Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 23 Lip 2012 12:47 

Rejestracja: 19 Lip 2011
Posty: 4
Od kilku dni MC Prepaid ma klopoty z lacznoscia z centrum rozliczeniowym, place nia praktycznie codziennie na bramkach na A4 i juz sobie przyszykowalem woreczek z drobniakami ;)

a teraz doczytalem ze kupujesz dla 8 osob, a co z limitem platnosci 500zlotowym? nie przekraczasz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#202 PostWysłany: 23 Lip 2012 13:03 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
mike665 napisał(a):
[...]
co z limitem platnosci 500zlotowym? nie przekraczasz?

teraz są już dostępne karty z limitem 4000 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 23 Lip 2012 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 26
http://lotnictwo.net.pl/7-inne/39-rozne_rozmowki_tylko_lotnicze/39920-mastercard_prepaid_lotnictwo_net_pl.html
ja mam taką kartę
koszt biletów 624 zł

Limit pojedynczej transakcji w punktach usługowych - 500 zł
Limit dzienny transakcji wypłaty gotówki w bankomacie - 500 zł
Limit dzienny transakcji wypłaty gotówki w kasie Banku - 500 zł
Maksymalne saldo środków dostępnych na karcie - 5000 zł
Maksymalna wysokość wszystkich zasileń w danym roku kalendarzowym - 10000 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 23 Lip 2012 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Ee no to chopie, jak ty chcesz zapłacić 624 zł z kartą 500 złotową?!?

---

5 minut temu rezerwowałem, trochę wypękany, że nie przejdzie a i tak mi bilet podskoczył 50 zeta w godzinę :/ ehh... no ale aż się zdziwiłem płatność niecałe 800 zł przeszła bez problemów. UFF.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 23 Lip 2012 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 26
qrczę coś mnie odmórzdżyło i przeoczyłem fakt limitu na mojej karcie... ;/
chyba muszę sobie załatwić inną kartę z większym limitem
spróbuję kupić 6 biletów to zmieszczę się w 500 zł


Edit:
próbuję zapłacić za 6 biletów 468 zł i dalej lipa
robię to z innego IP, przeglądarka mozilla
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 23 Lip 2012 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
A ja przed chwiolą kupiłem 4 bilety robiąc 4 osobne płatności z Mastercard prepaid.
Zrobiłem to z komputera w domu, w pracy za cholere nie chciało przejść, być może dlatego, że na pocztąku próbowałem zrobić 2 płatności za ponad 1000 zł przy limicie 500 zł, odrzuciło płatność i chyba coś się zablokowało na tamtym IP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 24 Lip 2012 10:31 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Mi od jakiegoś czasu przy zakupach tą kartą pomaga następująca procedura:

- łączę się z internetem przez telefon podłączony kablem do komputera (dostaję nowe IP z szerokiej puli)
- odpadalam przeglądarkę, której zazwyczaj nie używam i czyszczę cookies, historię etc.
- kupuję

Póki co skuteczność 100%, z tym, że nie kupuję zbyt często. Ale wcześniej miałem problemy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 27 Lip 2012 09:48 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 20
Pozwolę sobie tutaj wrzucić małe pytanie, gdyz nie bede zakładał nowego temat a nie widzę gdzie mógłbym wrzucić ;)
Jako laik i początkujący chciałbym dowiedzieć się czy ta karta działa na podobnych (może takich samych) zasadach jak karta fly4free
http://allegro.pl/mastercard-prepaid-ae ... 59808.html

Nie widzę by karta fly4free była dostępna a ta z tego co widzę jest zbliżona.

Proszę o odpowiedź gdyż chcę uniknąć płacenia za loty Ryanairem do których sięprzymierzam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 27 Lip 2012 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
Co nie zmienia faktu, że Ryanair blokuje karty (MCPP) z których dokonuje się kilku transakcji dziennie. W moim przypadku z początku pomagała zmiana IP albo poczekanie do następnego dnia. Dziś ani jedno, ani drugie nie pomogło - na karcie są środki a płatność i tak odrzuca...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 27 Lip 2012 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Hubik napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że Ryanair blokuje karty (MCPP) z których dokonuje się kilku transakcji dziennie. W moim przypadku z początku pomagała zmiana IP albo poczekanie do następnego dnia. Dziś ani jedno, ani drugie nie pomogło - na karcie są środki a płatność i tak odrzuca...

co to znaczy kilka transakcji dziennie ?
przed chwilą zabukowałem 5 biletów OW, każdy osobno, wszystko poszło jak z płatka
2 miesiące temu kupiłem w jednym czasie 8 biletów każdy osobno też nie było problemu
wszystko mastercardem pp
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 27 Lip 2012 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
cypel napisał(a):
Hubik napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że Ryanair blokuje karty (MCPP) z których dokonuje się kilku transakcji dziennie. W moim przypadku z początku pomagała zmiana IP albo poczekanie do następnego dnia. Dziś ani jedno, ani drugie nie pomogło - na karcie są środki a płatność i tak odrzuca...

co to znaczy kilka transakcji dziennie ?
przed chwilą zabukowałem 5 biletów OW, każdy osobno, wszystko poszło jak z płatka
2 miesiące temu kupiłem w jednym czasie 8 biletów każdy osobno też nie było problemu
wszystko mastercardem pp
Np. ten tydzień:
poniedziałek: 4
wtorek: 6
środa: 12
czwartek: 5

Większość biletów RT
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 27 Lip 2012 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
i co od razu błędy wyskakują czy dopiero po zakupie iluś tam biletów ?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 27 Lip 2012 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
cypel napisał(a):
i co od razu błędy wyskakują czy dopiero po zakupie iluś tam biletów ?
Po zakupie kilku ale to zależy od dnia. Raz po 3, innym razem po 8...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 31 Lip 2012 23:36 

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 82
ech w FF poszło faktycznie ma jakiś wpływ sam Chrome... już z resztą nie po raz pierwszy w różnych sytuacjach..

to już przegięcie... doładowałem kartę aby dobukować jeszcze jeden bilet mam potwierdzenie wpływu środków na karte fly4free master card.. odrzuciło mi transakcję, próbuję ponownie... znów odrzucona.. sprawdzam konto na karcie brak środków!!!! aczkolwiek kwota zgadzałaby się z zakupem x2 aczkolwiek również na poczcie brak potwierdzenia tak samo jak brak historii na karcie pre paid dokonanej rezerwacji a środki z konto głównego oczywiście pobrane... WTF?!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 01 Sie 2012 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
W ogóle z Chrome ich strona jakoś dziwnie współpracuje (a raczej nie współpracuje). Często odrzucało mi transakcje a na innych przeglądarkach było ok. W niektóre dni za cholerę nie działała captcha, mimo, że na bank wpisywałem poprawnie słowa.

Od jakiegoś czasu używam przy zakupie Opery używając trybu "karta prywatna" (nie zapisuje ciasteczek i plików w cache'u) i jest ok. W pracy mam tylko IE9 i na niej też rezerwacje hulają bez problemu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 01 Sie 2012 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Od wczoraj nie mogę kupować na swoją kartę, wczoraj rano kupiłem jeden bilet i chciałem znajomym jeszcze później kupić i nici, dziś to samo... Kasa na karcie jest, a cały czas wyskakuje komunikat:
Państwa płatność nie może być zrealizowana z następujących powodów. Prosimy sprawdzić poniższe przyczyny i wrócić do poprzedniej strony (Płatność):
Numer karty został wprowadzony niepoprawnie lub brakuje jednej z cyfr - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Wprowadzony typ karty (np.: MasterCard, Visa, Visa Electron) jest niezgodny z wprowadzonym numerem karty - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Numer karty został wprowadzony w pole właściciela karty lub odwrotnie - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Podany adres fakturowania jest niepoprawny - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić adres ponownie oraz upewnić się, że jest on zgodny z adresem, na który wystawiona jest karta.

Miał ktoś podobnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 01 Sie 2012 17:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
ranek napisał(a):
Miał ktoś podobnie?

Przecież o tym jest ten cały temat :)

Zmień komputer, zmień IP i rezerwacja przejdzie gładko.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 01 Sie 2012 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Myślisz, że tego nie robiłem? Próbowałem z pracy i to samo, zmieniałem proxy... Ktoś pisał o jakichś blokadach 24-godzinnych, no nic czekamy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 01 Sie 2012 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 160
poproś jakiegoś forumowicza o pomoc, mnie ponad 24h blokowało
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 01 Sie 2012 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
Na to nie ma reguły, jednego dnia blokuje po 2-3 transakcjach, innego dopiero po 8. Rekordowo zrobiłem 12 ale z dwóch komputerów w różnych lokalizacjach. Za to np. wczoraj np. już po trzeciej była lipa i żadne zmiany nie pomagały. Dziś przed momentem robiłem 5 zakup i przeszło bez problemu. Zastanawiam się, czy to nie jest tak, że oni liczą ile było transakcji w ostatnich 24 godzinach a nie w danym dniu.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Hubik, 02 Sie 2012 20:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group