forum logo

Forum strony Fly4free.pl

Tanie latanie, Tanie bilety lotnicze
Obecny czas: 19 Kwi 2014 14:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 23 Lip 2011 22:31 

J.w.
Czy np. jeśli kupię na stronie disneylandparis.fr bilet za 30 euro, który teoretycznie jest przeznaczony tylko dla francuzów to na wejściu się zorientują? Sprawdzają dokumenty ?(dla pozostałych kosztuje 58 euro).
Czy ma ktoś może doświadczenie z kupnem biletów przez strone lekierfrance.com (za 39 euro) i odbiorem ich potem we Francji?
I ostatnie pytanie: na stronie francuskiego ebaya sa dostępne jakieś kupony zniżkowe za ok 2 euro które upoważniają do ok 25 euro zniżki na bilet. Jak to na dokładnie działać?
Z góry dzięki za wszelka pomoc
 Profil PM off  

PostWysłany: 23 Lip 2011 23:52 

Witam.
Ja korzystałem z usług firmy Lekier w zakresie transferu lotnisko-hotel-lotnisko ibardzo ją polecam!
Bilety do Dineyland kupowałem poprzez stronę FNAC.com (taki fr. EMPIK)
1dzień-2parki 30E oodbierałem bilety w punkcie przy Łuku T. Bezproblemowo.

Miłego pobytu.
 Profil PM off  

PostWysłany: 24 Lip 2011 00:23 

A może tak:
http://www.expedia.de/tourismusverband/ ... cid=265681
 Profil PM off  

PostWysłany: 24 Lip 2011 07:30 

coś po polsku, oferta tui.pl
http://www.tui.pl/family/parki-rozrywki ... disneyland
 Profil PM off  

PostWysłany: 24 Lip 2011 14:04 

sebastian3853 napisał(a):
Bilety do Dineyland kupowałem poprzez stronę FNAC.com (taki fr. EMPIK)
1dzień-2parki 30E oodbierałem bilety w punkcie przy Łuku T. Bezproblemowo.

Też już wchodziłam na te stronę ale tam bilety sa za 57 euro (dla francuzów rzeczywiście za 30) za bilet 1 dzień-1 park, no chyba ze źle szukam ;p Niby jest też opcja wydrukowania biletu w domu (e-ticket).
 Profil PM off  

PostWysłany: 01 Sie 2011 13:15 

Hm... a ja miałbym pytanie: co by było, gdyby moja osoba towarzysząca pochodziła z Francji np. koleżanka albo dziewczyna? czy wtedy udałoby się wejść na ten francuski bilet?
 Profil PM off  

PostWysłany: 12 Mar 2012 11:40 

Czy ktoś może potwierdzić czy wpuszczą mnie do Eurodisneylandu , gdy kupię bilety na http://www.fnactickets.com przeznaczone dla francuzów ?
 Profil PM off  

PostWysłany: 22 Sie 2012 11:43 

można śmiało kupować bilety Francilien na stronie FNAC, wydrukować samemu w domu. Funkcjonuje to na 100%. Nikt nie sprawdza żadnych dokumentów.
 Profil PM off  

PostWysłany: 08 Lut 2013 12:39 

a propos, disneyland daje darmowy bilet na urodziny po zarejestrowaniu na stronie, ale jest ważny tylko 6 dni od daty urodzin, potem przy wejsciu trzeba pokazac dokument z data urodzonia i rezerwację
 Profil PM off  

PostWysłany: 08 Lut 2013 13:42 

Witam
Czy w tym roku też bezproblemowo można wejść na ten bliet Francilen, bo wybieram się na początku Marca? I jeszcze mam jedno pytanko odnośnie FNAC znalazłem tam bilet DISNEY 1 JOUR 2 PARCS - VENTE FLASH . Czym on się różni od tego normalnego? Z tego co zrozumiałem on jest na konkretną datę tak?
Pozdrawiam
 Profil PM off  

PostWysłany: 12 Lut 2013 16:48 

jest promocja na wejście do Disneya :D
bilety od 30-35 e zależy od terminu ;)

http://www.fnacspectacles.com/place-spe ... -MI305.htm

i znalazłam jeszcze kupon dla dzieciaków na darmowe wejścia :) do 12 latek ale ;)
http://www.reducavenue.com/code-promo-b ... -les-12ans
 Profil PM off  

PostWysłany: 16 Lis 2013 17:31 

Bilety do Dysneylandu kupiłam na stronie www.fnantickets.com .Wydrukowałam je w domu , przyszły mailem na podany adres, w formacie w pdf. Można je też wydrukować ze strony www. Strona jest prawie cała po francusku. Można jednak się domyśleć o co chodzi. System rezerwacji jest podobny dla każdego sklepu internetowego. Zapłaty dokonywałam netkartą.
Jeśli chodzi o ceny, to mieli tu wiele propozycji . Prawie wszystkie były takie same jak oferowała strona www Dysneylandu. Poza jedną ofertą. Ostatecznie zakupiłam bilety w następujących cenach: za 1 dzień 1 park wynosiły one 39 Euro , natomiast 1 dzień 2 parki 49 euro od osoby ( bez względu czy to bilet dla dziecka , czy dla dorosłego). Ceny te były niewspółmiernie korzystniejsze niż w kasie biletowej parku. Tu ceny zaczynały się od ponad 80 Euro za dzień. Zaznaczam też, że kupując bilety wskazałam konkretną datę. Były to daty min. z 5 dniowym wyprzedzeniem .
Byłam w Dysneylandzie okresie jak już skończyły się promocje z okazji urodzin parku,a nie zaczęły się żadne inne tj po 08.11.2013. Dojazd pod bramy parku odbywa się z centrum Paryża kolejką RER , linia A. Należy na nią kupić specjalne bilety. Kupuje się je w informacjach lub biletomatach. Nie obowiązują tu bilety T+. Można na te bilety wejść przez bramki w centrum Paryża ale się nie wyjdzie na końcowej stacji. Pociągi kursują tu co 15 min.
 Profil PM off  

PostWysłany: 16 Lis 2013 20:15 

Można też dojechać do Disneylandu bezpośrednio z Beauvais. Jeżdżą specjalne autobusy.
 Profil PM off  

PostWysłany: 23 Lut 2014 21:48 
Awatar użytkownika

Loty: 29
Kilometry: 64 746
Spokojnie można kupować bilety Francilien, nikt nic nie sprawdza. W tym roku była taka promocja, że dwa wejścia były w cenie jednego (45euro), i nie były imienne, tylko druga wizyta musiała się odbyć ponad 7 dni po pierwszej - ale jak się z kimś dogadać, do zupełnie różne osoby mogły bez problemu tak tam wejść (tylko z odpowiednim odstępem czasu :). Warto śledzić te strony FNAC jak się tam ktoś wybiera...
 Profil PM off  

PostWysłany: 23 Lut 2014 22:19 

My tez nie mieliśmy problemu z francilien. Wydrukowałam w domu.
 Profil PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości