Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 11 Sie 2024 13:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7876
a mi odmówili dwukrotnie, i mieli w sumie prawo bo EU261 nie obejmuje lotów do EU/UK przez przewoźników spoza EU/UK https://europa.eu/youreurope/citizens/t ... dex_en.htm "If your flight arrives in the EU from outside the EU and is operated by an EU airline"
także gratki @Kasica88 że się udało ale to była dobra wola konsultanta
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyprzedaż w Wizz Air: loty na ciekawych i popularnych kierunkach z całej Polski od 114 PLN Wyprzedaż w Wizz Air: loty na ciekawych i popularnych kierunkach z całej Polski od 114 PLN
London calling! Zbiór lotów do brytyjskiej stolicy z polskich miast od 188 PLN London calling! Zbiór lotów do brytyjskiej stolicy z polskich miast od 188 PLN
#222 PostWysłany: 11 Sie 2024 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 519
Loty: 347
Kilometry: 646 645
niebieski
@Washington moje opóźnienie było na trasie z EU, pewnie stąd różnica.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 11 Sie 2024 13:42 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7876
A, to przepraszam, nie doczytałem :oops: większość osób pisała w temacie o anulowanych lotach na powrocie i założyłem że tego dotyczyła też Twoja sytuacja
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 11 Paź 2024 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 975
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Dzisiaj na WhatsApp dostalem wiadomosc od linii Kenya Airways, ze znacznie przesuneli moj listopadowy lot CDG-NBO z godzin wieczornych na start o 11:00 i dluzszy tranzyt w Nairobi w drodze na Seszele. Widze w rozkladzie, ze zupelnie zmienili rotacje do Paryza. Na WhatsApp bardzo dlugo nikt nie reagowal, wiec skontaktowalem sie z ich infolinia +254 711 024 747 i mila pani bez zadnych problemow zmienila mi lot na Qatar Airways, oferowala takze Emirates, ale akurat QR by dla mnie lepszy godzinowo. Powrot do Londynu na razie bez zmian.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#225 PostWysłany: 11 Paź 2024 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2971
platynowy
@travellista
Bezposrednio w KQ kupowales czy przez OTA ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 11 Paź 2024 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 975
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Przez OTA. Nawet sie nie zajakneli ;)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#227 PostWysłany: 11 Paź 2024 13:24 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 226
niebieski
travellista napisał(a):
Dzisiaj na WhatsApp dostalem wiadomosc od linii Kenya Airways, ze znacznie przesuneli moj listopadowy lot CDG-NBO z godzin wieczornych na start o 11:00 i dluzszy tranzyt w Nairobi w drodze na Seszele. Widze w rozkladzie, ze zupelnie zmienili rotacje do Paryza. Na WhatsApp bardzo dlugo nikt nie reagowal, wiec skontaktowalem sie z ich infolinia +254 711 024 747 i mila pani bez zadnych problemow zmienila mi lot na Qatar Airways, oferowala takze Emirates, ale akurat QR by dla mnie lepszy godzinowo. Powrot do Londynu na razie bez zmian.


Dzięki za tipa, ja też mam zmianę z CDG-JNB. Mam dwa pytania:
1. Jak dzwoniłeś do Kenii pod +254 711 024 747? skype lub inne?
2. Rozumiem, że ten polski numer ze strony nie działa? Reservations: Tel- + 48226216409
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 11 Paź 2024 13:36 

Rejestracja: 11 Paź 2024
Posty: 1
To może ja pomogę, gdyż też mam lot do JNB?

Podobnie jak kolega dostałem info z zmianie (z MyTrip.com gdzie booowałem) Napisałem na whatsupp +254 711 024 747, gdzie po 30 min odezwał się ludzki konsultant. Zależało mi na zmianie na godziny wieczorne gdyż miałem już dokupiony dolot (próbowałem też szczęścia na zmianę CDG na lot z PL, ale Pani kategorycznie odmówiła) do CDG. Pierwsza propozycja czyli bezpośredni lot Air France była najlepsza więc nie pytałem o inne bo już były to opcje z przesiadkami i późniejszym przylotem. Po 15 min sprawa załatwiona i e-tickety wystawione,

BTW
Kiedy lecisz to JNB?
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#229 PostWysłany: 11 Paź 2024 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 975
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Dzwonilem ze sluzbowego laptopa na MS Teams, to duzo ulatwia ;)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
opcio lubi ten post.
 
      
#230 PostWysłany: 11 Paź 2024 13:40 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 226
niebieski
crackmama napisał(a):
To może ja pomogę, gdyż też mam lot do JNB?

Podobnie jak kolega dostałem info z zmianie (z MyTrip.com gdzie booowałem) Napisałem na whatsupp +254 711 024 747, gdzie po 30 min odezwał się ludzki konsultant. Zależało mi na zmianie na godziny wieczorne gdyż miałem już dokupiony dolot (próbowałem też szczęścia na zmianę CDG na lot z PL, ale Pani kategorycznie odmówiła) do CDG. Pierwsza propozycja czyli bezpośredni lot Air France była najlepsza więc nie pytałem o inne bo już były to opcje z przesiadkami i późniejszym przylotem. Po 15 min sprawa załatwiona i e-tickety wystawione,

BTW
Kiedy lecisz to JNB?


Dzięki, tak też planowałem
6 listopada
PS. Nr +254 711 024 747 nie obsługuje whatsappa. Napisałem na whatsappa pod +254 705 474747 ale cisza. Jutro dzwonię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 13 Paź 2024 09:30 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 127
Loty: 225
Kilometry: 482 673
Ja na WA dobiłem się donich w srodku nocy pewnie mieli mniejsze obciążenie :).
Próbowałem zmiany na WAW ale było to niemozliwe.
Ja mam lot w listopadzie do CPT, za duzo ciekawych opcji nie miałem do wyboru szukając samemu.
z CDG-NBO-CPT zmieniłem na CDG(AF)-AMS(KQ)-NBO-CPT.
Nie była to jakaś rewelacyjna zmiana ale mam już lot do Paryża i dzieki zmianie mam lot w nocy nie bedę musiał koczować na lotnisku.
Bilet kupiony przez OTA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Dmochu oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group