Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:30 

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 6
Byłbym bardzo wdzięczny za spis najszybszych i/lub najtańszych sposobów dotarcia na lotnisko w Modlinie z dworca Metro Wilanowska (przystanek PolskiBus.com). (Domyślam się, że takie informacje z pewnością znajdują się już w istniejącym ogólnym temacie odnośnie Modlina, lecz wydaje mi się, że odrębny temat nie tylko mi ułatwi życie).
mid87 napisał(a):
http://www.fly4free.pl/jak-dojechac-na- ... -modlinie/
Wielkie dzięki dla autora poradnika. :)


Ostatnio edytowany przez mashacra 14 Gru 2014 18:42, edytowano w sumie 4 razy
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
mid87 napisał(a):
Byłbym bardzo wdzięczny za spis najszybszych i/lub najtańszych sposobów dotarcia na lotnisko w Modlinie z dworca Metro Wilanowska (przystanek PolskiBus.com). (Domyślam się, że takie informacje z pewnością znajdują się już w istniejącym ogólnym temacie odnośnie Modlina, lecz wydaje mi się, że odrębny temat nie tylko mi ułatwi życie).

http://warszawa.jakdojade.pl/
przystanek startowy Metro Wilanowska końcowy Lotnisko Modlin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Paź 2012 21:05 

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 6
http://www.fly4free.pl/jak-dojechac-na- ... -modlinie/

Wielkie dzięki dla autora poradnika. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Paź 2012 21:07 

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 15
Zbanowany
Metrem do centrum i tam autobus albo pociag z centralnego

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lis 2012 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Wlasnie stalam sie szczesliwym posiadaczem biletu do Modlina za 39centow i kombinuje jakby tu po powrocie sprytnie dostac sie do Wroclawia :D
Laduje planowo o 14.10 i najbardziej pasowalby mi Polski Bus o 16.00. Czy nie bedzie problemu z dotarciem z Modlina na Wilanowska w 1h 50min w piatek w tych godzinach?
Czytalam poradnik, ale nazwy przystankow niewiele mi mowia, mozecie polecic mi najbezpieczniejszy (czasowo) dojazd? Skonczyli juz remontowac tory (opcja pociag), jak wyglada sprawa korkow w strone Warszawy w tych h (opcja bus) i czy autobus ma przystanek przy stacji metra, zebym mogla dalej latwo dotrzec na Wilanowska?
Z gory dzieki;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lis 2012 20:12 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Pociąg byłby najpewniejszy i czy to będzie pociąg na Gdanski, Centralny czy Sródmiescie to i tak wsiądziesz tam do metra którym dojedziesz na Wilanowską.
A teraz problemy :)
Wg rozkładu KM ktory mam (obowiązuje do 8 grudnia) to niestety jeśli nie zdążysz na autobus dowożący do pociągu o 13:55 a co za tym idzie na pociąg o 14:16 to nastepny pociąg jest dopiero godzine póxniej i nie masz szans nim zdążyć bo na Gdański dojeżdza o 15:57.
Rozwiązaniem może być Modlinbus ktory odjeżdża o 14:25 i dojeżdża na M Mlociny o 15:05 ale bilet kosztuje krocie, spróbuj może jeszcze załapiesz sie na bilet za złotóweczkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lis 2012 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Maciek25 dzieki! Rzeczywiscie, zostaje mi chyba tylko Modlinbus. Niestety bilet za 1zl juz sprzedany:(
A teraz pytania: czy ten czas przejazdu jest realny? I czy staje on przy samym przystanku metra? Widze ze wszystko na styk bedzie... Musze jeszcze sprawdzic gdzie jest dokladnie przystanek PB na Wilanowskiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Lis 2012 23:04 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Czas jest realny bo to jazda w przeciwpotoku, DO Warszawy nie powinno byc korków. Na Młocinach staje dokladnie na przystanku metra i metrem dojeżdżasz na Wilanowską w 35 minut.

mod ab - post Kuby
KubaRzeszow napisał(a):
Rozklad jazdy Kolei Mazowieckich od 9.12.2012 jest juz dostepny na stronie KM
przenoszę do watku ogólnego 9464
warszawa-modlin,38,9464
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Lis 2012 23:24 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 2
ad 1'ego pytania - metrem do gdanskiego dworca - pozniej posiag - 40 min + shutlle bus = calosc okolo 1,5h
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#10 PostWysłany: 26 Lis 2012 21:52 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
Mam wylot z Modlina w środę o 11:40.
Będę w Warszawie o 8:00 na Metro Wilanowska. Biorąc pod uwagę poranne korki jak najlepiej dostać sie na modlin żeby napewno zdążyć? Translud czy Kolej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#11 PostWysłany: 26 Lis 2012 22:01 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
karoll napisał(a):
Mam wylot z Modlina w środę o 11:40.
Będę w Warszawie o 8:00 na Metro Wilanowska. Biorąc pod uwagę poranne korki jak najlepiej dostać sie na modlin żeby napewno zdążyć? Translud czy Kolej ?

Pojedź metrem do centrum (przystanek Metro Centrum) i tam (Warszawa Śródmieście) przesiądź się na pociąg do Modlina. O 8:51 masz bezpośredni który w Modlinie jest o 9:34, także przed 10 będziesz na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Gru 2012 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Sluchajcie, mam jeszcze jedno pytanie. Jak wyglada oblozenie autobusow Modlinbus? Nie bedzie problemu z kupieniem biletu u kierowcy? Snieg wszedzie sypie i jesli samolot sie opozni bede musiala na szybko kombinowac inaczej, wiec nie chce utopic 28zl...

I jeszcze jedno, jesli wiedzialabym z gory ze nie zdaze na Polski Bus o 16 z Wilanowskiej, bede prawdopodobnie jechac pociagiem. Do ktorej stacji najszybciej/najlatwiej bedzie mi sie przetransportowac?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Gru 2012 19:23 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Wiekszosc pociagow z Modlina staje na Centralnym czesc tez na Srodmiesciu ale sugerowalbym jesli nie masz biletu z miejscowka dotarcie na Wschodni bo tam mniej ludzi wsiada .
Jesli jedziesz Modlinbusem to w gre wchodzi tylko Centralny

Czemu nikt nie bierze pod uwage Transludu : Warszawa DT Centrum - Lotnisko 8 zl !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Gru 2012 19:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Nie jechałem Modlinbusem, ale kilka razy po przylocie na WMI wsiadałem do autobusu KM i widziałem, że do stojącego Modlinbusa wsiada kilka osób na krzyż, podczas gdy, na oko, do KM wsiadało 5x więcej.

Transludem jadę do Modlina. 8 zł to dobra cena, na dodatek Carrefour jest prawie na przystanku i można się dozaopatrzyć. Jednak z powrotem jadę KM. W cenie biletu KM 12 zł jest 60 minut komunikacji miejskiej w Wawie, więc w tym momencie Translud + metro na Wilanowską kosztuje tyle samo.

W stronę lotniska przesiadka w Transludzie wygodniejsza niż w KM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Gru 2012 20:12 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Magaa napisał(a):
Sluchajcie, mam jeszcze jedno pytanie. Jak wyglada oblozenie autobusow Modlinbus? Nie bedzie problemu z kupieniem biletu u kierowcy? Snieg wszedzie sypie i jesli samolot sie opozni bede musiala na szybko kombinowac inaczej, wiec nie chce utopic 28zl...

I jeszcze jedno, jesli wiedzialabym z gory ze nie zdaze na Polski Bus o 16 z Wilanowskiej, bede prawdopodobnie jechac pociagiem. Do ktorej stacji najszybciej/najlatwiej bedzie mi sie przetransportowac?

Zalezy kiedy. Ja jechałem Modlinbusem w niedziele rano i sporo osób zostało na przystanku pod Centralnym bo nie weszli do autobusu, na Młocinach już nie wszedł nikt kto nie miał wcześniej wykupionej rezerwacji. Ale w drugą strone z Modlina to raczej nie ma co wczesniej kupowac (jeśli sie nie zlapie biletu za złotowke).
A jesli chcesz jeszcze jechac pociągiem to czemu nie kupisz od razu biletu lotniskowego tylko rozważasz Modlinbus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Gru 2012 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Ok dzieki juz chyba wszystko wiem!

Cytuj:
A jesli chcesz jeszcze jechac pociągiem to czemu nie kupisz od razu biletu lotniskowego tylko rozważasz Modlinbus?


Nie, nie, pociag to opcja zapasowa, gdyby byly opoznienia i jesli ucieknie mi ten Modlinbus o 14.25, wtedy rzeczywiscie wybiore KM. A jesli snieg nie zasypie Charleroi i wylece o czasie to jade Modlinbusem a dalej PB.
Musze byc jutro wieczorem we Wroclawiu, wiec wolalam miec wszystko zaplanowane ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#17 PostWysłany: 11 Gru 2012 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
witam,, przegrzebalem troche temat i nie potrafie do konca znalesc,, czy jest szansa zdazyc z PB
Przyjazd 04:30 Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska s. 14

na lot z modlina o 6:00 ??
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#18 PostWysłany: 11 Gru 2012 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
jak dla mnie nie ma szans :) nawet samochodem było by ciężko wliczając kontrolę bezpieczeństwa już na lotnisku.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#19 PostWysłany: 11 Gru 2012 16:46 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Bez szans
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#20 PostWysłany: 11 Gru 2012 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
to teraz juz sam nie wiem,, a za taksowke to pewnie kolo 100 krzykna ?
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group