Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2011 15:42 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
Witam, poszukuje jakiejś darmowej nawigacji ( albo chociaż mapy elektronicznej) na zwykłego GPSa Lark Free Bird 4.1.
Szukałem chwilę po necie, ale nic sensownego nie znalazłem, interesuje mnie mapa Izraela i Jordanii, jeśli kltos coś wie to proszę o info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2011 16:48 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Tu powinieneś coś znaleźć http://www.my-navia.pl/index.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Wrz 2011 11:51 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
wojtol, sprawdzałem to forum, ale nie znalazłem, mozesz mi pomóc, bo nie moge nic sensownego znaleźć co by mozna np skopiowac na karte SD i wrzucic do nawigacji Lark Free Bird
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2011 12:22 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Z darmowymi mapami Izraela i Jordanii na Larka może być problem. Program iGo 8 jest płatny i posiada mapy Izraela i Bliskiego Wschodu. W internecie możesz znaleźć informacje i mapy.

Możesz też użyć nawigacji w telefonie -jak masz np.Nokię z GPS. Nokia oferuje bezpłatne mapy pokrywające zasięgiem Bliski Wschód. Ściągasz mapę na kartę i na wszelki wypadek wyciągasz kartę SIM ( zdarza się, że program pobiera małe porcje danych jak gubi sygnał co w roamingu potrafi dać kosmiczną kwotę).

Google oferuje również bezpłatne mapy na telefony z Androidem,ale zdaje się, że nie ma możliwości wsześniejszego zapisania map. Wtedy ściągasz mapy w płacą za przesył danych w roamingu. Chyba, że masz lokalną kartę SIM z dobrym pakietem internetowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Wrz 2011 22:01 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
Tak jak przedmówca napisał, sensownym rozwiązaniem jest albo iGO8 albo jeszcze lepiej - iGO Primo 1.2. Mapy Izraela trzeba poszukać osobno (sama mapa kosztuje chyba z $90). iGO bardzo dobrze chodzi na Larku. Oczywiście "poszukać" w polskim wydaniu oznacza piractwo, ale ... jest tu jedno ale: w Polsce nie da się kupić tego programu w ogóle - nie ma ani jednego sklepu ani dystrybutora. Jest to sytuacja co najmniej dziwna, bo wiele osób chciałoby naprawdę kupić, a nie ma jak (jeśli nie wierzycie, że tak się sprawy mają, to polecam forum http://pdaclub.pl/forum/igo/.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Wrz 2011 22:15 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Sa dwa programy darmowe, ktore sa wprawdzie online, ale mozna zaladowac sobie mapy do pamieci podrecznej i korzystac bez neta. Jeden z nich to Maverick, a drugi to wspomniany Google Maps.

Wyslane z Tapatalk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Wrz 2011 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
wojtol napisał(a):
Możesz też użyć nawigacji w telefonie -jak masz np.Nokię z GPS. Nokia oferuje bezpłatne mapy pokrywające zasięgiem Bliski Wschód. Ściągasz mapę na kartę i na wszelki wypadek wyciągasz kartę SIM ( zdarza się, że program pobiera małe porcje danych jak gubi sygnał co w roamingu potrafi dać kosmiczną kwotę).


jesli ktos nie jest pewny czy telefon bedzie sie laczyl via GPRS/HSDPA zamiast wyciagac karte SIM prosciej 'uszkodzic' punkt dostepu do internetu (np. usunac jedna litere z nazwy). Dzieki temu mozemy odbierac/wykonywac rozmowy/smsy, natomiast mamy gwarancje, ze rachunek za internet bedzie wynosił 0PLN. Przy okazji warto pamietac, ze odbieranie MMSów za granica rowniez jest platne, wiec warto rowniez uszkodzic punkt dostepu lub, w nowych telefonach, wybrac w ustawieniach wiadomosci pobieranie MMSów tylko w sieci macierzystej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group