 07 Sie 2012 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 26
Po tygodniu nieudanych prób kupienia biletów, zrezygnowałem z karty MP BRE Banku i kupiłem MP BZWBK od F4F.
100% transakcji przechodzi bez problemu. (!)
Nie wiem w czym rzecz, ale nigdy więcej nie kupie karty MP BRE banku...
Swoją drogą ileż walk stoczyłem z paniami z call center aby odzyskać pieniądze, które miałem na karcie.
Zwrot pieniędzy wiąże się z zamknięciem karty i odpalenia im kilku procent od wartości pieniądza elektronicznego.
Osoby z którymi rozmawiałem to marionetki, które mają wyuczone formułki i nic więcej nie mogą powiedzieć.
Zacząłem nagrywać te rozmowy, żeby mieć dowód tego co mówią zanim wycofam środki).
3 osoby mówiły, że zwrot tych środków na karcie nic nie kosztuje (mimo, iż w regulaminie była o tym jakaś niejasna informacja - dlatego zapytałem o to w tych rozmowach).
Jednak 4 osoba poinformowała mnie (po wycofaniu środków), że kwota (kilkanaście złotych - sic!!!) zostanie pobrana automatycznie!
Jak się domyślacie od razu przytoczyłem im ich wcześniejsze wypowiedzi i sprawą zajęła się ich kierowniczka. Przesympatyczna pani bardzo mnie przepraszała za wypowiedzi jej podwładnych, zapewniała, że wyciągnie w stosunku do nich konsekwencje a ja oczywiście mogę się od tego odwoływać, pisać pisma i może moja reklamacja zostanie uznana... (wow! jakie to było zachęcające! ...)
Skończyło się jak zawsze.. szkoda mi czasu i sił aby walczyć o kilkanaście złotych. (A może powinienem kiedyś dla zasady wydrzeć im te kilkanaście złoty za pomocą UOKiK?)
Ku przestrodze innym w wolnej chwili poskładam te nagrania i je upublicznie. Bo to, co te kobiety tam wygadywały to przechodzi wszelkie pojęcie.
Przy okazji jak nie mogłem zapłacić tą kartą zadzwoniłem do Rynair'a żeby pomogli w płatności. Krótka nieowocna rozmowa kosztowała mnie ponad 40 zł ;/ dokonywałem rezerwacji telefonicznej i prawie kończyliśmy, gdy "coś" przerwało rozmowę........... ŻAL
Drugi raz już nie dzwoniłem, bo z całej tej promocji Rynair'a mam więcej straciłem niż zyskałem.. Ech... tylko nerwy straciłem.
Konkludując: karta którą kupiłem dzięki F4F działa mi w 100 % bez stresu, nerwów i niepotrzebnego tracenia czasu kupiłem w tym tygodniu już 6 biletów (3 osobne transakcje) i mam nadzieję, że nigdy więcej nie zdarzy mi się coś takiego jak to, co opisałem wyżej...
Pozdr.
Łukasz T.


Ostatnio edytowany przez netspam, 07 Sie 2012 10:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 07 Sie 2012 10:40 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 14
Cześć, a ja mam z kolei inne pytanie. Po wielu nieudanych próbach udało mi się wreszcie zamówić bilety. Robiłam 4 rezerwacje i pobrało mi pieniądze, nr rezerwacji można odnaleźć w systemie, ale nie dostałam maila z potwierdzeniem, że lecę. I teraz pojawia się moje pytanie: czy myślicie, że to jakieś przeoczenie systemu i bilety faktycznie są czy powinnam zacząć się martwić o wakacje?
pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 07 Sie 2012 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 26
Jeżeli w systemie sprawdziłaś swoją rezerwację i wszystko jest, to nie masz się czym martwić. Po dokonaniu odprawy online drukujesz kartę pokładową i śmigasz na lotnisko by polecieć na wakacje.
Tu sprawdzisz swoją rezerwację:
https://www.bookryanair.com/SkySales/Bo ... ageBooking

Sprawdź, czy mail nie wylądował w spamie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 07 Sie 2012 10:58 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 14
W systemie sprawdziłam i jest napisane, że potwierdzone, ale też że nie będzie potwierdzona dopóki nie dostanę maila. W spamie nie ma.
Ale dzięki za radę, od razu czuję się spokojniejsza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 07 Sie 2012 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Jeżeli wyszukuje rezerwacje na stronie Ryana, jest tam napisane że "potwierdzona" oraz zablokowało środki na koncie - nie ma się czym przejmować.

Jeżeli bilety rezerwowano na maila na o2.pl to tam potwierdzenia zawsze dochodzą z opóźnieniem, czasem nawet kilkudniowym.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 07 Sie 2012 11:18 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 14
Dzięki za rozwiązanie zagadki, podaliśmy maila na o2.pl . Część znajomych, którym rezerwowaliśmy ma na gmailu i doszło wszystko od razu, jak się właśnie okazało.
W takim razie dzięki za pomoc, pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 07 Sie 2012 19:25 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 1
Witam.Mam nadzieje, ze moje pytanie się nie powtarza.

Wczoraj próbowałem kupić bezskutecznie bilety, dziś za pomocą mojej karty kupił mi je kolega ze swojego komputera. Ja jednak nadal nie mogę sfinalizować innej transakcji na swoim komputerze. Nie wiecie może czy blokada na IP jest stała? Jest w ogóle jakis kontakt mailowy, gdzie moglbym napisac aby zdjeto mi ta blokade?

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group