Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#11 PostWysłany: 07 Mar 2013 18:50 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Nic nie dostaną, bo po drodze mają kilka lotów do BKK z czasem oczekiwania < 8h a to jeden z warunków aby takie świadczenie (bezpłatne lub częśćiowo płatne) otrzymać.


Ostatnio edytowany przez Manuel 08 Mar 2013 10:55, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#12 PostWysłany: 07 Mar 2013 20:38 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 42
Loty: 1
Kilometry: 725
Manuel napisał(a):
kamilleba napisał(a):
painka napisał(a):
Witam i dołączam się do pytań z pierwszego posta. Lecimy do BKK pod koniec kwietnia i mamy przesiadkę w Doha. Przylatujemy o 18 i następny lot mamy dopiero o 13 następnego dnia. Zastanawiałam się nad noclegiem w hotelu, ale jeśli byłaby możliwosc przenocowania na lotnisku to jestem za.

I czy ktoś się orientuje czy to prawda? ""Na mocy prawa obowiązującego w Katarze w momencie zameldowania pary meldujące się w tym samym pokoju zobowiązane są przedstawić świadectwo ślubu"" Sprawdzają to?


Jak dla mnie tak jak w poście powyżej - powinniście dostać hotel i wizę za free od linii lotniczej. Co do sprawdzania świadectwa ślubu, z nami były 2 pary i żadnego problemu nie było.


Nic nie dostaną, bo po drodze mają kilka lotów do BKK z czasem oczekiwania < 8h a to jeden z warunków aby takie świadczenie (bezpłatne lub częśćiowo płatne) otrzymać.

painka kiedy lecicie ?


Warto spróbować podejść. My też niby mieliśmy opcję na krótszy stopover
_________________
Relacja z Indii 2013 - http://gotujebochce.blogspot.com/p/indie-2013.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Mar 2013 10:51 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Aby otrzymać od Qatar Airways świadczenie w postaci wizy, noclegu i posiłków trzeba spełnić trzy warunki:
1) czas oczekiwania w miejscu tranzytowym na następny lot musi być większy niż 8h (na podstawie rozkładu lotów, a nie faktycznego czasu oczekiwania)
2) pobyt w miejscu transferowym musi trwać od 8h do 24h
3) rejs nie jest wykonywany z/do następujących lotnisk: Abu Dhabi (AUH), Bahrain (BAH), Dubai (DXB), Kuwait (KWI), Muscat (MCT)


kamilleba, w dniu w którym leciałeś nie było opcji na krótszy stopover dlatego świadczenie Wam przysługiwało.
Loty do Mumbai z DOH są tylko raz dziennie: QR 200 Doha (DOH) 21:15 Mumbai (BOM) 03:10 +1 day(s), więc skoro wyleciałeś z WAW 15:35 to byłeś w DOH 22:25 i jak widzisz pierwszy lot do Mumbai jest dopiero 21:15 następnego dnia. Gdyby jakiś lot do Mumbai był w czasie < 8h, a Ty wybrałbyś późniejszy wylot żeby zwiedzić jak większość ludzi stolicę Kataru (ja też :D) to nic byś nie dostał, bo liczy się rozkład lotów a nie to że wybrałeś późniejszy lot i przez to masz dłuższy czas oczekiwania.
Dlatego ci, którzy lecą do BKK niestety się na to nie załapią bo loty z DOH są 4 razy dziennie a przyloty z WAW o 18:25 i 22:25: (czyli nie ma czasu oczekiwania > 8h na wylot do BKK)
Cytuj:
QR 614 Doha (DOH) 01:20 Bangkok (BKK) 11:35
QR 608 Doha (DOH) 08:15 Bangkok (BKK) 18:30
QR 610 Doha (DOH) 14:30 Bangkok (BKK) 00:45 +1 day(s)
QR 612 Doha (DOH) 20:45 Bangkok (BKK) 06:59 +1 day(s)
Zasady są proste:
Cytuj:
In certain cases, as a special service Qatar Airways will arrange accommodation, entry visas, airport transfers, and meals to passengers facing extended transit times in Doha.
This service may be available under the following conditions:
There is no connection of less than 8 hours available.
The transit time in Doha is between 8 and 24 hours.
The booking does not include flights to or from Abu Dhabi (AUH), Bahrain (BAH), Dubai (DXB), Kuwait (KWI), and Muscat (MCT).

For bookings made within 72 hours of departure, transit hotel accommodation cannot be prebooked. In cases where your ticket is booked within 72 hours from your arrival in Doha, please proceed to the arrival counter when you arrive at Doha International Airport to arrange your transit accommodation.
Transit accommodation is up to the discretion of Qatar Airways. Please contact your local Qatar Airways office to confirm whether this service is available for your journey.
*Confirmation of your hotel at Doha does not guarantee entry into the State of Qatar. This is entirely at the discretion of the Qatar Immigration Authority. Qatar Airways is not liable in the event entry is not permitted, in spite of a hotel booking.
Załącznik:
WAW-DOH.jpg
WAW-DOH.jpg [ 23.22 KiB | Obejrzany 26343 razy ]
Załącznik:
DOH-BOM.jpg
DOH-BOM.jpg [ 22.18 KiB | Obejrzany 26343 razy ]
Załącznik:
DOH-BKK.jpg
DOH-BKK.jpg [ 37.73 KiB | Obejrzany 26343 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 08 Mar 2013 13:31 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 21
alice-wawa napisał(a):
Beatrix napisał(a):
Mam jeszcze dodatkowe pytanie do tych, którzy mieli już okazję być w Doha poza lotniskiem: warto udać się na 18- godzinne nocne zwiedzanie miasta? Zawsze to jakaś alternatywa dla koczowania gdzieś w kącie ;)



Warto! Z samolotu wsiadasz do busa lotniskowego i wysiadasz na przylotach(wsześniej zatrzymuje sie na transferach). Wize kupujesz na miejscu(można kartą), potem taksówka - oficjalna zielona "Karwa'"ok. 30 katatrów i jesteś w mieście.



gdzie w tak ograniczonym czasie najlepiej się pokazać ? ;)
i ile czasu zarezerwować na spokojne dotarcie do miasta i powrót ? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 08 Mar 2013 21:08 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 58
Loty: 74
Kilometry: 158 957
Manuel napisał(a):
Aby otrzymać od Qatar Airways świadczenie w postaci wizy, noclegu i posiłków trzeba spełnić trzy warunki:
1) czas oczekiwania w miejscu tranzytowym na następny lot musi być większy niż 8h (na podstawie rozkładu lotów, a nie faktycznego czasu oczekiwania)
2) pobyt w miejscu transferowym musi trwać od 8h do 24h
3) rejs nie jest wykonywany z/do następujących lotnisk: Abu Dhabi (AUH), Bahrain (BAH), Dubai (DXB), Kuwait (KWI), Muscat (MCT)


Czy w tym regulaminie też jest coś o klasach rezerwacyjnych?
Sprawdziłem teraz rozkład lotów specjalnie pod tym kątem. O ile lot "tam" nie spełnia tych warunków
to powrotny powyższe spełnia, gdyż loty do Warszawy są realizowane tylko raz dziennie i to rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Mar 2013 13:59 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 6
Dzwoniłem na infolinie i Pani mi powiedziała, że kupiłem bilet w taryfie promocyjnej i nic mi nie przysługuje. Ląduje w Doha o godzinie 23 a wylot do BKK mam o 14:30. Chciałem podrasować sobie bilet na taki, żeby wylecieć o 1 w nocy lub o 8 rano ale Pani mi jeszcze raz wyjaśniła, że bilet w promocji został kupiony i nic się z nim nie da zrobić. Jeśli pytasz o klasy rezerwacyjne a kupiłeś bilet w promocji Quatar to wiedz, że jesteśmy w najniższej klasie rezerwacyjnej i "nic nam nie przysługuje" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Mar 2013 14:02 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 4
My lecimy 25 kwietnia, wracamy 5 maja.

No dobrze, powiedzmy że chcę się przespac na lotnisku - tylko co z bagażem? Czy Qatar zapewnia jakąś przechowalnię bagażu? Bo wiem, że na lotnisku czegoś takiego nie ma. Już kiedyś przerabiałam zwiedzanie z walizką i nie chcę tego więcej przechodzic.

I jeśli będziemy chcieli wyjsc do miasta to czy mimo wszystko powinniśmy najpierw wyjsc na transferach i tam się zgłosic?
Góra
 Profil Relacje PM off
spodoptera uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 09 Mar 2013 14:04 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 6
Proponuje w Warszawie nadać bagaż do BKK bezpośrednio. Nie trzeba wtedy go odbierać w Doha. Nie zastanawiałem się nad tym ale chyba z "automatu" tak robią, że nadajesz w WAW i odbierasz w BKK. Tak samo w drodze powrotnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Mar 2013 14:07 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 4
Martini napisał(a):
Proponuje w Warszawie nadać bagaż do BKK bezpośrednio. Nie trzeba wtedy go odbierać w Doha. Nie zastanawiałem się nad tym ale chyba z "automatu" tak robią, że nadajesz w WAW i odbierasz w BKK. Tak samo w drodze powrotnej.


Jasne, masz rację. Nie pomyślałam o tym. Trzeba będzie rozsądnie spakowac podręczny :)

Martini a Ty kiedy wracasz? Liczę na Twoją relację co do noclegu na lotnisku i zwiedzania :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Mar 2013 15:35 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 58
Loty: 74
Kilometry: 158 957
Martini napisał(a):
Ląduje w Doha o godzinie 23 a wylot do BKK mam o 14:30. Chciałem podrasować sobie bilet na taki, żeby wylecieć o 1 w nocy lub o 8 rano ale Pani mi jeszcze raz wyjaśniła, że bilet w promocji został kupiony i nic się z nim nie da zrobić.


tylko tutaj jest właśnie ta różnica, że są wcześniejsze loty i zgodnie z tym regulaminem nawet w najwyższej klasie rezerwacyjnej nic by nie przysługiwało - w końcu to niejako Twój wybór, że wybrałeś tyle godzin pomiędzy lotami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#21 PostWysłany: 09 Mar 2013 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
// edytowałem Quatar na Qatar w nazwie tematu bo oczy bolały..:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#22 PostWysłany: 10 Mar 2013 15:11 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 6
Mam wylot z WAW 5 kwietnia a wracam 29 kwietnia. Zdam relacje z pierwszej ręki. W Doha na lotnisku jest internet za free więc może uda mi się napisać jeszcze 6 kwietnia po nocy tam spędzonej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Mar 2013 09:26 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
kosik napisał(a):
Manuel napisał(a):
Aby otrzymać od Qatar Airways świadczenie w postaci wizy, noclegu i posiłków trzeba spełnić trzy warunki:
1) czas oczekiwania w miejscu tranzytowym na następny lot musi być większy niż 8h (na podstawie rozkładu lotów, a nie faktycznego czasu oczekiwania)
2) pobyt w miejscu transferowym musi trwać od 8h do 24h
3) rejs nie jest wykonywany z/do następujących lotnisk: Abu Dhabi (AUH), Bahrain (BAH), Dubai (DXB), Kuwait (KWI), Muscat (MCT)

Czy w tym regulaminie też jest coś o klasach rezerwacyjnych?
Sprawdziłem teraz rozkład lotów specjalnie pod tym kątem. O ile lot "tam" nie spełnia tych warunków
to powrotny powyższe spełnia, gdyż loty do Warszawy są realizowane tylko raz dziennie i to rano.
Skoro spełnia to opcje są dwie: dostaniesz przedmiotowe świadczenieza darmo lub za opłatą (First & Business Class customers: 150 USD fee per person, Economy Class customers: 125 USD fee per person, Infants & Children: There are no charges for Infants, whilst children’s fees will be the same rate as adults). O powyższym decyduje linia lotnicza. Natomiast na co zasługujesz na pewno dowiesz się dzwoniąc do biura Qatar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Mar 2013 17:49 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 58
Loty: 74
Kilometry: 158 957
Manuel napisał(a):
Natomiast na co zasługujesz na pewno dowiesz się dzwoniąc do biura Qatar.


BTW. udało się komuś dodzwonić do biura do Warszawy?
Przyznam szczerze, że próbowałem wielokrotnie na przestrzeni ostatnich tygodni i jeszcze mi się
nie udało nigdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Kwi 2013 22:25 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 6
Na samym początku muszę ogromnie przeprosić, bo nie mam informacji co do spania na lotnisku w Doha. Okazało się, że mam kuzynkę, której mąż tam pracuje i wyszedłem z lotniska i spałem u niego. Mam natomiast parę przydatnych informacji:
Po przylocie wsiada się do autobusu. Są komunikaty, że wysiadać należy na odpowiednich przystankach pasujących kolorem do karty pokładowej i tasiemki na bagażu podręcznym. Wszyscy, którzy podróżują przez Doha w tranzycie będą mieli fioletowe karty pokładowe i tasiemki na bagażu podręcznym. Chcąc jednak opuścić lotnisko należy wysiąść na pierwszym przystanku do emigration. Można czekać w kolejce i zapłacić kartą albo skierować się na prawo do banku z oznaczeniem QNB (Qatar National Bank) i tam zapłacić gotówką. Ja zrobiłem małe zamieszanie bo kolejka byłą ogromna, nie wiedziałem czy mam w niej stać skoro nie mam hotelu (wszyscy mieli wypełnione karteczki z adresem hotelu itp.). W QNB była awaria systemu i karteczka wisiała, że jest nieczynne od 23:45 do 00:20. Byłem tam o 23:43 :) Samolot miał opóźnienie bo krążył 20 min nad lotniskiem, ponoć był korek i złe warunki pogodowe (kolega potem potwierdził, że ponoć padało. Po moim lądowaniu nie widziałem już deszczu). Chodziłem więc od jednego strażnika do drugiego, coś z tym typem z QNB gadałem ale nie chciał słuchać i mówił (wait wait my friend). Potem zapytałem się takiego gościa, który przepuszczał ważniaków bez kolejki (między główną kolejką a QNB) co mam robić, skoro nie mam hotelu więc nie wiem co wypełnić, QNB nie działa i jest odsyłany z miejsca na miejsce. Powiedział, żebym staną w kolejce ze wszystkimi i mogę płacić kartą. Wziąłem go na litość, że mój kolega czeka na zewnątrz itd popatrzył na mnie i ściągną tasiemkę wpuszczając mnie bez kolejki :) Zaoszczędziłem dobre 30-45 min a kolega rzeczywiście czekał i to jeszcze na zakazie.
Warto pójść w Doha do starego Suku, zapalić shishe, wypić herbatkę miętową i wyciskany, gęsty sok z mango :) Absolutnie nie można żadnego alkoholu ani nawet wyrobów z wieprzowiny wwozić do Doha. Nawet czekoladki z likierem mogą zabrać i będzie awantura.
Długo rozmawiałem z tym znajomym wieczorem, późno wstaliśmy i nie było czasu na śniadanie. Zjadłem coś w tym terminalu, z którego się leci dalej do Bangkoku (3 restauracje są na piętrze). Niestety bardzo słaby wybór. Jedna serwuje napoje i lody, inna hamburgery z frytkami i colą, są też inne pozycje jak kanapki ale ogólnie zalatuje tanim, lokalnym McDonaldem i trzecia restauracja, której nie bardzo pamiętam. Za hamburgera z zimnymi frytkami zapłaciłem $9. Można płacić w $ ale wydadzą w ichniejszych Realach.
Do bkk przyleciałem za to o 35-40 min wcześniej niż planowano. Wziąłem taxi, (koniecznie z piętra niżej niż się wychodzi, kierować się za znakiem public taxi) do hotelu, który mam tu na parę nocy na start Nasa Vegas Hotel i zapłaciłem 300 batów. Wiem, że przepłaciłem ale na litość mnie wziął. Mogłem spokojnie zapłacić 250. Nasa Vegas Hotel to chyba jak na tutejsze warunki to luksus (na kluczyku mam napisane Nasa Vegas Complex Luxury Hotel). Na booking.com zarezerwowałem za niecałe 50 zł za noc.
Przepraszam, że nie służę radą jak spędzić tam noc ale rozumiecie. Mówiłem o tym temacie temu koledze z Doha ale prosił, żeby nie dawać jego namiarów na forum :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 06 Kwi 2013 23:49 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Nasa Vegas w BKK to jest jeden z gorszych hoteli...Chyba byles pierwszy raz w BKK i nie widziales jakie sa inne mozliwosci...Aczkolwiek ze cene $13 za noc... no complains...Hotel idealny na max jedna noc po przylocie poznym wieczorem lub w nocy...Poza cena nie ma kompletnie zadnych atutow....Mnie pogryzly tam miesiac temu komary wlasnie w ta jedyna noc...Do tego fatalny check out...Co najmniej godzina z glowy....Te depozyty....Za oknem jest jakas hurtownia materialow budowlanych i jak dostaniesz pokoj od tej strony to nie ma spania...Pokoj smierdzacy stechlizna...w lazience kratka zamiast okna ktora jest zawsze otwarta...Fatalne A/C...O odleglosci od centrum BKK nie wspomne....Odradzam jak wyzej dluzej niz na jedna noc...

Co do Doha tez mialem przesiadke od 23-ciej do 14.30 nastepnego dnia i kompletnie nie rozumiem grupy Polakow ktora koczowala tam na tym starym zatloczonym nieciekawym lotnisku....Ja kupilem sobie wize , wzialem hotel za $70 ...I wstalem wczesnie rano i do 12 w poludnie mialem cudowny dzien...Zwiedzilem wieksza czesc miasta i mam fantastyczne wspomnienia za raptem 300zl....Specjalnie nigdy bym do Doha nie polecial a miec taka okazje ...Na drugi dzien bylem pomimo, ze spedzilem aktywnie pol dnia o sto razy bardziej wypoczety niz ta grupka co mordowala sie cala noc na lotnisku...W Doha poza cena hotelu wszystko jest bardzo tanie...Ja wzialem sobie taka niebieska taxi na pol dnia, facet mnie wozil i czekal na mnie i to za jakies grosze ..Produkty spozywcze sa w cenie jak w Polsce..W Doha nie ma wiele do zobaczenia ponad jeden dzien...W porownaniu z Dubai to taka miniaturowa namiastka...Bazar jest bardzo ciekawy..Muzeum Islamu...No i downtown robi wrazenie..Brak ludzi na ulicach...Brak sklepow....Takie to troche sztuczne tam wszystko...Ale jak wyzej..Jako stopover super..Jak macie dlugi transfer to jak najbardziej polecam skorzystac..
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 12 Kwi 2013 08:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2012
Posty: 12
jacek6619 napisał(a):
Co do Doha tez mialem przesiadke od 23-ciej do 14.30 nastepnego dnia i kompletnie nie rozumiem grupy Polakow ktora koczowala tam na tym starym zatloczonym nieciekawym lotnisku....Ja kupilem sobie wize , wzialem hotel za $70 ...I wstalem wczesnie rano i do 12 w poludnie mialem cudowny dzien...Zwiedzilem wieksza czesc miasta i mam fantastyczne wspomnienia za raptem 300zl....Specjalnie nigdy bym do Doha nie polecial a miec taka okazje ...Na drugi dzien bylem pomimo, ze spedzilem aktywnie pol dnia o sto razy bardziej wypoczety niz ta grupka co mordowala sie cala noc na lotnisku...W Doha poza cena hotelu wszystko jest bardzo tanie...Ja wzialem sobie taka niebieska taxi na pol dnia, facet mnie wozil i czekal na mnie i to za jakies grosze ..Produkty spozywcze sa w cenie jak w Polsce..W Doha nie ma wiele do zobaczenia ponad jeden dzien...W porownaniu z Dubai to taka miniaturowa namiastka...Bazar jest bardzo ciekawy..Muzeum Islamu...No i downtown robi wrazenie..Brak ludzi na ulicach...Brak sklepow....Takie to troche sztuczne tam wszystko...Ale jak wyzej..Jako stopover super..Jak macie dlugi transfer to jak najbardziej polecam skorzystac..


Jacek, a możesz parę słów napisać jaki hotel wybrałeś (nazwa albo link) i ile wcześniej się zebrałeś żeby wrócić na przelot?

Dzięki z góry, my będziemy w Doha 29-30.04 i wolałbym zabookwać hotel wcześniej niż potem szukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Kwi 2013 00:42 

Rejestracja: 19 Kwi 2013
Posty: 1
Dla wszystkich lecacych przez Doha ponizej garsc informacji na goraco z terminala. Jak wielu innych mam docelowo bangkok ze stopoverem w Doha ( 18:20- 13:00 dnia nastepnego). Sporo inormacji z wvzesniejszych wypowiedzi nie ma potwierdzenia w reality, a wiec po koleii:
- mimo promocji qatar (1460 pln za bilet) dostalismy voucher darmowy na obiad. Stolowka (kantyna) na koncu terminala na 2p. ( pytac qatar staff jakby co, kreci sie ich pelno)
- naczytalem sie ze lotnisko stare i hala niczym stodola -zaprżeczam. Nowiutki 2poziomowy terminal, full duty free, caffe, jedzenie i czego dusza zapragnie (McLaren do wygrania w loterii, qatarskie loterie sa serio na bogato bo nigdy tego auta w Polsce nie uraczylem nigdzie)
- my miekismy 18 h stopoveru. Jest dedykowany ( dla kazdego) lounge z lezakami gdzie mozna polezec, pospac, kocyki gratis etc. Nie jest to Wersal ale kimac sie da i widoczki startujacych samolotow tez w klimacie
- generalnie lotnisko spoko, staff pomocny i na luzie daje rade te 18 h przetrwac a zaoszczedzony cash na wlasciwe atrakcje w Tajlandi wydac sie poleca:-)

Pozdro z Doha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Kwi 2013 17:39 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 58
Loty: 113
Kilometry: 222 169
Ja również mam negatywne wrażenia z lotniska. Pełno ludzi na małej powierzchni. Niby sporo miejsc do siedzenia, ale prawie wszystkie zajęte, a o wolnym miejscu w pobliżu gate-u można było zapomnieć. Kolejki do toalet.

Potem dość długie oczekiwanie na dole na autobus, a następnie w autobusie przed wejściem do samolotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Kwi 2013 18:56 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 4
Mam pytanie tak na szybko - chcemy wyjsc na kilka h z lotniska i pochodzic po mieście (lądujemy ok 18, a następny lot o 13), na noc chcemy wrócic na lotnisko - i teraz pytanie - czy wpuszczą mnie z powrotem na transfery? Czy gdzie? Przy wylocie z Wawy dostanę już kartę pokładową Doha-BKK dzięki której nie będę musiała czekac na otwarcie check-in?

ps. czyli kocyków nie brac? :) bo już kupiłam 2 po 5 zł w Ikei :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group