Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2834 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#2641 PostWysłany: 30 Gru 2023 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 660
niebieski
Ja mam podpiętą Visę debetową z Pekao i wszystko śmiga jakby co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Curve
#2642 PostWysłany: 30 Gru 2023 19:14 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 133
https://www.cashless.pl/14725-curve-pro ... 6ijt9eDBng
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2643 PostWysłany: 30 Gru 2023 19:48 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 205
same problemy z nimi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2644 PostWysłany: 02 Sty 2024 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 685
Loty: 162
Kilometry: 309 301
srebrny
Mi od miesiąca również nie przechodzą płatności na różnych kartach ( revolut visa i alior kantor master card). W banku revolut mi mówią, że brakowało komunikacji z terminalem i żebym ponawiał transakcje. Oni problemu nie widzą. A w apce Curve wyskakuje komunikat że bank zablokował, na czacie nie odpisują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2645 PostWysłany: 02 Sty 2024 23:51 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2056
HON fly4free
Ubezpieczenie zniknęło z aplikacji. Ale możliwość wskazania 6 więcej punktów z cashback (Metal) bynajmniej nie została aktywowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2646 PostWysłany: 03 Sty 2024 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 685
Loty: 162
Kilometry: 309 301
srebrny
Revolut dodał mi wirtualną kartę Mastercard do planu standardowego, podpiąłem do Curve i voilà. Płatności śmigają
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2647 PostWysłany: 03 Sty 2024 19:13 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 212
niebieski
Mi Visa wydana przez Credit Agricole dalej nie działa. Cóż, wygląda na to, że trzeba się przeprosić z Revolutem, który stanie się głównym (a nie dodatkowym) środkiem płatności za granicą.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2648 PostWysłany: 05 Sty 2024 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 198
man4business napisał(a):
Ubezpieczenie zniknęło z aplikacji. Ale możliwość wskazania 6 więcej punktów z cashback (Metal) bynajmniej nie została aktywowana.

Też mnie to zastanawiało, mam od dawna Curve Black, napisałem do nich i dostałem odpowiedź, że pracują nad tym i nowa oferta Cashback będzie lada chwila. Będzie informacja przesłana emailem.
W ramach przeprosin dodali mi 500 pkt czyli 5 GBP do konta Cashback: In the meantime, I've added 500 Curve Cash points to your account to make up for any any cashback you may have missed out on during this period! This should already be reflected in your Curve Cash card balance!
_________________
Tak że = a więc, i dlatego. Także = również. Tak, że (z przecinkiem) = do tego stopnia, że
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2649 PostWysłany: 05 Sty 2024 19:38 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1340
srebrny
A ja sie pochwale, ze dzisiaj po ponad dwoch latach od zlozenia wniosku wreszcze zwrocono mi pieniadze z chargebacku. Generalnie w supporcie Curve maja burd*l jak w Archeo, wielokrotnie proszono mnie o te same dokumenty po czym kontakt urywal sie na pare miesiecy i odzywano sie dopiero po kolejnym obsmarowywaniu ich w mediach spolecznosciowych.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2650 PostWysłany: 08 Sty 2024 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 893
srebrny
Nie korzystałem wcześniej z Curve, nie mam tam karty, ale jako tako kojarzę zasady tego fintechu. Problem mam natomiast taki - dziewczyna dwukrotnie przelała całkiem sporą sumę na Revolut z kredytówki, nieświadoma, że "tak się nie robi". W rezultacie bank naliczył jej kilkaset złotych prowizji. Czy zakładając Curve jest szansa to odkręcić? Ktoś przerabiał taki przypadek w praktyce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2651 PostWysłany: 08 Sty 2024 12:22 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2056
HON fly4free
Odkręcić, czyli zrobić operację GBIT (Go Back In Time) możesz tylko wtedy jeśli wcześniej transakcję wykonałeś kartą Curve. To jest wtedy przełożenie transakcji z jednej karty do drugiej... P.S. tak mi się przypomniało, że miałem kolegę, który miał dość często ujemne saldo na koncie (za granicą, w Euro). I wyciągał sobie w bankomacie drobne kwoty, tak 10 Euro. Problem w tym, że ponieważ robił to na niedozwolonym ujemnym saldzie, bank do każdej takiej operacji naliczał karne 15 Euro... zorientował się po pół roku, tak, że ten... :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2652 PostWysłany: 08 Sty 2024 18:23 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 351
ghostwriter napisał(a):
Nie korzystałem wcześniej z Curve, nie mam tam karty, ale jako tako kojarzę zasady tego fintechu. Problem mam natomiast taki - dziewczyna dwukrotnie przelała całkiem sporą sumę na Revolut z kredytówki, nieświadoma, że "tak się nie robi". W rezultacie bank naliczył jej kilkaset złotych prowizji. Czy zakładając Curve jest szansa to odkręcić? Ktoś przerabiał taki przypadek w praktyce?

Przerabiałem - prowizja jest niestety nie do odkręcenia w Citi Handlowym, a przypuszczam, że właśnie to z tej kredytówki dziewczyna zrobiła transakcje.
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2653 PostWysłany: 08 Sty 2024 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 893
srebrny
@Marek Marszolik , nie, karta z żubrem, ale i tak w świetle tego co napisał @man4business to jest po sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2654 PostWysłany: 08 Sty 2024 19:56 

Rejestracja: 08 Sty 2024
Posty: 1
Jeśli to pierwsza taka transakcja - zgłoś reklamację, można w bankowości online; uzasadnij, że to pierwszy raz, niewiedza że to jakiś specjalny typ transakcji itd i prośba o wyjątkowe / jednorazowe potraktowanie tego jako pomyłki, jest szansa że rozpatrzą pozytywnie i zwrócą opłatę.
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2655 PostWysłany: 08 Sty 2024 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1451
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Co mówi taryfa [1]
Prowizja za transakcje szczególne wynosi 3% od kwoty transakcji dla Karty Kredytowej z Żubrem
Pakiet Platynowy.
Za transakcje szczególne uznawane są transakcje bezgotówkowe dokonane w punktach
akceptujących kartę, oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady
bukmacherskie, loterie i totalizatory oraz zasilenia portfeli elektronicznych i transfery pieniężne
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#2656 PostWysłany: 09 Sty 2024 11:44 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 188
Czy ktoś używa Curve z kartą Visa Świat mBanku?
Ostatnio karty Visa nie chcą współpracować z Curve, a jak Visa Świat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2657 PostWysłany: 09 Sty 2024 19:56 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 321
niebieski
Mi Visa Platinum z Santandera dziala przez Curve.
Także to jakiś totolotek komu dziala, a komu nie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2658 PostWysłany: 10 Sty 2024 10:21 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 428
Ostrzeżenia: 1
niebieski
U mnie Visa Santander odrzuca płatności na dwa sposoby:
blokada jednych jest usuwana po kilku dniach, a inne niestety są zaksięgowane.

Kolejny problem to brak możliwości otwarcia zakładki cashback w apce na iOS.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2659 PostWysłany: 10 Sty 2024 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1451
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Podpiąłem MC KK Pekao z żubrem zautoryzowalo ale ani nie mogę zrobić transakcji (declined) ani nie mogę przenieść na tą kartę płatności z innych. Ktoś miał podobnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#2660 PostWysłany: 11 Sty 2024 15:34 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2056
HON fly4free
andywaw napisał(a):
W ramach przeprosin dodali mi 500 pkt czyli 5 GBP do konta Cashback
Dzęki za info, trochę ich pocisnąłem - nie pisząc wcale o tym, że mają coś rekompensować, tylko, że to jest nie w porządku, że nie ma ani ubezpieczenia, ani nowych punktów cashback. Za pierwszym razem wcale nie zaoferowali się... więc cisnąłem dalej, jaki jestem niezadowolony :twisted: no i wreszcie dali to samo, co tobie, czyli 5 GBP. To teraz mogę jeszcze trochę poczekać na zmiany...
Góra
 Profil Relacje PM off
Benias lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2834 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group