Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Wrz 2020 21:24 

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 51
Jako, że mam już trochę mało czasu na planowanie, może ktoś podpowie jak najlepiej to rozplanować. Będę miał pełne 13 dni:

- lądowanie w Bodrum, powiedzmy, że z leżeniem i odpoczynkiem na plaży mógłbym przeznaczyć 3 dni 13.09
- przejazd do Denizli pod wieczór i rano do Pamukkale, wieczorem wyjazd (słyszałem, że 1 dzień wystarczy) 16.09
- następnie odwiedzenie Selcuk/Efezu (tu również 1 dzień czy warto zostać na dłużej?) i pod wieczór przejazd do Izmiru 17.09

Czy może z Denizli uderzyć bezpośrednio do Izmiru i stamtąd mieć bazę wypadową do Selcuk?

- Izmir 2 dni będą optymalne (?) i lot do Stambułu pod wieczór lub następnego dnia rano, 18-19.09
- Stambuł tu liczyłem na spokojnie 6 dni i powrót do Bodrum samolotem 19/20-26.09

Myślałem, żeby skoczyć na 1 dzień do Bursy, warto czy dać sobie spokój na rzecz Stambułu?

- powrót do Bodrum 26.09
- powrót do Polski 27.09

Nie za dużo zważając na odległości i korzystanie z busów? Głównie byłyby to jazdy w nocy/wczesnym rankiem lub wieczorem.

Ogólnie to będzie pierwsza podróż do Turcji, nie mam ciśnienia na oglądanie jak najwięcej miejsc (dlatego też Kapadocję od razu odrzuciłem, no i będzie okazja, żeby jeszcze wrócić), a raczej na spokojne zwiedzanie, więc coś można dodać lub odjąć jeśli plan mało realny.

Wszelkie wskazówki mile widziane :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 10 Wrz 2020 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2245
Loty: 867
Kilometry: 1 958 910
HON fly4free
Pamukkale 1 dzień wystarczy, a nawet pół, możesz po południu złapać pociąg do Selcuk. Efez, jak i Pammukkale lepiej zwiedzić z samego rana.

Izmir dla mnie masakra, w ogóle mi się nie podobał.
Stambuł oczywiście jest ciekawy, ale 6 dni to trochę sporo. Rozważ Pergamon, Bursę albo nawet Troję.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Wrz 2020 22:32 

W 2018 i 2019 byłem na podobnych wycieczkach na własną rekę. Pierwsza z Bodrum druga z Antalyi . Objechałem autobusami sporo miejsc. Ale napisze jutro.Jak coś to na PW
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group