Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Paź 2015 20:56 

Rejestracja: 20 Lip 2015
Posty: 91
Loty: 53
Kilometry: 127 342
Witam,

Czy leciał ktoś liniami Etihad?
Wiem że mogę wziąć 7kg bagażu podręcznego, ważę i przekroczyłam!
Jako że lecę na kilka miesięcy już nie mam czego wyciągnąć z bagażu podręcznego i nadawanego.
Czy ważą podręczny? Wiem że mogę mieć torbę oraz torebkę/plecak, ale suma nie może przekroczyć kg. Gdyby chociaż nie ważyli małego plecaka to już by sporo pomogło.


Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 29 Paź 2015 21:02 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1913
srebrny
nikt nic nie waży i nie sprawdza. Leciałem kilkukrotnie
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
Ihriel uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Paź 2015 02:47 

Rejestracja: 20 Lip 2015
Posty: 91
Loty: 53
Kilometry: 127 342
Dziękuję! Mam nadzieję że mnie też nie będą sprawdzać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Gru 2022 12:25 

Rejestracja: 29 Sie 2022
Posty: 437
srebrny
Czy ma ktoś może świeższe doświadczenia? 7kg walizka to wiadomo, ale czy wypchany plecak mieszczący się pod fotelem przechodzi jako personal item?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Gru 2022 12:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23420
Na 99.99% nie będzie z tym problemu
Góra
 Profil Relacje PM off
Pecel87 lubi ten post.
Pecel87 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Lip 2024 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2022
Posty: 25
Hejka... leciał ktoś ostatnio Etihad ?? Ich strona podaje że bagaż podręczny 7kg a żaden przedmiot osobisty nie może być zabrany na pokład.
Trochę to ekstremalny przypadek te 7kg. Jesłi zabiorę ze sobą przedmiot osobisty pod siedzenie laptop czy mały plecak to przejdzie bez dopłaty czy raczej na to nie liczyć ??
Druga sprawa, nawet może bym się zdecydował na zakup dla 1 osoby rejestrowanego, ale kupując bilet dla dwóch osób na stronie przewoźnika nie ma możliwości dodania bagażu rej. tylko dla jednej osoby, z automatu w dobrej cenie wskakuje po 25 kg na osobę i opłąta x 2.
Proszę o pomoc bo nie wiem jak to przeskoczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Lip 2024 01:24 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 355
Loty: 147
Kilometry: 315 845
niebieski
7kg nie jest jakimś wyjątkiem jak na bagaż podręczny.
Duzo linii w USA ma max 7kg bagaż podręczny (United/Southwest), AIR China też ma 7kg bagaż
Niestety zmierzamy do czasów że za bagaże się płaci
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Lip 2024 09:27 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8360
HON fly4free
Poza tym najpewniej w EY nikt nie będzie skrupulatnie ważył tego bagażu pod warunkiem, że nie będzie wizualnie dużo za duży i w ten sposób nie zwróci uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Lip 2024 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2022
Posty: 25
marek2011 napisał(a):
Poza tym najpewniej w EY nikt nie będzie skrupulatnie ważył tego bagażu pod warunkiem, że nie będzie wizualnie dużo za duży i w ten sposób nie zwróci uwagi.


Tego będę się trzymał, w razie czego dopłacę. Bilety kupione tylko z podręcznym. Wyprawa 2 tygodnie, ale na Sri Lance za wiele ciuchów nie trzeba :) Dzięki za wskazówki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Lip 2024 12:48 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 56
marek2011 napisał(a):
Poza tym najpewniej w EY nikt nie będzie skrupulatnie ważył tego bagażu pod warunkiem, że nie będzie wizualnie dużo za duży i w ten sposób nie zwróci uwagi.


To zależy od lotniska - miesiąc temu na trasie Abu Zabi - > Male, w Abu Zabi nikt nawet nie spojrzał na bagaż, a w Male ważyli wszystkich - miałem z żoną 2x10kg i nas przepuścili bez mrugnięcia okiem, obok gościu z dużym plecakiem miał 13kg i już musiał się przepakowywać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group