Azjatycka podróż: Chiny, Wietnam, Tajlandia i Katar z Warszawy za 2208 PLN
Podróż rozpoczniecie od wizyty w chińskiej metropolii, na południu Państwa Środka – Kantonie. W mieście spędzicie nieco ponad 2 dni, a wszystko to na wizie tranzytowej, którą otrzymacie po przylocie na lotnisku. Następnym przystankiem będzie stolica Wietnamu. Z Hanoi warto wyskoczyć poza miasto, by zwiedzić m.in. Zatokę Hạ Long. Trzecim miastem na liście jest Bangkok. W stolicy Tajlandii polecam Wam skosztować lokalnej kuchni oraz zobaczyć takie atrakcje jak: świątynia Wat Pho czy Wielki Pałac Królewski. Możecie także skorzystać z jednej z wielu niskokosztowych linii lotniczych, by udać się wypoczynek na południe kraju. Na deser będziecie mieli okazję spędzić niecałe 24 godziny w stolicy Kataru.
Plan podróży:
Qatar Airways | Warszawa 09:50 – Kanton 13:50 | 1962 PLN | 9 (10) listopada
Jet Star | Kanton 03:25 – Hanoi 04:30 | 246 PLN | 13 listopada
Qatar Airways | Hanoi 17:25 – Bangkok 19:25 | 16 listopada
Qatar Airways | Bangkok 08:35 – Doha 12:00 | 23 listopada
Qatar Airways | Doha 06:55 – Warszawa 11:05 | 24 listopada
W podróż na pokładach samolotów linii Qatar Airways wybierzecie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawanego do luku).
W najniższej cenie z Kantonu do Hanoi podróżujcie tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 56 x 36 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 7 kg. Za bagaż rejestrowany (nadawany do luku) do 20 kg będziecie musieli zapłacić 135 CNY (ok. 74 PLN).
Podczas takiej podróży przyda się Wam porządne zakwaterowanie. Sprawdźcie moje propozycje pobytów w 4* hotelu, w Kantonie:
Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 10 – 11 listopada:
w Hanoi:
Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 13 – 14 listopada:
w Bangkoku:
Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 16 – 17 listopada:
oraz w Dosze:
Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 23 – 24 listopada:
Trasa przelotu: