Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 11 Paź 2012 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Wygląda na to, że skończył się patent zmiany waluty:

"
Wykryto Błędy!

Masz otwatre wiele okien witryny Ryanair, co może prowadzić do błędów w rezerwacji lotów. Prosimy zamknąć wszystkie okna Ryanair i rozpocząć ponownie.
"

Co najdziwniejsze, to nie mam otwartego żadnego innego okna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#302 PostWysłany: 11 Paź 2012 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
kerad85 napisał(a):
Wygląda na to, że skończył się patent zmiany waluty:

"
Wykryto Błędy!

Masz otwatre wiele okien witryny Ryanair, co może prowadzić do błędów w rezerwacji lotów. Prosimy zamknąć wszystkie okna Ryanair i rozpocząć ponownie.
"

Co najdziwniejsze, to nie mam otwartego żadnego innego okna.

Wczoraj mialem ten komunikat juz na poziomie wyszukiwania lotow, pomimo ze to bylo jedyne okno ryana jakie mialem otwarte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 11 Paź 2012 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Podobnie jak Pawel_T - wczoraj otwierajac drugie okno od razu komunikat - by zamknac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 11 Paź 2012 08:48 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
ja widziałem ten komunikat w ubiegłym tygodniu, gdy faktycznie miałem 2 zakładki otwarte , ale potem (nie pamiętam już czy w tej samej sesji) robiłem zakupy "z mykiem"
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 11 Paź 2012 10:11 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
^^ Tez wczoraj zaobserwowałem ten komunikat.

Kupowalem bilet BUD - WMI za 69HUF. Chciałem zastosować sposób z przeliczeniem na złotówki, ale cały czas mi wyskakiwało, że mam otwarte więcej stron w przeglądarce z Ryanairem. Kupiłem więc za 69HUF, a że mała kwota to Ryan nawet ze swoimi złodziejskimi kursami zbytnio by mnie nie okradł. Ale co ciekawe, na karcie mi za ten bilet zrobiło blokade dokładnie na 1zl. tak jakbym kupował promocyjny bilet na trasie z Polski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 11 Paź 2012 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 84
Mam!
Strona francy wyświetla Komunikat o kilku otwartych oknach na podstawie informacji z cookies.
Myk ze zmianą waluty działą dalej, tylko teraz przed wyszukaniem 2 lotu (żeby zmienić walutę) trzeba usunąć wszystkie cookies związane ze stroną ryana. Po wyczyszczeniu, klikamy szukaj, wprowadzamy ponownie captche i zaznaczamy lot za złotówki.

Przetestowane przed chwilą z NYO - KRK za 2SEK.
Załącznik:
Schowek-2.jpg
Schowek-2.jpg [ 27.71 KiB | Obejrzany 2555 razy ]



P.S.
Wyczyszczenie cookies pomaga też w sytuacji kiedy nie możemy wyszukać żadnego lotu, ponieważ pojawia się informacja o kilku otwartych stronach ryana.
_________________
Marcin
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 14 Paź 2012 00:09 

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 1
Witam,
Ja już wiem o co chodzi, przynajmniej w przypadku mBanku, nie wiem, może w innych bankach jest podobnie. Próbowałam dwukrotnie dokonać opłaty i za każdym razem błędy były dokładnie te same jak opisywane wcześniej, transakcja była odwoływana. Należało zmienić w swoim koncie internetowym w zakładce karty minimalną kwotę płatności internetowych z 0 zł(tak było domyślnie na dowolnie potrzebna kwotę) i problem rozwiązał się , zaraz po tym bez problemu kupiłam bilet:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 14 Paź 2012 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
riwo napisał(a):
Mam!
Strona francy wyświetla Komunikat o kilku otwartych oknach na podstawie informacji z cookies.
Myk ze zmianą waluty działą dalej, tylko teraz przed wyszukaniem 2 lotu (żeby zmienić walutę) trzeba usunąć wszystkie cookies związane ze stroną ryana. Po wyczyszczeniu, klikamy szukaj, wprowadzamy ponownie captche i zaznaczamy lot za złotówki.

Dalej majstry trzymają walute w sesji i mysla ze zabezpieczą swoj dziurawy system cookisami.. Nie wiem skad tacy sie biorą, ale mi to pasuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 14 Paź 2012 22:15 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 117
Mam problemy z "mykiem" - czy trzeba konkretnie któreś cookisy wykasować? Tam są chyba ze 4 witryny należące do ryanaira?
.............
Pawel_T napisał(a):
kerad85 napisał(a):
Wygląda na to, że skończył się patent zmiany waluty:

"
Wykryto Błędy!

Masz otwatre wiele okien witryny Ryanair, co może prowadzić do błędów w rezerwacji lotów. Prosimy zamknąć wszystkie okna Ryanair i rozpocząć ponownie.
"

Co najdziwniejsze, to nie mam otwartego żadnego innego okna.

Wczoraj mialem ten komunikat juz na poziomie wyszukiwania lotow, pomimo ze to bylo jedyne okno ryana jakie mialem otwarte.


Dokładnie - jedno okno otwarte, a FRanca drze japę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 15 Paź 2012 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 84
Trzeba wykasować wszystkie cookies które mają w nazwie bookryanair.com albo ryanair.com.
Ja zawsze filtruję sobie cookies po nazwie 'ryan' i kasuję wszystkie które się wyświetlą. Zazwyczaj jest ich ok. 15.

Załącznik:
Schowek-1.jpg
Schowek-1.jpg [ 54.54 KiB | Obejrzany 2662 razy ]
_________________
Marcin
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 25 Paź 2012 01:17 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 51
Też miałem problem z
"Masz otwatre wiele okien witryny Ryanair, co może prowadzić do błędów w rezerwacji lotów. Prosimy zamknąć wszystkie okna Ryanair i rozpocząć ponownie."
po znalezieniu odpowiedzi, że chodzi o cookies skasowałem cookies z ryanera. I teraz pytanie z racji, że dopiero teraz to zrobiłem a dość często sprawdzam sobie loty ryanera. Czy błąd ten wyskakuje Wam po pewnym czasie jak skasowaliście ryanerowskie cookies? Tzn że co pewien czas będe musiał kasować cookies?

PS. Sam znalazłem odpowiedź, a raczej doświadczyłem. Cookies ryanera znowu robią swoje i w jednym nawet oknie nie mogę zobaczyć lotów. Wyskakuje mi błąd przed wpisaniem kodu scratch czy jak to się nazywa. Czy ktoś wie jak zrobić, żeby te cookies nie zapisywały się i żebym mógł chociaż w jednym oknie przeglądać loty ryanera. Dodam, że używam google chrome.
dzięki za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 06 Lis 2012 18:53 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Szukaj w trybie incognito.
Polecam-sprawdzone!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 08 Lis 2012 04:20 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
codriver napisał(a):
Szukaj w trybie incognito.
Polecam-sprawdzone!

Też tak robię i polecam! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 12 Lis 2012 22:02 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2
Przeszedłem przez całą procedure rezerwacji aż pojawiło mi się to okienko
Image

Przycisnąłem "ok", okienko zniknęło i nic więcej się nie pokazało. Po prawej stronie miałem napisane kiedy odlot i przylot, podaną cene, ale na środku nic sie nie wyswietlilo. Nie przyszedł również żaden mail, a po sprawdzeniu rezerwacji wyskakuje
"BŁĄD

Dane wprowadzone w celu odczytania rezerwacji nie są zgodne z zarejestrowanymi.
Sprawdź, czy informacje są poprawne, i spróbuj ponownie.".

Nie mam jak sprawdzić czy środki z konta zostały przelane, ani nie moge zadzwonić bo już za późno. Jakieś rady?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 13 Lis 2012 02:42 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
kani napisał(a):
Nie mam jak sprawdzić czy środki z konta zostały przelane, ani nie moge zadzwonić bo już za późno. Jakieś rady?
Możesz sprawdzić tutaj https://www.bookryanair.com/SkySales/Bo ... ageBooking (np używając opcji 3)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 13 Lis 2012 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Mialem taka sytuacje dwukrotnie - w moim przypadku przy łaczu wi-fi przerwalo polaczenie.
Sprawdzilem stan srodkow na karcie byly pomniejszone o kwote wykonywanej rezerwacji, ale email przyszedl po dobrej godzinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 13 Lis 2012 16:18 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2
Mail żaden nie przyszedł, sprawdzałem na stronce i też nie ma w systemie takiej rezerwacji. Próbowałem ponownie i ...
"Płatność została odrzucona"... Spróbowałem kolejny raz i tym razem wyskoczyło nareszcie okienko, tyle że ze statusem "NIEPOTWIERDZONE" a rano przyszedł e-mail, że "twoja karta została odrzucona, platnosc nie została dokonana".

O co tu chodzi? Pierwszy raz rezerwuje bilet i za każdym razem coś jest nie tak. Dane wpisane były dobrze na 100%. Mam karte VISA w PKO jeśli to ważne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 03 Gru 2012 15:13 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 5
Miałem ten sam problem, ale zawsze wtedy kiedy chciałem kupić 2 bilety - pomimo tego, że ich cena nie przekraczała mojego dziennego limitu transakcji na karcie MasterCard Prepaid. Wystarczyło kupić bilety oddzielnie i wybrnąłem z tej patowej sytuacji. :) Powodzenia!


Ostatnio edytowany przez Jaco91, 03 Gru 2012 18:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 03 Gru 2012 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Jaco91 napisał(a):
na karcie kredytowej MasterCard Prepaid.

no to określ się, czy na kredytowej czy na prepaid bo to zasadnicza różnica
może Ty nie kupowałeś biletu lotniczego a bilet miesięczny na tramwaj

ludzie nie rozróżniają podstawowych rzeczy a później lament, że to nie działa tamto, sramto
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 05 Sty 2013 13:58 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 13
Witam

Jakiś czas temu znajoma kupiła bilet w Ryanair płacąc kartą debetową Visa electron (dokładnie taka sama karta jak moja, z tego samego banku), wszystko ok, poleciała bez przeszkód.

Dzisiaj chciałam zarezerwować bilety Oslo - Gdańsk, wybrałam płatność Visa Electron, pojawiło się, że płatność odrzucona, "wybierz inny sposób płatności". Ok, wybrałam debetową Master Card, znów info, że płatność odrzucona. Przeładowała mi się strona i wyświetla się coś takiego:

Image

Po chwili otrzymałam wiadomość na e-mail:
Image



Dlaczego płatności zostały odrzucone?


Z góry dziękuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group