Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 15 Kwi 2014 15:28 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Pozytyw jest taki, że pewnie nie będą anulować rezerwacji zrobionych z tym kodem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#202 PostWysłany: 16 Kwi 2014 23:07 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 155
Zbanowany
Airbnb się sprawdził po raz kolejny. Poskarżyłem się, że kupon tytułowy mi przepadł, bo host wynajął pokój w mieszkaniu i nie zrobił update'u kalendarza i przed chwilą dostałem kupon personalizowany na 50$. Brawo Airbnb, dziękuję! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 17 Kwi 2014 02:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2013
Posty: 101
Loty: 29
Kilometry: 29 013
niebieski
szymonunion napisał(a):
Airbnb się sprawdził po raz kolejny. Poskarżyłem się, że kupon tytułowy mi przepadł, bo host wynajął pokój w mieszkaniu i nie zrobił update'u kalendarza i przed chwilą dostałem kupon personalizowany na 50$. Brawo Airbnb, dziękuję! :)


Ja otrzymałem kupon na $25


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 17 Kwi 2014 10:24 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 43
Loty: 6
Kilometry: 46 729
Zbanowany
szymonunion napisał(a):
Airbnb się sprawdził po raz kolejny. Poskarżyłem się, że kupon tytułowy mi przepadł, bo host wynajął pokój w mieszkaniu i nie zrobił update'u kalendarza i przed chwilą dostałem kupon personalizowany na 50$. Brawo Airbnb, dziękuję! :)

A możesz powiedzieć czy pisząc do nich napisałeś z jakiego kodu korzystales?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 17 Kwi 2014 10:43 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 155
Zbanowany
1980marzena napisał(a):
szymonunion napisał(a):
Airbnb się sprawdził po raz kolejny. Poskarżyłem się, że kupon tytułowy mi przepadł, bo host wynajął pokój w mieszkaniu i nie zrobił update'u kalendarza i przed chwilą dostałem kupon personalizowany na 50$. Brawo Airbnb, dziękuję! :)

A możesz powiedzieć czy pisząc do nich napisałeś z jakiego kodu korzystales?


Tego o którym jest ten wątek, notabene, który sam zacząłem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 17 Kwi 2014 10:52 

1980marzena napisał(a):
A możesz powiedzieć czy pisząc do nich napisałeś z jakiego kodu korzystales?


piszesz przez swoje konto na airbnb i oni sprawdzając widzą z jakiego kodu korzystałaś
Góra
 PM off  
      
#207 PostWysłany: 17 Kwi 2014 11:44 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
pewnie widza ale w formularzu kontaktu nalezy tez go podac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 17 Kwi 2014 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Tak sie sprawdzili u mnie:
Hi Tomasz,

Thank you for reaching out to us. It's come to our attention that the coupon codes you've attempted to use are not valid, therefore your account has been deactivated.

Please let us know if you have any questions.

Regards,



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:15 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
To słabo :shock: Ale dopraszałeś się o nowy kupon za odrzuconą rezerwację czy tak po prostu Ci dezaktywowali konto za użycie kuponu?
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 130
Hmm nie rozumiem ich polityki... jednym dają dodatkowy kupon a innym blokują konto... zalatuje to lekkim absurdem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:54 

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 263
niebieski
Mi właśnie wysłali maila w którym każą mi zweryfikować dowód osobisty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Jak to dobrze mieć 2 różne dowody osobiste ;P
Góra
 Profil Relacje PM off
forever89 lubi ten post.
 
      
#213 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
jak tak sobie czytam, to tak sobie mysle,
ze dobrze miec kredyty na hoteltonghit:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:12 

Zeus napisał(a):
Jak to dobrze mieć 2 różne dowody osobiste ;P


tylko wtedy, jak w różnych kontach nie podałeś niczego co może im je połączyć: płatność z tej samej karty, wspólny e-mail, te same nazwiska a cholera ich wie czy nie śledzą adresów ip
Góra
 PM off  
      
#215 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:29 

Rejestracja: 29 Kwi 2012
Posty: 148
no i generalnie zdjęcie masz podobne na pewno ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Ja obsługuję 3 konta tymi samymi kartami, ip i numerem tel i póki co bez problemów. Jedno konto moje, drugie narzeczonej, trzecie rodziców (ojca). Ale wałków nie robię typu 3 noce pod rząd z różnych kont. Osoba na czyjej konto jest rezerwacja zawsze śpi. Moje i narzeczonej są weryfikowane fejsem i nr tel ( tym samym), a mojego ojca nr tel(ten sam) i dowodem + filmik.

Napisałem o kod na 50$ i zobaczymy co z tego będzie. Aktualnie brak przyszłych rezerwacji, więc można się bawić.

A no i karty też te same, wszystkie moje. Choć może myli ich to, że np. na moim koncie mam zapamiętanych już 6 różnych kard (3x entropay używany do rezerwacji za 0 lub grosze, tak na wszelki wypadek co by mi nie obciążyli na prawdziwą kwotę). Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie, ale póki co złego słowa na airbnb nie powiem, za każdą bzdurę zazwyczaj dostawałem dodatkowe kody. A to nie działający referal, a to host odwołujący rezerwację na 7 dni przed noclegiem, itp. itd.\

A ogólnie to airbnb to nie jest hotel o tym trzeba pamiętać, fajnie jest czasem nocować za free czy za kilka groszy, ale nawet jak nie ma kodów to są często duuużo tańsze noclegi niż najtańsze hotele, a lokalizacje pierwszorzędne. Sporo rezerwacji robiłem bez kodów i byłem zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 18 Kwi 2014 04:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Co do mojej sytuacji to po prostu poprosilem o nowy kod bo host nie zdazyl zaakceptowac rezerwacji. Odpowiedz airbnb sami widzieliscie;) nie mam zadnych multikont, nigdy nie bralem nocy na rozne osoby itd.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:05 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Kolega rezerwował nocleg.
Host odmówił mu noclegu a bank zrealizował operację i pobrała należną kwotę.
Co teraz może zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Airbnb zwróci mu kasę, spokojnie ;)
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Anonymous napisał(a):
Zeus napisał(a):
Jak to dobrze mieć 2 różne dowody osobiste ;P


tylko wtedy, jak w różnych kontach nie podałeś niczego co może im je połączyć: płatność z tej samej karty, wspólny e-mail, te same nazwiska a cholera ich wie czy nie śledzą adresów ip


2 różne karty (jedna grecka jedna polska), 2 różne emaile no i ip też mam różne (jedno niemieckie jako ze serwery są w Kolonii a drugie Polskie, bo wtedy zamawiałem noclegi). No zobaczymy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group