Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Gru 2020 14:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23467
1. Dopóki ma się głowę za kark, i nie panosi się "bogactwem" to nie ma co się martwić na Zanzi.
2. Moje były połówki w życiu bym nie wysłał na Zanzi
3. Koleżanki co razem zwiedziliśmy kawał świata, z chęcią bym je wysłał na Zanzi, do normalnego B&B, kategorycznie odmawiając im hotele molochy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj niezwykłą Kubę: tanie loty do Hawany z Warszawy od 2578 PLN Odkryj niezwykłą Kubę: tanie loty do Hawany z Warszawy od 2578 PLN
Egipt all inclusive: tydzień w 4* hotelu od 1925 PLN. Wyloty z 4 miast Egipt all inclusive: tydzień w 4* hotelu od 1925 PLN. Wyloty z 4 miast
#22 PostWysłany: 17 Gru 2020 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1208
Loty: 404
Kilometry: 673 051
srebrny
Wszędzie trzeba być ostrożnym. Jeśli załatwisz jej z wyprzedzeniem transport z lotniska, to możesz ją spokojnie wysłać do normalnego hotelu czy pensjonatu przy plaży. Ja podróżowałam sama po RPA i ani przez chwilę nie czułam się zagrożona. Na Zanzibarze byłam z rodziną i jedynym dyskomfortem byli wszechobecni naciągacze, choć w Stone Town trzeba uważać.
Jeśli zawiozą ją z lotniska prosto do Nungwi czy Jambiani, nie powinno się nic przydarzyć. Wystarczy być uważnym i nie pchać się w kłopoty.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 17 Gru 2020 14:59 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3411
platynowy
@Zeus nie będzie obnosiła się bogactwem, bo go nie mamy :) dzięki za opinię @maginiak również dziękuję, w takim razie zabieram się do szukania, będzie miała niezły prezent pod choinkę, bo tak jak ja nie cierpi zimy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Gru 2020 15:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23467
Osoby które nie lubiły podróżowania, ze w pokoju było ciut brudno, gubiły się w Krakowie i musiałem ich szukać itd :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Gru 2020 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4758
złoty
Mogę potwierdzić niektóre wcześniejsze wpisy tych co byli faktycznie, a nie czytali opowieści blogerów, przez pewien czas byłem sam, mieszkałem na przdmieściach Stone Town i wieczorem chcąc zjeść kolację musiałem przechodzić przez posesje innych mieszkańców, po prostu nie było drogi i kluczyłem między domami, nigdy nie zauważyłem problemów z bezpieczeństwem w pobliżu,

Co do tego czy wysyłać samą drugą połowę, byłem kiedyś na wycieczce autokarowej i tak się złożyło, że dwie pary musiały się rozstać, ale żeby było pewniej, miały się wzajemnie pilnować, i przez ten cały czas wycieczki tak bardzo się pilnowały, że w końcu zostali parą, najgorsze było po powrocie autobusu, bo dwie pozostałe połówki czekały z nadzieją na swoje wysłane drugie połówki
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 18 Gru 2020 09:50 

Żeby nie było OT - jako kobieta, która podróżując sama zwiedziła pół świata w tym Zanzibar - polecam. Tylko nie każ jej siedzieć cały pobyt w hotelu, bo Zanzibar jest dość ładny i fajnie by było zobaczyć coś więcej niż bar i hotelowy basen.

Czytam i po prostu nie wierzę... Czy kobieta jest niepełnosprawna fizycznie i intelektualnie, że nie może sama jechać na wakacje?! Na pewno nie umie rozpoznać zagrożenia i marzy o tym, żeby wskoczyć do łóżka KAŻDEMU facetowi, który stanie jej na drodze... Jeśli macie takie podejście to serdecznie wam współczuję. Tak, wiem zaraz na pewno przeczytam, że nie mam poczucia humoru i nie rozumiem waszych inteligentnych żartów...

* mod poprzednie posty i "inteligentne" żarty wyciąłem
Góra
 PM off
6 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 18 Sie 2021 21:39 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 403
Loty: 123
Kilometry: 155 110
niebieski
https://wlkp24.info/zanzibar-rajska-wys ... koszmarem/

Historia moich znajomych. Ku przestrodze. Bardziej niż napad niepokoi stan służby zdrowia. Niby spodziewany, ale jednak... 🙄
_________________
Europa (31/50): Albania, Austria, Belgia, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Paź 2021 11:03 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 519
srebrny
Czy na Zanzibarze jest bezpiecznie? Byłam trochę w Azji itp. ale Afrykę do tej pory omijałam (prócz Egiptu i Tunezji).
chcę jechać sama z córką 15 lat... i niekoniecznie siedzieć w jednym miejscu, myślałam o Stone Town parę dni i potem ze dwa miejsca na wybrzeżu...

dzięki za pomoc
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Paź 2021 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
popcarol napisał(a):
Czy na Zanzibarze jest bezpiecznie?

@popcarol tu np. znajdzies odpowiedz:

bezpieczenstwo-w-tanzanii,606,106794&p=881103&hilit=mialem+ostatnio+okazje#p881103

Pozdr. i zycze udanych wakacji.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
popcarol lubi ten post.
popcarol uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group