Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Bardzo ładnie KZK GOP - obecnie ZTM - opisał wszystko tutaj: http://www.metropoliaztm.pl/pl/s/linie-lotniskowe
a tu:
link do mapki z przystankami, fajna rzecz dla tych co będą biegiem i pierwszy raz.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 746 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 11 Sty 2013 07:38 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
veiens_ridder napisał(a):
Ja zawsze latam w soboty na trasie Stavanger - Pyrzowice i mam wielki problem z dojazdem do Warszawy. Samolot ląduje tuż po 16 a nie ma autobusów tuż po przylocie tak żeby dostać się na pociąg do Wawy o 17:00. Najtańsze taksówki ponad 120zł :(

polecam korporację ECHO TAXI - mają stałą stawkę z/na lotnisko z dowolnego miejsca Katowic = 90zł (korzystałem obdzwaniając wcześniej wszystkie śląskie korporacje i są najtańsi - wszyscy inni właśnie biorą min. 120zł), można też poprosić o taksówkę z terminalem i zapłacić kartą

jeśli wybierasz już taksówkę to możesz szybciej dojechać do dworca w Sosnowcu - bliżej z lotniska a dodatkowo IC jadąc w stronę Warszawy odjeżdża stamtąd kilkanaście minut później
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#182 PostWysłany: 12 Sty 2013 01:32 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
:oops: znalazłem, późna pora i design strony matuszek mnie zmyliły 8-)
dla potomnych: przycisk "dalej" to kółko ze strzałką i autobusem w środku, w prawym dolnym rogu strony, POD numerem telefonu, mailem i adresem strony :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 15 Lut 2013 21:56 

Rejestracja: 28 Sty 2013
Posty: 3
Loty: 1
Kilometry: 2 405
Czy ktos moglby mi doradzic jak najtaniej i najszybciej dotrzec z lotniska Pyrzowice do Krakowa??? 19 lutego o 20:00 planowany jest przylot. :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 15 Lut 2013 22:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
http://www.fly4free.pl/jak-dojechac-do- ... -poradnik/
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 25 Sie 2016 00:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 25 Lut 2013 21:01 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Najtaniej jest komunikacją publiczną czyli KZK GOP, gdzieś w tym temacie jest to dokładnie opisane, trwa długo (choć ja miałem tak dogodną przesiadkę w Dobieszowicach, że wyszło prawie tak jak linią Lotnisko) i nie działa w każdych godzinach, ale cena to mniej jak 10 zł (a dla studentów mniej jak 5 zł).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 25 Lut 2013 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
siudamac napisał(a):
veiens_ridder napisał(a):
Ja zawsze latam w soboty na trasie Stavanger - Pyrzowice i mam wielki problem z dojazdem do Warszawy. Samolot ląduje tuż po 16 a nie ma autobusów tuż po przylocie tak żeby dostać się na pociąg do Wawy o 17:00. Najtańsze taksówki ponad 120zł :(

polecam korporację ECHO TAXI - mają stałą stawkę z/na lotnisko z dowolnego miejsca Katowic = 90zł (korzystałem obdzwaniając wcześniej wszystkie śląskie korporacje i są najtańsi - wszyscy inni właśnie biorą min. 120zł), można też poprosić o taksówkę z terminalem i zapłacić kartą

jeśli wybierasz już taksówkę to możesz szybciej dojechać do dworca w Sosnowcu - bliżej z lotniska a dodatkowo IC jadąc w stronę Warszawy odjeżdża stamtąd kilkanaście minut później



Jak macie problem z dojazdem na lub z lotniska piszcie do mnie na priv przyjadę lub odwiozę osobiście własnym samochodem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 01 Mar 2013 16:26 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
jajacekk napisał(a):
siudamac napisał(a):
veiens_ridder napisał(a):
Ja zawsze latam w soboty na trasie Stavanger - Pyrzowice i mam wielki problem z dojazdem do Warszawy. Samolot ląduje tuż po 16 a nie ma autobusów tuż po przylocie tak żeby dostać się na pociąg do Wawy o 17:00. Najtańsze taksówki ponad 120zł :(

polecam korporację ECHO TAXI - mają stałą stawkę z/na lotnisko z dowolnego miejsca Katowic = 90zł (korzystałem obdzwaniając wcześniej wszystkie śląskie korporacje i są najtańsi - wszyscy inni właśnie biorą min. 120zł), można też poprosić o taksówkę z terminalem i zapłacić kartą

jeśli wybierasz już taksówkę to możesz szybciej dojechać do dworca w Sosnowcu - bliżej z lotniska a dodatkowo IC jadąc w stronę Warszawy odjeżdża stamtąd kilkanaście minut później



Jak macie problem z dojazdem na lub z lotniska piszcie do mnie na priv przyjadę lub odwiozę osobiście własnym samochodem.

Za ile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 01 Mar 2013 17:19 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
kleyo napisał(a):
Najtaniej jest komunikacją publiczną czyli KZK GOP, gdzieś w tym temacie jest to dokładnie opisane, trwa długo (choć ja miałem tak dogodną przesiadkę w Dobieszowicach, że wyszło prawie tak jak linią Lotnisko) i nie działa w każdych godzinach, ale cena to mniej jak 10 zł (a dla studentów mniej jak 5 zł).


Tak, to jest najtańsza możliwość, 8.80 zł.
Są niezłe połączenia, czas przejazdu 1 h 10 min - 1 h 20 min.
A jak się dojedzie za mniej niż godzinę, to będzie 4.40 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 01 Mar 2013 21:48 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Ktoś wie jak daleko jest z przystanku LOTNISKO na teren lotniska pyrzowice ? Będę jechał autobusem kzk przez bytom i nie wiem ile muszę jechać wcześniej żeby bez problemu zdążyć na lot o 17.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 01 Mar 2013 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
przystanek jest 10metrów od wejścia do terminala jeśli o to pytasz ;)


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 25 Sie 2016 00:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 01 Mar 2013 22:26 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Blackall napisał(a):
br1989 napisał(a):
Ktoś wie jak daleko jest z przystanku LOTNISKO na teren lotniska pyrzowice ? Będę jechał autobusem kzk przez bytom i nie wiem ile muszę jechać wcześniej żeby bez problemu zdążyć na lot o 17.

przystanek jest 10metrów od wejścia do terminala jeśli o to pytasz ;)


tak o to tylko ze z Katowic jezdza dwa autobusy, jeden bezposrednio na Lotnisko ktory kosztuje cos kolo 20 zl oraz ten zwykly miejski. Ja bede wlasnie tym zwyklym jechal bo kosztuje 2,20 ulgowy. I rozumiem ze oba zatrzymuja sie 10 metrow od wejscia do terminala ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 01 Mar 2013 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
br1989 napisał(a):
Blackall napisał(a):
br1989 napisał(a):
Ktoś wie jak daleko jest z przystanku LOTNISKO na teren lotniska pyrzowice ? Będę jechał autobusem kzk przez bytom i nie wiem ile muszę jechać wcześniej żeby bez problemu zdążyć na lot o 17.

przystanek jest 10metrów od wejścia do terminala jeśli o to pytasz ;)


tak o to tylko ze z Katowic jezdza dwa autobusy, jeden bezposrednio na Lotnisko ktory kosztuje cos kolo 20 zl oraz ten zwykly miejski. Ja bede wlasnie tym zwyklym jechal bo kosztuje 2,20 ulgowy. I rozumiem ze oba zatrzymuja sie 10 metrow od wejscia do terminala ? :)

na innych przystankach o ile sie nie myle (też jeździłem tylko 85tkąz kamienia), ale oba są 10 metrów od terminala :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 01 Mar 2013 23:06 

Kolego ,z Katowic jeżdzi na lotnisko autobus pośpieszny i kosztuje 26 zł jedzie 50 min.Natomiast z Bytomia masz z pod dworca PKP dwa numery 85 i 53 które kosztują jako ulgowe coś ok 2 zł .Autobus jedzie 1 godz 10 min. Nie znam numeru autobusu z dworca w Katowicach do Bytomia ,ale jest dwa i też za taką cenę.Czas jazdy jednak grubo ok.2 godz razem.
Góra
 PM off  
      
#194 PostWysłany: 01 Mar 2013 23:23 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 36
Te autobusy z Bytomia do Katowic to 820 lub 830 oba pośpieszne :).

Polecam również przesiadać się wcześniej jadąc 85 np. w Brzezinach Śląskich. Wtedy zaoszczędzamy 15 minut jazdy do Bytomia i 5 minut jazdy do Katowic, więc podróż skraca się nawet o 20 min. Dodatkowo kupując u kierowcy bilet godzinny (tylko takie sprzedaje), możemy całą trasę pokonać na jednym bilecie, bo ten bilet upoważnia do przesiadek :).

Z Brzezin Śląskich jedzie pośpieszny do Katowic nr. 860 lub nr. 5 :).
_________________
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 01 Mar 2013 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
gryf18 napisał(a):
Te autobusy z Bytomia do Katowic to 820 lub 830 oba pośpieszne :).
Polecam również przesiadać się wcześniej jadąc 85 np. w Brzezinach Śląskich. Wtedy zaoszczędzamy 15 minut jazdy do Bytomia i 5 minut jazdy do Katowic, więc podróż skraca się nawet o 20 min. Dodatkowo kupując u kierowcy bilet godzinny (tylko takie sprzedaje), możemy całą trasę pokonać na jednym bilecie, bo ten bilet upoważnia do przesiadek :).
Z Brzezin Śląskich jedzie pośpieszny do Katowic nr. 860 lub nr. 5 :).

nie lepiej w Kamieniu? Chyba jeszcze więcej oszczędzimy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 01 Mar 2013 23:45 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 36
Tam też można się przesiąść, to już jak kto będzie wolał ;).

Ja jednak upodobałem sobie Brzeziny, tuz obok przystanku kilka sklepów, w tym żabka i tak jakoś ciekawiej ;)
_________________
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 02 Mar 2013 06:55 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
Blackall napisał(a):
na innych przystankach o ile sie nie myle (też jeździłem tylko 85tką z kamienia), ale oba są 10 metrów od terminala :)


Tak, oba są bardzo blisko od terminala. Przystanek 85, 53 itd. znajduje się przed małym budynkiem terminala Cargo, po lewej stronie od wyjścia z głównego terminala.

Blackall napisał(a):
gryf18 napisał(a):
Te autobusy z Bytomia do Katowic to 820 lub 830 oba pośpieszne :).

Polecam również przesiadać się wcześniej jadąc 85 np. w Brzezinach Śląskich. Wtedy zaoszczędzamy 15 minut jazdy do Bytomia i 5 minut jazdy do Katowic, więc podróż skraca się nawet o 20 min. Dodatkowo kupując u kierowcy bilet godzinny (tylko takie sprzedaje), możemy całą trasę pokonać na jednym bilecie, bo ten bilet upoważnia do przesiadek :).

Z Brzezin Śląskich jedzie pośpieszny do Katowic nr. 860 lub nr. 5 :).


nie lepiej w kamieniu? Chyba jeszcze więcej oszczędzimy :)


Przesiadka w Kamieniu daje rzeczywiście jeszcze większą oszczędność w czasie w przypadku połączenia z pospiesznym 860. W przypadku połączenia z 5 lub 168 wychodzi to samo ponieważ 85 ma kilka wspólnych przystanków z nimi w tym samym kierunku. 860 nie zatrzymuje się na kilku z nich więc można dojechać trochę szybciej.

W Poradniku wszystkie możliwości są bardzo dobrze opisane oraz są podane odnośniki do aktualnych rozkładów autobusów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 30 Mar 2013 23:41 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Doszło do tego że autobus z Katowic do Balic serwowany przez Neobus kosztuje od 1zł (teoretycznie bo takich kursów nie znalazłem) do max 22,50.
Przypomnijmy że bus z Katowic do Pyrzowic kosztuje 26zł.
A więc taniej jest Katowiczanom dostać się do Balic niż Pyrzowic!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 31 Mar 2013 00:28 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 543
Loty: 221
Kilometry: 228 932
srebrny
Pacjonek, jeżeli użyjemy darmowej, dostępnej na lotnisku w punkcie informacji, karty to za bilet zapłacimy "tylko" 20 zł.
Chodzi oczywiście o kartę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 23 Kwi 2013 18:39 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Czy dojazd A1 od zjazdu Sosnica (na A4) do lotniska jest sensowny? Jeżdzi tamtędy wiele osób?;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 746 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 38  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group