Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Autor Wiadomość
#1101 PostWysłany: 29 Maj 2024 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2315
platynowy
Nie wiem o co chodzi i jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Za recenzje powinno być 200 jeśli juź.

Załączniki:
IMG_3348.jpeg
IMG_3348.jpeg [ 48 KiB | Obejrzany 1359 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
Przygoda w RPA: Johannesburg, Port Elizabeth i Kapsztad w jednej podróży z Warszawy za 2794 PLN Przygoda w RPA: Johannesburg, Port Elizabeth i Kapsztad w jednej podróży z Warszawy za 2794 PLN
Wycieczka do Andaluzji za 768 PLN. Loty z Warszawy i 3 noce w 4* hotelu Wycieczka do Andaluzji za 768 PLN. Loty z Warszawy i 3 noce w 4* hotelu
#1102 PostWysłany: 29 Maj 2024 07:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 92
onufry_z napisał(a):
Nie wiem o co chodzi i jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Za recenzje powinno być 200 jeśli juź.

"Nachbuchung" to dodatkowe doliczenie, więc tutaj bym szukał przyczyn dodania punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1103 PostWysłany: 31 Maj 2024 12:59 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 115
Widzę że nowy dewelopment po stronie Holidaychecku. Na ostatnim kroku dostałem trzy podpowiedzi co do tytułu recenzje (bazujące na tym co wcześniej napisałem na poprzednie pytania)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1104 PostWysłany: 12 Lip 2024 01:36 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 559
Wiem, że już było poruszane w temacie, ale nie mogę na szybko znaleźć.

Czy jest opcja dodawania nowych hoteli/miejsc noclegowych? Nigdy z tym nie miałem problemu, a teraz nie ma jednego magicznego przycisku. Jakaś inna droga, niż przez ostatnie kilka lat?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1105 PostWysłany: 12 Lip 2024 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 262
niebieski
@krzysiekk86 Jest i nadal działa bardzo dobrze, tylko trzeba parę dni poczekać, aż to ogarną. Piszesz w tej sprawie tu: https://www.holidaycheck.de/hilfe/contact
Credit to @Zeus
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#1106 PostWysłany: 18 Lip 2024 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 152
niebieski
mayka napisał(a):
Nowa promocja do 31 marca 2024 r.
Dodatkowe 1000 mil za 10 recenzji.
https://www.miles-and-more.com/content/ ... ms-de.html


Czy ktoś otrzymał dodatkowe mile z tego challenge'u? Zaraz będzie 4 miesiąc i cisza.. Normalne mile wpadły za recenzje, ale tylko po 100M.
Czy zapytanie pisać do m&m niemieckiego (bo chyba z polskim adresem tej promocji nie było), czy jednak do holidaycheck?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1107 PostWysłany: 18 Lip 2024 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4776
złoty
Do holidaycheck, u mnie wpadły
Góra
 Profil Relacje PM off
mayka lubi ten post.
mayka uważa post za pomocny.
 
      
#1108 PostWysłany: 26 Lip 2024 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 152
niebieski
Informacyjnie, może się komuś przyda.

Napisałam do HC po zalogowaniu się na swoje konto z poziomu meinHolidaCheck "Nachrichten". Niestety nie bardzo chyba tam czytają, gdyż wiadomość od tygodnia wisi jako "nieprzeczytana". Dzisiaj napisałam z poziomu ogólnego formularza na stronie HC i wiadomość otrzymałam po jakoś 2-3 godzinach :)
Niestety w sprawach Challenge odsyłają do M&M.

Die regulären Meilen wurden Ihnen unsererseits erfolgreich gutgeschrieben. Die Sondermeilen aus der Challenge-Aktion (16.02. - 31.03.2024) hingegen fallen in den Verantwortungsbereich von Miles&More.
Es kann vorkommen, dass die Übertragung in der M&M-App nicht angezeigt wird. Bitte überprüfen Sie daher nochmals Ihre Kontoauszüge auf dem Desktop und wenden Sie sich für weitere Klärungen direkt an Miles&More unter backoffice at miles-and-more.com , da wir keinen Zugang zu Ihrem M&M-Account haben.

Tak więc piszę dalej i zobaczymy... :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#1109 PostWysłany: 01 Sie 2024 10:46 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8430
HON fly4free
W sierpniu podwójne mile za recenzje w wybranych krajach:

Deutschland
Spanien
Italien
Portugal
Griechenland
Türkei
Tunesien
Kroatien
Thailand
Ägypten
Vereinigte Arabische Emirate
Dominikanische Republik
Malediven
Bulgarien
Mauritius
Zypern
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1110 PostWysłany: 01 Sie 2024 11:51 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2810
złoty
Tym razem nie jeden miesiąc, a sierpień i wrzesień.
https://www.miles-and-more.com/de/de/ea ... check.html
Konditionen
Die Abgabe der Hotelbewertungen muss im Zeitraum zwischen dem 01.08. und dem 30.09.2024 erfolgen.
Zum Meilensammeln berechtigt sind nur veröffentlichte und auf Deutsch verfasste Hotelbewertungen.
Ihre Miles & More Servicekartennummer muss in Ihrem meinHolidayCheck Account hinterlegt sein und die Abgabe der Hotelbewertungen muss im eingeloggten Zustand erfolgen.
100 Meilen für die allererste Bewertung bei HolidayCheck erhalten ausschließlich Personen, die noch nie zuvor bei HolidayCheck bewertet und/oder gebucht haben.
200 Meilen erhalten Teilnehmer:innen für Bewertungen von Hotels in Spanien, Italien, Thailand, Griechenland, der Türkei, Ägypten, Portugal, den Vereinigten Arabischen Emiraten, Mexiko, Kroatien, der Dominikanischen Republik, auf den Malediven, in Bulgarien, Deutschland, Mauritius, Zypern oder Tunesien.
Die Gutschrift der Meilen erfolgt ca. 2 Wochen nach Veröffentlichung der Bewertung.
Pro Miles & More Teilnehmer:in werden innerhalb eines Kalendermonats Meilen für maximal 10 Bewertungen gutgeschrieben.
Der bewertete Hotelaufenthalt darf bis zu 2 Jahre zurückliegen.
Eine nachträgliche Meilengutschrift ist bis zu 6 Monate nach Abgabe der Bewertung möglich.
HolidayCheck behält sich das Recht vor, unsachgemäße Bewertungen sowie Bewertungen, die nicht den Nutzungsbedingungen entsprechen, vom Meilensammeln auszuschließen.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1111 PostWysłany: 01 Wrz 2024 18:41 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1790
srebrny
Kiedyś widziałem opcję dodawania obiektów, których nie ma w bazie Holidaycheck. Gdzie jest to teraz? Trzeba wysłać im maila?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1112 PostWysłany: 01 Wrz 2024 18:46 

Rejestracja: 17 Mar 2022
Posty: 358
Loty: 99
Kilometry: 171 359
złoty
Tak, ja załączam w mailu link Booking do obiektu i po kilku dniach dodają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1113 PostWysłany: 02 Wrz 2024 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 96
Loty: 128
Kilometry: 216 022
Czy to jest ten adres mailowy : buchung@holidaycheck.de ??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1114 PostWysłany: 02 Wrz 2024 12:52 

Rejestracja: 17 Mar 2022
Posty: 358
Loty: 99
Kilometry: 171 359
złoty
Wysyłałem na nachweis@holidaycheck.de, w odpowiedzi przesyłają link dodanego obiektu na holidaycheck.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rutras lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group