Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna
Autor Wiadomość
#801 PostWysłany: 11 Kwi 2014 13:59 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 27
klayton napisał(a):
No to dostawią łóżka polowe - przecież za tą cenę i tak nikt nie będzie narzekał, prawda? ;)

Ty za to będziesz zawsze i na wszystko narzekał. Lepiej powiedz kiedy jedziesz do tego hotelu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#802 PostWysłany: 11 Kwi 2014 14:02 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Lepiej powiedz kiedy jedziesz do tego hotelu...

Czekam na wykończenie apartamentu prezydenckiego.
Góra
 Profil Relacje PM off
kuba201 lubi ten post.
 
      
#803 PostWysłany: 11 Kwi 2014 15:45 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Nie nastawiajcie sie do nich negatywnie, nie wiem skad te "turbulencje" podczas rezerwacji, ale na miejscu sa naprawde przemili i pomocni, robia wszystko aby gosc czul sie swobodnie, jest naprawde fajnie, bez zadecia czesto spotykanego w tej klasy hotelach. Odczuwam ich przejecie niedawnym otwarciem, bardzo sie staraja i odrobina wyrozumialosci procentuje usmiechami i szczeroscia.

Gdybym mogl cofnac czas, na pewno zarezerwowalbym dluzszy pobyt;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#804 PostWysłany: 14 Kwi 2014 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Hotel można szczerze polecić :) Obsługi w hotelu więcej niż gości.
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#805 PostWysłany: 24 Kwi 2014 12:46 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Załącznik:
1907312_628273270600999_1095749368760004924_n.jpg
1907312_628273270600999_1095749368760004924_n.jpg [ 72.05 KiB | Obejrzany 1035 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#806 PostWysłany: 24 Kwi 2014 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 286
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
jest ktoś możne teraz w hotelu? bo ja do jutra tylko niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#807 PostWysłany: 24 Kwi 2014 22:46 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
Ja od jutra ;)
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#808 PostWysłany: 25 Kwi 2014 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 286
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
niestety,czas zakończyć to przyjemne doświadczenie i pożegnać kijów i hotel. mam nadzieje ze każdy kto miał możliwość skorzystać z tej okazji odwdzięczy się jakaś pozytywna recenzją, na ogólnodostępnych portalach .generalnie bardzo fajni i pomocni ludzie są najmocniejszym atutem tego hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#809 PostWysłany: 25 Kwi 2014 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Mial ktos z Was moze taka sytuacje, ze przyjechal sporo wczesniej przed zakwaterowaniem i nie bylo problemu troszke to nagiac?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#810 PostWysłany: 25 Kwi 2014 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Nie powinno być problemu.
Hotel jest pusty, a Panie z recepcji palą się do pomocy :)
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#811 PostWysłany: 30 Kwi 2014 23:30 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Właśnie wróciłem z Kijowa. Hotel Hilton jest rewelacyjny, traktują Cię jak VIP-a na każdym kroku. Basen do własnej dyspozycji, nigdy nikogo nie spotkałem, a bylem ze 4 razy. Wszystkim polecam to miejsce, jeżeli uważacie, że należy Wam się odrobina luxusu! Jeśli macie jakieś pytania, śmiało odpowiem. Bo wiem, że do tej pory było 40 przejazdów limuzyną, a zarezerwowanych jest kolejne 40...
Kijów jest super nie obawiajcie się niczego, jest bardzo bezpiecznie!
ps. Pamiętajcie, że obecnie cena za pokój 2-osobowy za dobę to koszt ponad 900 zł.....

Mój pobyt obejmował bieg w maratonie kijowskim na dystansie 5 km. Wpisowe poszło dla rodzin, które straciły bliskich na Euromajdanie. Biegłem za wolną Ukrainę i byłem jedynym Polakiem w tym biegu. Dyplomatycznie zaznaczę, że nie dobiegłem pierwszy, ale nie byłem też ostatni :)
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
#812 PostWysłany: 30 Kwi 2014 23:39 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Hotel Hilton jest rewelacyjny

W relacji do ceny, która zapłaciłeś, czy normalnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#813 PostWysłany: 30 Kwi 2014 23:56 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Jakość obsługi, jakość jedzenia, wygoda są na najwyższym poziomie. Wszyscy bardzo się starają, są uśmiechnięci i pomocni, są w gotowości spełnić twoje każde życzenie i rozwiązać każdy twój problem.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Walka o Wolność nie jest łatwa, my Polacy dobrze o tym wiemy!
SDC10379.JPG
SDC10379.JPG [ 37.48 KiB | Obejrzany 2191 razy ]
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl


Ostatnio edytowany przez dos70, 01 Maj 2014 00:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#814 PostWysłany: 30 Kwi 2014 23:58 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
dos70 napisał(a):
Jakość obsługi, jakość jedzenia, wygoda są na najwyższym poziomie. Wszyscy bardzo się starają, są uśmiechnięci i pomocni, są w gotowości spełnić twoje każde życzenie i rozwiązać każdy twój problem.

Dziwi Cię to jakoś w hotelu tej klasy?
Góra
 Profil Relacje PM off
kuba201 lubi ten post.
 
      
#815 PostWysłany: 01 Maj 2014 00:08 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Może nie dziwi, ale zaskakuje, bo rzadko bywam w hotelach 5-cio gwiazdkowych. Może gdybym częściej tam mieszkał, to by mi spowszedniało. Tymczasem jestem pod dużym wrażeniem.
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#816 PostWysłany: 01 Maj 2014 00:24 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Przewodnik po 5* Hiltonie i Kijowie.
W szufladzie również mieści się minibar, niech to was nie zwiedzie, że wszystko znajduje się w lodóweczce.
Dla przykładu mała puszeczka mieszanki studenckiej kosztowała mnie przy wymeldowaniu 80 Hrywien.
A jeżeli kogoś weźmie na amory... to musi zwielokrotnić swoją przyjemność o dodatkowe 100 Hrywien.
Pod każdą z tych rzeczy mieści się czujnik, a uniesienie puszeczki do góry, jest traktowane jak w powiedzeniu "Towar dotknięty, uważa się za sprzedany". Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach w hotelu 5-ciogwiazdkowy mnie będzie robił afery z powodu paczki orzeszków, ale radzę to mieć na uwadze..
- Na każdym piętrze znajduje się maszyna do lodu (małym utrudnieniem jest to że nie ma przy niej naczynia na lód, kubek trzeba zabrać z pokoju z pokoju)
- Na śniadanie serwują pyszny sok wyciskany z pomarańczy. (wystarczy jedynie skierować wzrok na kelnera a już szklaneczka jest uzupełniona, a czasem nic nie trzeba robić)
- asortyment na śniadaniu składał się z wielu smacznych produktów: bekonik to osiem wyselekcjonowanych plasterków, chrupiących, ciepłych, tak lekkich i przezroczystych, że można było przez nie zobaczyć kelnera. Jest szwedzki stół, a na talerzach jest zaledwie po kilka plasterków wędlin, 3 rodzajów śledzia, sukcesywnie uzupełnianych, sosy, ręcznie przygotowane musli w malutkich słoiczkach z hermetycznym zamknięciem zanurzonych do połowy w lodzie. Do wyboru mamy grillowaną cukinię, małe kiełbaski zawijane w ślimaka, małe słodkie placuszki z jabłkiem, małe szpinakowe tarty, na życzenie kelner przygotowuje dla nas omleta na słodko lub klasycznego z zawiniętym farszem wybranym przez gościa: do wyboru pieczarki papryczka, szynka, szczypiorek i jeszcze kilka innych dodatków, są różne owoce, kilka rodzajów muffin i dużo więcej.
- do basenu (SPA) prowadzi oddzielna winda, oddzielne są do wyjścia,
- przy wejściu do SPA pytają o numer pokoju (nie wiem czy dostęp do spa jest bezpłatny dla wszystkich gości, czy może dlatego, że miałem srebrną kartę HH)
- warto płacić kartą w sklepach, knajpach (przelicznik to 0,27 za Hrywnę, a w warszawskim kantorze sprzedali mi hrywnę za 0,38!!)
- bezpłatny hotelowy internet ma swój limit szybkościowy i zdaje się pojemnościowy ok 600 MB na dobę, ale myślę, że nie będzie problemu jak poprosisz o nowy kupon, gdy się skończy)
- piwo w barze na dole kosztowało mnie 15 zł, lane, 1/2 litra, do tego przyniesiono miseczkę z chipsami (nawet 2 razy przez pomyłkę, tak się starają). Pomimo, że otwarty jest do 1 w nocy w dni powszednie, a do 2 w piątek, sobotę to jest otwarty do ostatniego gościa. Nikogo nie wyganiają. Muzykę puszcza DJ.
- wymeldowanie jest o 12, ale nie było problemu z późniejszym wymeldowaniem o 15.30. Oddałem tylko na kilka sekund swoją kartę, żeby ją przekodować na inną godzinę.
- za przejazdy metrem płacisz żetonami. 1 zeton - to 2 Hrywny. Czyli jeden przejazd metrem kosztuje cię 54 gr. To dobra cena :) Żetony do kupienia w kasie na stacji metra lub w automacie.
- na mieście zdecydowanie polecam Puzatą Chatę, jest niedroga, duży wybór jedzenia, raz za obiad zapłaciłem 42 Hrywny (11,34 zł za zupę, sałatka, ziemniaki, kotlecik), a raz 56, w zależności od tego co sobie wybierzecie. Przesuwa się tackę wzdłuż różnych stanowisk (pierogi, sałatki, zupy, mięsa) i sami wybieracie, a pani wam nakłada, to co wskażecie. Za wszystko płacicie na końcu przy kasie (nawet zbliżeniowo). Ja jadałem w tej przy stacji metra Kontraktowa. (jako, że tam był start maratonu).
- obok Puzatej Chaty jest market czynny 24 h
- na chodnikach często stoją samochody różnego kształtu, z których sprzedają kawę na wynos. Parzą ją w dużym klasycznym expresie kawiarnianym. Wot pomysł, nie trzeba wchodzić do kawiarni. (kawa kupiona w kawiarni to koszt 17 UAH)
- jeszcze niedawno do rezydencji Janukowycza można było pojechać bezpośrednio z Euromajdanu, teraz jedyna opcja to krańcowa stacja metra a potem taxi,

Załączniki:
SDC10079.JPG
SDC10079.JPG [ 35.15 KiB | Obejrzany 2170 razy ]
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl


Ostatnio edytowany przez dos70 01 Maj 2014 11:28, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#817 PostWysłany: 10 Maj 2014 10:28 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
czy ktoś na dniach wrócił z Hiltona i może podzielić się informacjami czy bezpiecznie jest na ulicach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#818 PostWysłany: 10 Maj 2014 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 286
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
ja wróciłem w poniedziałek i wszystko było w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#819 PostWysłany: 11 Maj 2014 01:39 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
DOS70 : czy Ty serio mowisz o tych czujnikach w szufladzie, chyba Sam w to nie wierzysz co piszesz.
Jeszcze mnie nikt nie skasowal za dotkniecie/wyjecie towaru znajdujacego sie w pokoju hotelowym. Mimo Twojej uwagi o posiadaniu HHonors smiem przypuszczac ze to byl jeden z niewielu Twoich pobytow w piecio gwiazdkowym hotelu. Do kostkarek na pietrach jesli sa takowe w 80% hoteli nalezy sie udac z pojemnikiem na lod ktory znajduje sie w pokoju. Dla statusu Silver chyba nie ma darmowego internetu wiec i tak dobrze ze hotel dawal jakikolwiek voucher na darmowe WiFi.
Co do sniadania nie bylo to kontynentalne i do tego w saloniku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#820 PostWysłany: 11 Maj 2014 03:40 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
Tego typu czujniki są w wielu hotelach drogi 5* kolego :) ( niestety głównie na wschodzie)
Przykład? Niedaleko masz Intercontinental w Warszawie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group