Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2014 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Po raz pierwszy zdecydowałem się na rezerwację pokoju w Hiltonie z pośrednictwem OT (airfasttickets) - pokój bez śniadania. Czy ktoś może się orientuje czy w takiej sytuacji należy się bezpłatne śniadanie z tytułu karty gold?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Kwi 2014 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2013
Posty: 122
Napisz maila do hotelu z informacją o Twoim numerze członkowskim i pytaniem o przywileje, powinieneś je dostać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2014 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Należeć się nie należy, ale najprawdopodobniej dostaniesz, napisz wcześniej do konkretnego hotelu
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Kwi 2014 21:12 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Co prawda ja robilem to TravelPony, ale schemat podejrzewam jest podobny (ja dostanę):

http://www.fly4free.pl/forum/travelpony-dyskusja,81,41982&start=240
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Kwi 2014 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
rezerwacja dodana do mojego profilu HHonors a dział rezerwacji potwierdził że nawet w przypadku rezerwacji przez pośredników śniadanie przysługuje przy statusie gold.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Kwi 2014 12:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
I jeszcze powinny wpaść jakieś punkty Hilton to Hilton, szkoda, że inne programy lajalnościowe nie podchodzą do tego problemu tak łagodnie jak H.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Kwi 2014 12:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
A mi Pani Daria z Hiltona Kiev odpisała że mam do wyboru śniadanie gratis jako Gold albo 1000pkt dodatkowo...
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Maj 2014 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
mucha napisał(a):
A mi Pani Daria z Hiltona Kiev odpisała że mam do wyboru śniadanie gratis jako Gold albo 1000pkt dodatkowo...

To masz problem :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Mar 2015 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
W promocji hotwire trafił się Hilton za 27USD w Dreźnie więc przy okazji zarejestrowałem się w Hhonors. Dostałem status Silver i przy okazji chciałbym skorzystać z przywilejów (darmowy basen i późniejsze wymeldowanie). Jak dodać tą rezerwację do Hhonors. Pisać bezpośrednio do hotelu? Pisać na maila Hhonors? Czy może do Hotwire? A może wystarczy, przy zameldowaniu w recepcji podam swój numer Hhonors? Może i głupie pytanie, ale nigdy wcześniej nie bawiłem się w programy lojalnościowe i to jest mój pierwszy.
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Mar 2015 21:36 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
luki napisał(a):
W promocji hotwire trafił się Hilton za 27USD w Dreźnie więc przy okazji zarejestrowałem się w Hhonors. Dostałem status Silver i przy okazji chciałbym skorzystać z przywilejów (darmowy basen i późniejsze wymeldowanie). Jak dodać tą rezerwację do Hhonors. Pisać bezpośrednio do hotelu? Pisać na maila Hhonors? Czy może do Hotwire? A może wystarczy, przy zameldowaniu w recepcji podam swój numer Hhonors? Może i głupie pytanie, ale nigdy wcześniej nie bawiłem się w programy lojalnościowe i to jest mój pierwszy.


Hotwire nic do tego nie ma. Piszesz (albo dzwonisz) do zarezerwowanego hotelu, podajesz im swój numer członkowski albo Email i prosisz o dodanie Twojego noclegu do konta Hhonors. Czasami się zdarza, że nie chcą dodać ale zawsze zrobią adnotację, że to klient z właściwym statusem i przywileje są honorowane na miejscu. Można to też zrobić na miejscu przy check-in ale z doświadczenia wiadomo, że jak powiadomi się ich wcześniej to zawsze coś wcześniej przygotują dla klienta.
Góra
 Profil Relacje PM off
luki uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 14 Mar 2015 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Warto dodać, że nie ma co liczyć na punkty za pobyt. System Hiltona szczelny niczym słoik z ogórkami, na parę noclegów przez pośrednika ani razu nie otrzymałem punktów. Takie noclegi nie są liczone do statusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Mar 2015 09:04 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
luki napisał(a):
W promocji hotwire trafił się Hilton za 27USD w Dreźnie więc przy okazji zarejestrowałem się w Hhonors. Dostałem status Silver i przy okazji chciałbym skorzystać z przywilejów (darmowy basen i późniejsze wymeldowanie). Jak dodać tą rezerwację do Hhonors. Pisać bezpośrednio do hotelu? Pisać na maila Hhonors? Czy może do Hotwire? A może wystarczy, przy zameldowaniu w recepcji podam swój numer Hhonors? Może i głupie pytanie, ale nigdy wcześniej nie bawiłem się w programy lojalnościowe i to jest mój pierwszy.


BTW - jakie daty były/są objęte tą promocją?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Mar 2015 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
@chiniol już po promocji. Poczytać o niej możesz tutaj hotwire-com-30-na-hotele-4,81,65889&hilit=hotwire

Cytuj:
Piszesz (albo dzwonisz) do zarezerwowanego hotelu, podajesz im swój numer członkowski albo Email i prosisz o dodanie Twojego noclegu do konta Hhonors. Czasami się zdarza, że nie chcą dodać ale zawsze zrobią adnotację, że to klient z właściwym statusem i przywileje są honorowane na miejscu.

Dzięki. Wystarczył, krótki mail do hotelu z prośbą o dodanie rezerwacji i sprawa załatwiona szybko i bezboleśnie.
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Paź 2016 20:26 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
odswieze temat, rozumiem ze rezerwacje przez OTA to granie w ruletke z przywilejami na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Paź 2016 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
W warszawskim Hiltonie nie skorzystasz ze statusowych benefitow robiac rezerwacje przez ich strone a co dopiero rezerwujac przez posrednikow :D
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 17 Paź 2016 20:58 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
Pawel_T napisał(a):
W warszawskim Hiltonie nie skorzystasz ze statusowych benefitow robiac rezerwacje przez ich strone a co dopiero rezerwujac przez posrednikow :D


tlumy Gold i Diamond i kolejki na sniadanie i do EL ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Paź 2016 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Po prostu uznali, ze diamond u nich nic nie znaczy i nie dostanie upa, EL i sniadania... Od soboty probuje otrzymac to od nich na pismie, efektow brak, do tego nawet nie odbieraja telefonow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Paź 2016 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
@‌Pawel_T‌, Możesz szerzej opisać co to się stanęło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Paź 2016 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Pawel_T napisał(a):
Po prostu uznali, ze diamond u nich nic nie znaczy i nie dostanie upa, EL i sniadania... Od soboty probuje otrzymac to od nich na pismie, efektow brak, do tego nawet nie odbieraja telefonow.


Upa nie muszą dawać, bo zawsze mogą powiedzieć, że nie było nic dostępnego, ale EL i śniadanie w DIAMOND jest niezależne od upa.
@‌Pawel_T‌ podczas check-in nie dostałeś tych przywilejów czy po prostu zapytałeś o przywileje przed przybyciem do hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Paź 2016 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Podczas check-in powiedzieli, ze nic nie dostane. Rozmawialem z MOD-em (Andrzej Lejman, szef kuchni), powiedzial, ze to dobra wola hotelu. Pokazalem mu T&C diamonda, nadal sie upieral. Pomogla rozmowa z infolinia w USA, jednak wciaz na papierze nie dostalem odpowiedzi dlaczego tak a nie inaczej. Co do upa to mieli dostepne wszystkie pokoje poza corner suite, ja mialem rezerwacje na standard.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group