Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lip 2011 22:31 

Rejestracja: 14 Lip 2011
Posty: 34
J.w.
Czy np. jeśli kupię na stronie disneylandparis.fr bilet za 30 euro, który teoretycznie jest przeznaczony tylko dla francuzów to na wejściu się zorientują? Sprawdzają dokumenty ?(dla pozostałych kosztuje 58 euro).
Czy ma ktoś może doświadczenie z kupnem biletów przez strone lekierfrance.com (za 39 euro) i odbiorem ich potem we Francji?
I ostatnie pytanie: na stronie francuskiego ebaya sa dostępne jakieś kupony zniżkowe za ok 2 euro które upoważniają do ok 25 euro zniżki na bilet. Jak to na dokładnie działać?
Z góry dzięki za wszelka pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 23 Lip 2011 23:52 

Rejestracja: 23 Lip 2011
Posty: 3
Witam.
Ja korzystałem z usług firmy Lekier w zakresie transferu lotnisko-hotel-lotnisko ibardzo ją polecam!
Bilety do Dineyland kupowałem poprzez stronę FNAC.com (taki fr. EMPIK)
1dzień-2parki 30E oodbierałem bilety w punkcie przy Łuku T. Bezproblemowo.

Miłego pobytu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Lip 2011 00:23 

Rejestracja: 15 Cze 2011
Posty: 66
A może tak:
http://www.expedia.de/tourismusverband/ ... cid=265681
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Lip 2011 07:30 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 665
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
coś po polsku, oferta tui.pl
http://www.tui.pl/family/parki-rozrywki ... disneyland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lip 2011 14:04 

Rejestracja: 14 Lip 2011
Posty: 34
sebastian3853 napisał(a):
Bilety do Dineyland kupowałem poprzez stronę FNAC.com (taki fr. EMPIK)
1dzień-2parki 30E oodbierałem bilety w punkcie przy Łuku T. Bezproblemowo.

Też już wchodziłam na te stronę ale tam bilety sa za 57 euro (dla francuzów rzeczywiście za 30) za bilet 1 dzień-1 park, no chyba ze źle szukam ;p Niby jest też opcja wydrukowania biletu w domu (e-ticket).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sie 2011 13:15 

Rejestracja: 01 Sie 2011
Posty: 2
Hm... a ja miałbym pytanie: co by było, gdyby moja osoba towarzysząca pochodziła z Francji np. koleżanka albo dziewczyna? czy wtedy udałoby się wejść na ten francuski bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Mar 2012 11:40 

Rejestracja: 12 Mar 2012
Posty: 1
Czy ktoś może potwierdzić czy wpuszczą mnie do Eurodisneylandu , gdy kupię bilety na http://www.fnactickets.com przeznaczone dla francuzów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Sie 2012 11:43 

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 6
można śmiało kupować bilety Francilien na stronie FNAC, wydrukować samemu w domu. Funkcjonuje to na 100%. Nikt nie sprawdza żadnych dokumentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Disneyland
#9 PostWysłany: 22 Sie 2012 12:24 

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 6
W 08.2012 byłem z rodziną (dzieci 5 i 7 lat) w Disneyland. Kilka praktycznych uwag.

Bilety można kupić na stronie FNAC, zapłacić kartą i samemu wydrukować w domu. Kupować najtańsze typu Francilien. Nikt nie sprawdza czy jesteś Francuzem. Wchodzi się oczywiście bez kolejki. Zaoszczędza się czas i pieniądze. Ważne !!! Przy wejściu trzeba pokazać kartę płatniczą, którą płaciło się za bilety.
Za pierwszym razem nie da się zwiedzić dwóch parków w jeden dzień. My byliśmy tylko w jednym i gdybyśmy byli drugi raz wiedzielibyśmy jakie atrakcje interesują nas w Parku Disneyland i może 3/4 dnia starczyłoby wtedy na Disney Studio.

Nie dajcie się dzieciom namówić na stanie w kolejkach do zwykłych karuzel, typu słoniki itd. Maluchom od razu wpadają one w oko, a kolejki są tam największe. Takie karuzele przyjeżdżają do każdego miasteczka w Polsce. Szkoda czasu. Dzieciom w wieku moich polecam przejażdki (nie znam dokładnych nazw) Pinokio i jeszcze jedno obok, Piraci z Karaibów (najlepsze!!!!) - w tych 3 kolejka idzie bardzo szybko. Piotruś Pan, Buzz Lightyear,Big Thunder Montain, Dom Strachów, mini Space Mountain.

Korzystajcie z tzw Fast Pass. Skanuje się bilety te wydrukowane i narzucana jest godzina wejścia. Nie trzeba stać w kolejce. Można coś zjeść, pójść gdzieś indziej i przyjść o wyznaczonym czasie. Nie wydrukujesz drugiego Fast Passu dopóki nie minie godzina wejścia poprzedniego (wydrukujesz ale pusty bez godziny).Ewentualnie można się "wygłupić", że coś ci nie wychodzi, a obsługa Fast Passu (jak ktoś akurat tam jest) wydrukuje ci ze swojej karty.

Dobrze jest zabrać ze sobą swój prowiant. Nie ma w tym nic niestosownego. Bierzesz co chcesz, co lubią twoje dzieci, bierzesz owoce, których nie widziałem w sprzedaży. Oczywiście jest to bardzo duża oszczędnośc finansowa (butelka wody 0.5 l = 2,8 €).

Kup bilety w Paryżu odrazu w dwie strony. Niby nie widziałem kolejek, ale po co stać jeszcze raz po bilet. Do Disneylandu jedzie RER A, wysiadka na ostatniej stacji Marne la Vallee.

No i niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i stać w kolejkach. Największe kolejki jakie widziałem to na ok. 50 min. Generalnie średnio stoi się 20-30 min. Brzmi tragicznie, ale nie jest tak źle. Disneyland trzeba po prostu zobaczyć i samemu ocenić, czy się chce jeszcze tam wrócić.

P.S. Jakaś promocja terz jest, że można na stronie FNAC kupić bilet na dwa dni, ale dopiero wykorzystać 7 dni po pierwszym pobycie. Kosztuje chyba 10 € więcej od jedniodniowego. Jakby ktoś ponad tydzień we Francji przebywał...
Góra
 Profil Relacje PM off
aniteszka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Disneyland
#10 PostWysłany: 05 Paź 2012 12:04 

Rejestracja: 05 Maj 2012
Posty: 10
A jeśli masz urodziny i zarejestrujesz się na stronie do dostajesz darmową wejściówkę, bilet jest ważny tylko 5 dni od dnia urodzin.
Góra
 Profil Relacje PM off
aniteszka lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 08 Lut 2013 12:39 

Rejestracja: 05 Maj 2012
Posty: 10
a propos, disneyland daje darmowy bilet na urodziny po zarejestrowaniu na stronie, ale jest ważny tylko 6 dni od daty urodzin, potem przy wejsciu trzeba pokazac dokument z data urodzonia i rezerwację
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Lut 2013 13:42 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 5
Witam
Czy w tym roku też bezproblemowo można wejść na ten bliet Francilen, bo wybieram się na początku Marca? I jeszcze mam jedno pytanko odnośnie FNAC znalazłem tam bilet DISNEY 1 JOUR 2 PARCS - VENTE FLASH . Czym on się różni od tego normalnego? Z tego co zrozumiałem on jest na konkretną datę tak?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Lut 2013 16:48 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 4
jest promocja na wejście do Disneya :D
bilety od 30-35 e zależy od terminu ;)

http://www.fnacspectacles.com/place-spe ... -MI305.htm

i znalazłam jeszcze kupon dla dzieciaków na darmowe wejścia :) do 12 latek ale ;)
http://www.reducavenue.com/code-promo-b ... -les-12ans
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Cze 2013 15:34 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 11
Wybieram się pod koniec września do Paryża, chciałabym skoczyć do Disneylandu? Orientuje się ktoś ile na dzień dzisiejszy ksoztuje bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 23 Cze 2013 15:45 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 140
dziwnyprzypadek napisał(a):
Wybieram się pod koniec września do Paryża, chciałabym skoczyć do Disneylandu? Orientuje się ktoś ile na dzień dzisiejszy ksoztuje bilet?

http://www.city-discovery.com/paris/dis ... 3godrHYAsA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Cze 2013 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Tak, myślę że chciałabyś skoczyć do Disneylandu.

http://offers.disneylandparis.co.uk/tickets/index.xhtml
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Cze 2013 16:28 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
jak masz znajomego we francji, to dla francuzów są lepsze promocje ;) może ci kupić, a ty wydrukujesz i wejdziesz bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Sie 2013 11:04 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
Witam, czy mógłby mi ktoś potwierdzić (lub nie) czy ten bilet do Disneylandu będzie ważny 22 sierpnia?

Załączniki:
disney ticket.jpg
disney ticket.jpg [ 105.91 KiB | Obejrzany 18976 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Sie 2013 11:29 

Rejestracja: 18 Maj 2013
Posty: 11
Ważny 24.06., i od 01.07. do 27.09. czyli 22.08. jest ważny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Sie 2013 11:34 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
Pytam, ponieważ na FNAC gdzie kupiono ten bilet, trzeba podać datę wizyty. I w regulaminie jest podane że obowiązuje tylko w tej jednej konkretnej dacie, dlatego mam pewne watpliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group