Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 438 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 12 Mar 2013 04:08 

Rejestracja: 30 Lis 2012
Posty: 110
skasowalam przypadkiem czesc wiadomosci, bede bardzo wdzieczna osobom, ktore planowaly wycieczki i transfery pod koniec marca i na poczatku kwietnia za wyslanie mi wiadomosci.
_________________
https://www.facebook.com/MartynikaOdPodszewki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#342 PostWysłany: 12 Mar 2013 11:12 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Tess napisał(a):
hej,
we dwójkę lecimy na Martynikę w dniach 17 marzec- 31 kwiecień.

na pewno to będzie ciekawe doświadczenie lecieć dnia, którego nie ma w kalendarzu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 12 Mar 2013 14:38 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Manta39 napisał(a):

Gdzie Wy stacjonujecie?


My pierwszy tydzień w Sainte Luce, a drugi w Sainte Anne. Drugi tydzień 4-11.04 będziemy już bez auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 12 Mar 2013 20:20 

Rejestracja: 13 Mar 2011
Posty: 25
My lecimy 31.3-9.4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 13 Mar 2013 16:38 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 9
manro1 napisał(a):
Ze względu na to ze jedynie my we dwie osoby lecimy w terminie 17/03-26/03 a chcemy popłynąć w rejs, sprawdziłem z Tripsta czy można zmienić odpłatnie daty lotow oraz ze pojawila mi sie ponownie na stronie lini lotniczej informacja:
Votre réservation est confirmée jusqu'Ă validation du paiement en ligne
Twoja rezerwacja jest potwierdzona do potwierdzenia płatności online.

Tripsta odpisała:
Uprzejmie informuję, iż bilet również ten bilet został wykupiony w taryfie restrykcyjnej, która nie pozwala na dokonywanie jakichkolwiek zmian w rezerwacji nawet za opłatą.
Bilety są ważna i będą honorowane. Zapis widoczny na stronie przewoźnika odnosi się do nieopłaconego podatku (YQ), który jest przedmiotem rozliczenia pomiędzy przewoźnikiem a naszą agencją.

Ps. nie wiem co to ten podatek YQ
Ps2. moze jednak ktos sie ujawni kto leci w terminie: 17/03-26/03




Hej,
my lecimy 17.03 - 01.04 Mamy raczej w planach zwiedzanie wyspy na własną rękę, bez żadnych zorganizowanych wycieczek i złapanie stopa na jakąś inną wyspę, bo dwa tygodnie na Martynice to trochę dużo.
W jakim mieście zamierzacie spać? Macie już noclegi? Zastanawiamy się jeszcze nad wynajęciem samochodu, więc moglibyśmy wspólnie to zrobić.

Dajcie znać jak tam wasze przygotowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 13 Mar 2013 18:05 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Tess napisał(a):
manro1 napisał(a):
Ze względu na to ze jedynie my we dwie osoby lecimy w terminie 17/03-26/03 a chcemy popłynąć w rejs, sprawdziłem z Tripsta czy można zmienić odpłatnie daty lotow oraz ze pojawila mi sie ponownie na stronie lini lotniczej informacja:
Votre réservation est confirmée jusqu'Ă validation du paiement en ligne
Twoja rezerwacja jest potwierdzona do potwierdzenia płatności online.

Tripsta odpisała:
Uprzejmie informuję, iż bilet również ten bilet został wykupiony w taryfie restrykcyjnej, która nie pozwala na dokonywanie jakichkolwiek zmian w rezerwacji nawet za opłatą.
Bilety są ważna i będą honorowane. Zapis widoczny na stronie przewoźnika odnosi się do nieopłaconego podatku (YQ), który jest przedmiotem rozliczenia pomiędzy przewoźnikiem a naszą agencją.

Ps. nie wiem co to ten podatek YQ
Ps2. moze jednak ktos sie ujawni kto leci w terminie: 17/03-26/03




Hej,
my lecimy 17.03 - 01.04 Mamy raczej w planach zwiedzanie wyspy na własną rękę, bez żadnych zorganizowanych wycieczek i złapanie stopa na jakąś inną wyspę, bo dwa tygodnie na Martynice to trochę dużo.
W jakim mieście zamierzacie spać? Macie już noclegi? Zastanawiamy się jeszcze nad wynajęciem samochodu, więc moglibyśmy wspólnie to zrobić.

Dajcie znać jak tam wasze przygotowania


a jak chcecie złapać tego stopa?? rzucicie się pod koła samolotu czy pod łódkę? bo nie bardzo rozumiem...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 13 Mar 2013 18:17 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
gdzie rezerwowaliście samochody na Martynice? szukam czegoś na 2 dni i nie wiem czy stawiać na znane międzynarodowe firmy (drożej) czy na jakieś lokalne (taniej). Chyba, że ktoś chce się przyłączyć w terminie 31.03-2.04..
albo wynajął na dłużej i chce zniwelować koszty - 31.03 tylko podwózka pod hotel, 2.04 wycieczka do FDF i Balata i na lotnisko na 16:00
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 14 Mar 2013 12:15 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Maxima, ja łącznie robiłam chyba ze 4 rezerwacje na auta, bo co chwila znajdywałam gdzieś taniej ;) aktualnie najtaniej wynajęlismy w holidayautos.co.uk - za tydzień, ze zwrotem w innej lokalizacji płacimy 200 euro. Nie bardzo możemy wynajmować z kimś na spółkę, bo jest nas 3, w tym jeden pasażer w foteliku, a i bagażu sporo ;)

Natomiast my mamy problem - laska z airbnb anulowała nam rezerwację i nie mamy gdzie spać w Paryżu :( pisze namiętnie do innych mieszakań w Paryżu, ale wszyscy mi odmawiają, hotele mają jakąś powalona cenę - macie coś sprawdzonego ? Czystego i taniego ? Odpadają dormy, bo my z dzieckiem jesteśmy. Lokalizacja dowolona, byle blisko metra ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 14 Mar 2013 12:33 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
zyzyrafa napisał(a):

Natomiast my mamy problem - laska z airbnb anulowała nam rezerwację i nie mamy gdzie spać w Paryżu :( pisze namiętnie do innych mieszakań w Paryżu, ale wszyscy mi odmawiają, hotele mają jakąś powalona cenę - macie coś sprawdzonego ? Czystego i taniego ? Odpadają dormy, bo my z dzieckiem jesteśmy. Lokalizacja dowolona, byle blisko metra ;)


ja rezerwowałam z 2 tyg temu na stronie accora. Cena 60eur za noc przy place d'italie
na hotels.com mają jakąś promocję chyba na paryż

a szukałaś na housetrip.com ? zarezerwowałam tam noclegi na Martynice i były lepsze oferty cenowo i pod względem lokalizacji niż na airbnb
jakiś czas temu widziałam tam mieszkanie za 70eur koło notre dame
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 15 Mar 2013 12:39 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Ja rezerwowalem Paryz na accorhotels i noclegi byly po okolo 130 zl za 2 osoby za pokoj
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 15 Mar 2013 15:09 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Ooo, faktycznie na accorhotels są fajne ceny - dzieki :) rezerwujecie Ibis Budget lub F1 przy Porte de Montmartre czy coś innego ?

Na hotels.com ceny na "naszą" noc są wysokie, na housetrip też - skorzystam z Accor w takim razie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 15 Mar 2013 15:22 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
zyzyrafa napisał(a):
Ooo, faktycznie na accorhotels są fajne ceny - dzieki :) rezerwujecie Ibis Budget lub F1 przy Porte de Montmartre czy coś innego ?

Na hotels.com ceny na "naszą" noc są wysokie, na housetrip też - skorzystam z Accor w takim razie.


z logistycznego punktu widze chyba lepiej w okolicy Place d'italie? jakoś w okolicy odjeżdża ten autobus na orly, ale jeszcze tego nie obczaiłam...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 16 Mar 2013 12:22 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 28
ja polecam Ibis Paris Tour Eiffel Cambronne ,spalem kilka nocy i jesli chodzi o lokalizacje to super miejsce,sam hotel to taki typowy Ibis,w hotelu darmowy internet,drukarka jesli cos trzeba wydrukowac.

Placilem za nocleg 64 euro za pokoj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 17 Mar 2013 18:22 

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 3
Wybiera się ktoś w terminie podobnym do 9-19 kwietnia?
Zastanawiam się nad podróżowaniem w stylu auto + namiot ze względu na ogromną elastyczność takiego połączenia komunikacji z noclegami. Minusem na pewno byłby koszt auta na jedną osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 17 Mar 2013 22:00 

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 39
Kto leci na Martynike 31.03 o 14,40?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 18 Mar 2013 09:59 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Manta39 napisał(a):
Kto leci na Martynike 31.03 o 14,40?


ja:) rozumiem że z przesiadką w PTP?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 20 Mar 2013 14:03 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Northatlantique, możesz polecić takie najfajniejsze atrakcje na Martynice, które trzeba zobaczyć ? Takie TOP 3 lub 5 lub ileś tam ;) my będziemy z 3-latkiem więc wycieczka w góry dla nas jest słaba, ale może dla innych będzie interesujące. Z takich atrakcji "do zobaczenia" to co warto ?

A jest na Martynice jakieś ładne zoo albo coś pdobnego ze zwierzętami ? Ze ogrod botaniczny jest to wiem, ale 3-latka same rosliny raczej nie zainteresuja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 20 Mar 2013 15:36 

Rejestracja: 30 Lis 2012
Posty: 110
zyzyrafa napisał(a):
Northatlantique, możesz polecić takie najfajniejsze atrakcje na Martynice, które trzeba zobaczyć ? Takie TOP 3 lub 5 lub ileś tam ;) my będziemy z 3-latkiem więc wycieczka w góry dla nas jest słaba, ale może dla innych będzie interesujące. Z takich atrakcji "do zobaczenia" to co warto ?

A jest na Martynice jakieś ładne zoo albo coś pdobnego ze zwierzętami ? Ze ogrod botaniczny jest to wiem, ale 3-latka same rosliny raczej nie zainteresuja ;)


Jest park ze zwierzetami Ferme Perrine w Le Lamentin
http://sonya972.over-blog.fr/article-la ... 71749.html


Liste atrakcji podawalam kilka stron wczesniej, ale tak na szybko
-rumowo- habitation clément (Le François) albo Depaz (Saint-Pierre)
- gorsko - wulkan, wodospady
- wodnie - kajaki lub rejs lodka na wyspe chancel z legwanami
- kwiecisto - Balata
- spacerowo - wycieczka po Caravelle
_________________
https://www.facebook.com/MartynikaOdPodszewki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 22 Mar 2013 14:14 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 170
Czy wysyłał ktoś pocztówkę do Polski z Martyniki ?ile kosztuje znaczek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 22 Mar 2013 15:53 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
nordatlantique wysyłała :)

jak przygotowania do wyprawy tej dużej grupy wielkanocnej?? macie już wszystko?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 438 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group