Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 24 Kwi 2014 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Pisałem to rok temu(i się potwierdziło), więc napiszę też w tym. Ceny raczej będą zastraszające, a zwrotów ilość znikoma. Najtrudniej o bilety na Schalke, Bayern, ale zaraz potem jest ostatni mecz sezonu (o ile coś ugrają, a będę mieli najprawdopodobniej wicemistrzostwo co jest tam uważane za bardzo duży sukces!) i ewentualnie mecz z Gladbach.

Także jechałbym, ale z nastawieniem, że jak się uda to fajnie, jak nie to mecz w pubie, też pewnie fajnie z lokalsami. Z innym nastawieniem będzie się można roczarować. Ja z takim nastawieniem na finał DFP Pokal jadę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#302 PostWysłany: 24 Kwi 2014 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
kiew jesteś dla mnie autorytetem w sprawach Dortmundu nie mniej jeżeli bilety na viagogo da się kupić za 220 PLN,
to pod stadionem da się taniej, ta dewiza mi się zawsze sprawdza:

http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Fo ... s/E-551505
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Jest jeden bilet w tej cenie i łącznie z opłatami viagogo kosztuje ponad 80 euro czyli dwukrotna przebitka względem ceny nominalnej... Najtańszy nie pojedynczy bilet to już okolice 100 euro. Dla mnie jedna i druga cena kwalifikuje się już jako zastraszająca. I faktycznie za tyle pod stadionem powinno dać się spokojnie coś kupić.

Kwestia teraz zdolności negocjacyjnych, cierpliwości (cena po rozpoczęciu meczu zaczyna spadać bardzo szybko) i własnego progu finansowego czyli ile jest się w stanie zapłacić za bilety. Mam nadzieję, że Shaq jak wróci to napisz jak było z biletami ;)

P.S. @lahcimmm2 w zeszłym roku na Finale BVB-Bayern się nam nie udało spotkać w Londynie, to może uda się tym razem z Berlinie? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 24 Kwi 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
kiew napisał(a):
Kwestia teraz zdolności negocjacyjnych, cierpliwości (cena po rozpoczęciu meczu zaczyna spadać bardzo szybko) i własnego progu finansowego czyli ile jest się w stanie zapłacić za bilety. Mam nadzieję, że Shaq jak wróci to napisz jak było z biletami ;)

P.S. @lahcimmm2 w zeszłym roku na Finale BVB-Bayern się nam nie udało spotkać w Londynie, to może uda się tym razem z Berlinie? :P


Jeśli pojadę to dam znać. Ale jest to już mniej prawdopodobne bo moja druga połowa woli kilka dni w Chorwacji niż runda po Zaglebiu Ruhry :-)

Natomiast bardzo możliwy byłby wyjazd na Finał Pucharu do Berlina, gdyż z Zielonej Góry mam zabi skok. Jeśli ktoś tam będzie z Was to prosze o info. No i najważniejsze. Jak bardzo wysokie prognozujecie ceny na ten mecz?

Wysłane z mojego ZP800H przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 25 Kwi 2014 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Shaq napisał(a):
kiew napisał(a):
Kwestia teraz zdolności negocjacyjnych, cierpliwości (cena po rozpoczęciu meczu zaczyna spadać bardzo szybko) i własnego progu finansowego czyli ile jest się w stanie zapłacić za bilety. Mam nadzieję, że Shaq jak wróci to napisz jak było z biletami ;)

P.S. @lahcimmm2 w zeszłym roku na Finale BVB-Bayern się nam nie udało spotkać w Londynie, to może uda się tym razem z Berlinie? :P


Jeśli pojadę to dam znać. Ale jest to już mniej prawdopodobne bo moja druga połowa woli kilka dni w Chorwacji niż runda po Zaglebiu Ruhry :-)

Natomiast bardzo możliwy byłby wyjazd na Finał Pucharu do Berlina, gdyż z Zielonej Góry mam zabi skok. Jeśli ktoś tam będzie z Was to prosze o info. No i najważniejsze. Jak bardzo wysokie prognozujecie ceny na ten mecz?

Wysłane z mojego ZP800H przy użyciu Tapatalka


moim zdaniem za 200-250 Euro to będzie zufall
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 25 Kwi 2014 16:12 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Ja myślałem czy jechać na Hertha Berlin-BVB i szukać czegoś pod stadionem. :/ Ale tu akurat mam bardzo ograniczony budżet więc na darmo nie mam ochoty jechać a dawać nawet 80 Euro to dużo :P Miałbym na bank bilet z infolinii BVB ale przegapiłem sprzedaż :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 26 Kwi 2014 23:59 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Nie polecam zakupu pod stadionem.
Wyczekaliśmy do samego początku meczu i ledwo udało nam się kupić bilety, koniki nie chcą schodzić z ceny i nie ma ich tak wielu pod stadionem.
Następnym razem kupiłbym bilety wcześniej, bez stresu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 02 Maj 2014 19:26 

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 2
Witam

Jestem nowy na forum dziś przyszedł mi pomysł do głowy by jechać na jutrzejszy mecz BVB z Hoffenheim nie byłem jeszcze na BVB a mam niedaleko jakieś 120KM~ próbowałem kupić bilet online ale rozumie że już za późno i myślę zeby jechać spróbować coś kupic pod stadionem mam zamiaw wydac na bilet do 50 euro myślicie że da rade coś kupic do tej ceny? Prosił bym o jakąś rade info w jakich miejscach stoją koniki jeśli ktoś ma doświadczenie w takich sprawach a czytając pierwsze strony forum jestem pewien że takowe doświadczenie tutaj posiada ;-) i mam drugie pytanie związane z parkingiem czy bez biletu wjade na parking przy stadionie? Jak wyglądają kwestie związane z parkingiem? Z góry dziękuje będe wdzieczny za wszystkie dobre rady ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 02 Maj 2014 20:32 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Konie to pod stadionem zarowno te policyjne jak i te sprzedajace bilety. Rozpoznasz ich, że będą machać biletami w łapie.
Przed meczem BVB-Napoli godzinę przed meczem spotkałem gościa z biletem za 60e, a jednak było to spotkanie dużo większej rangi więc myślę, że szansa kupić za 50e jakaś jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 02 Maj 2014 21:32 

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 2
To biorę jutro furę i jadę będe co najmniej godzine wcześniej i zobaczymy co tam wychacze ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 04 Maj 2014 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Robert się pożegnał z kibicami w Dortmundzie, czyli wątek można już pomału zamykać ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 04 Maj 2014 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Dla mnie przy wyjeździe na mecz nie miało żadnego znaczenia, że w BvB gra jakiś Polak.
Każdy duży klub powinien mieć na forum osobny temat :D ;)
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 05 Maj 2014 23:31 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Myślę że warto jechać poczuć samą atmosferę meczu. W końcu to jeden z największych stadionów w Europie. Jak byłem to Robert wyszedł w drugiej połowie i strzelił bramę. Poza tym fajne opcje dolotu z PL i można zaplanować ciekawy weekendzik. Ja ze swojej strony polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 08 Maj 2014 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Meczyk BVB - Hoffenheim zaliczony.

Jechałem w ciemno. Na stadion ruszyłem chwilę po 14. Po drodze konik - 200m od stadionu. Chciał 50€ za 1 bilet, a potrzebowałem dwóch biletów. Pomyślałem , że jak już przed stadionem stoi koń to pod stadionem nie będzie problemu. Przeliczyłem się bo później nie umiałem żadnego trafić. Rzutem na taśmę - 3 min po rozpoczęciu meczu załatwiłem 2 bilety na trybunę Hoffenheim za 40€/szt. Szalik w torbę i na trybunę. Okazało się, że nie potrzebnie ponieważ na sektorach trochę było kibiców Borussii i bez stresu zacząłem kibicować po pierwszej bramce jak zobaczyłem innych kibiców BVB cieszących się z bramki dla Borussii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 19 Maj 2014 06:57 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Czy orientuje się ktoś, gdzie będzie rozegrany mecz o Superpuchar Niemiec pomiędzy BVB a Bayern? Termin udało się odszukać na 9 sierpnia 2014 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 20 Maj 2014 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
mirasm napisał(a):
Czy orientuje się ktoś, gdzie będzie rozegrany mecz o Superpuchar Niemiec pomiędzy BVB a Bayern? Termin udało się odszukać na 9 sierpnia 2014 r.

z tego co się orientuje, to jeszcze nie podali,
ale raczej nie Dortmund bo tam bylo rok temu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 29 Maj 2014 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
mirasm napisał(a):
Czy orientuje się ktoś, gdzie będzie rozegrany mecz o Superpuchar Niemiec pomiędzy BVB a Bayern? Termin udało się odszukać na 9 sierpnia 2014 r.

z tego co się orientuje, to jeszcze nie podali,
ale raczej nie Dortmund bo tam bylo rok temu


13 sierpnia , godzina 18:00 , jednak Dortmund
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 29 Maj 2014 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Wiadomo kiedy bilety będą w sprzedaży? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 29 Maj 2014 10:28 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Legion1 napisał(a):
Wiadomo kiedy bilety będą w sprzedaży? ;)


Podłączam się pod pytanie. Ktoś się orientuje jak to było w zeszłym roku z biletami na Superpuchar? W historii wątku nic n/t Superpucharu nie znalazłem. Jest jakaś realna szansa dostania ich przez internet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 29 Maj 2014 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
cheesy napisał(a):
Podłączam się pod pytanie. Ktoś się orientuje jak to było w zeszłym roku z biletami na Superpuchar? W historii wątku nic n/t Superpucharu nie znalazłem. Jest jakaś realna szansa dostania ich przez internet?

Znalazłem tylko informację, że rok temu otwarta sprzedaż biletów zaczęła się ok. 15 dni przed meczem (wcześniej kupować mogli tylko posiadacze Kart Kibica).

Jeśli dowiecie się czegoś więcej nt. tegorocznej sprzedaży, to informujcie na bieżąco ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group