Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13531 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 677  Następna
Autor Wiadomość
#1641 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:35 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Przebitka jest dobra. Spanie mamy, śniadania w Bielsku tez. Transport ogarnąć i można walczyć:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Meksyku (Los Cabos). Loty (z walizką) z Warszawy i noclegi w hotelu Hampton Inn za 5367 PLN 10 dni w Meksyku (Los Cabos). Loty (z walizką) z Warszawy i noclegi w hotelu Hampton Inn za 5367 PLN
Tydzień na Maderze z wyżywieniem za 2509 PLN. Wylot z Katowic Tydzień na Maderze z wyżywieniem za 2509 PLN. Wylot z Katowic
#1642 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:44 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 778
niebieski
Wszystko zgoda. Ale. Tylko dla osoby, która ma wolny zawód, jest bezrobotna (tu jednak pojawia się problem zapłaty za pobyt) lub nie ma co robić z wolnym czasem, na dodatek mieszka w pobliżu obu hoteli lub koszty dojazdu nie stanowią dla niej problemu, a przecież ostatecznie podwyższają końcowy koszt całego przedsięwzięcia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1643 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:16 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 936
niebieski
jesion83 napisał(a):
JJ2010 napisał(a):
horacy19 napisał(a):
Tę promocję opłaca się najbardziej w Ibis Styles Bielsko . Pokój jednoosobowy od 62 zł.


Wykorzystując dwa hotele Bielsko Biała i pobliski Cieszyn można zrobić optymalizację wg poniższego schematu:

Załącznik:
promo.jpg


Za nieco ponad 1700zł mamy 60tys pkt wartych jakieś dwukrotnie więcej ;) Zysk ponad 100%

Zyskujemy 1200 euro :)


Ja przyjąłem przelicznik "odsprzedażowy" około 120zł/voucher, a więc mniej wartościowy niż ten Accorowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1644 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:32 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 778
niebieski
sranda napisał(a):
Mniejszy koszt do zapłacenia przez klienta to też zysk.
...
Ale jak napisałem, co kto lubi, dla niektórych upgrade nie ma znaczenia, dla mnie ma, zwłaszcza, jeśli jadę z rodziną.

Zysk dla mnie to jednak co innego niż korzyść, choć w sumie to synonimy. Ale mniejsza o słownictwo. Oczywiście, masz rację. Zawsze trzeba spojrzeć na zagadnienie z różnych stron i wybrać to, co jest dla nas najistotniejsze. Jeżeli dla kogoś upgrade jest tylko kwiatkiem do kożucha, nie będzie do niego przywiązywał większej wagi. Jeśli ktoś patrzy na to z innego punktu widzenia, upgrade może mieć dla niego zasadnicze znaczenie. Podobnie w innych kwestiach, choćby właśnie śniadań. Jeśli zależy nam na pobycie na określonym poziomie, warto wziąć pod uwagę różne zmienne i przeliczyć wszystko w taki sposób, aby uzyskać optymalny wariant, tak jak to podałeś w przykładzie, i ostatecznie zdecydować, co nam się bardziej opłaca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1645 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:43 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Tylko ostatecznie to i tak Accor zdecyduje co nam się bardziej opłaca :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1646 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:43 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
michcioj napisał(a):
SPLDER napisał(a):
Konieczne jest włączenia automatycznej zamiany punktów na mile Flying Blue (ale jak wynika z poprzednich promocji jest szansa że uda się zablokować punkty przed automatycznym przelaniem)

w jaki sposob zablokujesz punkty przed automatycznym przelewem ?



Czyli jak aktualnie mam na koncie accora mniej niż 2000pkt nie mogę ustawić automatycznego przelewu na konto Flying Blue?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1647 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:54 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 778
niebieski
kendi napisał(a):
Tylko ostatecznie to i tak Accor zdecyduje co nam się bardziej opłaca :lol:

Co masz na myśli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1648 PostWysłany: 30 Sie 2015 17:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9027
Że i tak Accor będzie kontynuował obecną politykę nie interesując się zbytnio naszym zdaniem :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1649 PostWysłany: 30 Sie 2015 17:22 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 778
niebieski
To się chyba nie rozumiemy. Odnosiłem się do konkretnego przykładu z postu @sranda, a nie ogólnie w stosunku do strategii (lub jej braku) Accora :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1650 PostWysłany: 30 Sie 2015 17:45 

Przyjdą słabe miesiące w turystyce jak np. listopad, marzec to pewnie pojawią się jakieś nowe atrakcyjne promocje. W ubiegłym roku najlepsza wyprzedaż była na koniec października. Najlepsza promocja punktowa 160 Euro w lutym.
Góra
 PM off  
      
#1651 PostWysłany: 30 Sie 2015 20:19 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 280
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Punkty będą się liczyły jak przy check-inie stawi się ktoś inny niż wlaściciel konta Le Club z które padła rezerwacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1652 PostWysłany: 30 Sie 2015 20:22 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4369
Loty: 445
Kilometry: 982 521
złoty
tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
blantomat uważa post za pomocny.
 
      
#1653 PostWysłany: 30 Sie 2015 20:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8886
złoty
blantomat napisał(a):
Punkty będą się liczyły jak przy check-inie stawi się ktoś inny niż wlaściciel konta Le Club z które padła rezerwacja?

Nieraz tak, nieraz nie.
Teoretycznie - nie.
Góra
 Profil Relacje PM off
blantomat uważa post za pomocny.
 
      
#1654 PostWysłany: 30 Sie 2015 20:37 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5288
srebrny
JJ2010 napisał(a):
Ja przyjąłem przelicznik "odsprzedażowy" około 120zł/voucher, a więc mniej wartościowy niż ten Accorowy.

ok tylko gdzie chcesz vouchery odsprzedac ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1655 PostWysłany: 30 Sie 2015 20:56 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 687
srebrny
novart napisał(a):
Mam w pewnym sensie podobną sytuację, tylko, że w Ibisie. Zadzwoniłem dziś do hotelu i bardzo miła Pani powiedziała, że nie będzie problemu, będzie można zmienić nazwisko podczas meldowania się - test będzie za 2 tygodnie ;)


Nie było problemu. Zameldowali tylko nową osobę z dowodu i tyle. I punkty też weszły:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
blantomat uważa post za pomocny.
 
      
#1656 PostWysłany: 30 Sie 2015 22:30 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 936
niebieski
michcioj napisał(a):
JJ2010 napisał(a):
Ja przyjąłem przelicznik "odsprzedażowy" około 120zł/voucher, a więc mniej wartościowy niż ten Accorowy.

ok tylko gdzie chcesz vouchery odsprzedac ? :)


Nawet tu na forum zdarzały się ogłoszenia dot. chęci zakupu. Oczywiście jak wszyscy się rzucą na taki deal, to będzie nadpodaż, a więc cena może spaść ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1657 PostWysłany: 30 Sie 2015 22:42 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3636
srebrny
Nie wydaje mi się możliwe ochronienie wszystkich tych punków z ostatniej promo milowej przed zamianą na mile przy noclegach co drugi dzień. Potrzeba więcej czasu pomiędzy rezerwacjami, żeby punkty zdążyli przelać na konto i można je było zablokować. Na ogół są na koncie właśnie drugiego dnia po wymeldowaniu, ale nie zawsze i co wtedy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1658 PostWysłany: 30 Sie 2015 22:48 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Trzeba pilnować i logować się co chwila i sprawdzać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1659 PostWysłany: 30 Sie 2015 23:22 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3636
srebrny
No tak, ale musisz mieć znów przestawione na mile w dniu noclegu i jak się pokryją terminy to chyba dupa z tymi punktami - albo nie dostaniesz nowych za nocleg, albo nie zablokujesz poprzednich. Mnie by się nie chciało w to bawić nawet gdybym mieszkał w pobliżu słynnego hotelu w BB. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#1660 PostWysłany: 30 Sie 2015 23:24 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Tak jak piszesz. Ale chyba to jest kwestia tego żeby nawet nie wyłączać transferu tylko łapać te punkty i lokować w rezerwacjach
Ja z aviosami miałem przez 2 tygodnie włączony transfer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13531 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 677  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group