Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lut 2024 22:35 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1087
złoty
Przejazd dwupiętrowym tramwajem w Hong Kongu kosztuje zaledwie 3 HKD, niezależnie od długości przejazdu. Jeśli jednak wysiadając przytkniemy naszą kartę Visa, to w ramach promocji pobierze nam tylko 2 HKD, czyli ok. 1 PLN. Oszczędność wychodzi więc niewielka, bo jakieś 50 gr, ale prawdziwy cebulak nie powinien przepuścić.

Przypomnę tylko, że do tramwaju wsiadamy co do zasady z tyłu, a opłatę za przejazd wnosimy wysiadając przednimi drzwiami przy motorniczym. Nie bądźcie mną. Można oczywiście też płacić Octopusem lub odliczoną gotówką.

PS. Kartą Visa możemy tez się odbijać na bramkach w metrze, MasterCard wciąż nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Przygoda w Indiach za 2220 PLN: Mumbaj i Nowe Delhi w jednej podróży (z bagażem) z Warszawy Przygoda w Indiach za 2220 PLN: Mumbaj i Nowe Delhi w jednej podróży (z bagażem) z Warszawy
Wczasy w Tunezji: urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1399 PLN. Wyloty z 4 miast Wczasy w Tunezji: urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1399 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 21 Lut 2024 00:36 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 152
Loty: 63
Kilometry: 131 838
niebieski
Co do zasady zwykły revolut Visa powinien śmigać aż miło?
Czy musi być kk Visa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lut 2024 16:41 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1087
złoty
Moim zdaniem powinien, ale nie gwarantuję. Ja się obijałem na karcie debetowej fizycznej. Z tego co kojarzę to pisali też o ApplePay, ale nie koniecznie o GooglePay. Po tym jak mi zaakwestionowali kartę w Honolulu, bo oni przyjmują tylko vise lub Mastercar, a w telefonie to jest według ich jakaś inna, to niczego nie jestem pewny. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group