Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 01 Wrz 2023 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2011
Posty: 409
Loty: 1245
Kilometry: 2 493 699
platynowy
Bardzo dużo otwartych sieci, praktycznie na wszystkich dworcach jest darmowe wifi w Tokio
_________________
Image

"Turysta to ktoś, kto już od przyjazdu myśli o powrocie do domu, podczas gdy podróżnik nie wie, czy w ogóle wróci"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 05 Paź 2023 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2897
HON fly4free
Najtańszą kartę SIM jaką udało mi się znaleźć z Tokio to karta b-mobile za 1980 jen (ok. 58 PLN).
5 GB na 10 dni zakupiona w sklepie Big Camera (sieciówce z elektroniką która ma ok. 10 sklepów w mieście, z czego jeden w centrum w Ginza).
Jedyny kłopot jaki z nią miałem to potrzeba ręcznej zmiany ustawień w telefonie, które na szczęście jest precyzyjnie opisana w książce dołączonej do karty).
Internet śmigał bez żadnych problemów.Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 30 Sty 2024 09:32 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1745
Loty: 667
Kilometry: 1 122 991
srebrny
Żeby zaoszczędzić swoje dane to polecam apkę Japan Wi-Fi auto -connect. Wklepujemy raz swoje dane i za każdym razem gdy telefon polaczy się z publicznym hotspotem nie trzeba nic więcej robić. Hotspotów jest mnóstwo, Tokio, NRT, Nikko, Kamakura - nawet nie wiedziałem, a tel sam się łączył.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 09 Lut 2024 00:55 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 161
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Spoko opcja jest teraz w Airalo - na 30 dni 10GB jest w promocji za 9.99$, ale z kodem FIRST25 da 6.75. Spoko kupić nawet na zapas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 09 Lut 2024 08:11 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3394
platynowy
Tabciogaraj napisał(a):
Spoko opcja jest teraz w Airalo - na 30 dni 10GB jest w promocji za 9.99$, ale z kodem FIRST25 da 6.75. Spoko kupić nawet na zapas.
Kupione, dzięki za info. Przy zakupie można wybrać albo zniżkę FIRST25 albo środki z portfela (nie można łączyć).
Góra
 Profil Relacje PM off
iwcok lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 28 Cze 2024 03:13 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 139
niebieski
Jeśli ktoś zastanawia się, czy kupować eSIM od Airalo, czy szukać jakiejś lokalnej karty SIM, to Internet od Airalo działa bardzo dobrze (przez prawie miesiąc nie zauważyliśmy większej różnicy pomiędzy tymi opcjami).
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 15 Sie 2024 16:16 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 696
Loty: 26
Kilometry: 67 603
srebrny
Przez ostatnie 10 dni używałem Global YO w Japonii, miałem pakiet Unlimited na 7 dni - nie polecam. Działał dziwnie. Czasami ok, ale często internet był tak wolny, że praktycznie nieużywalny. Niby po zużyciu 50GB załącza się FUP i lejek 512kbit, ale mam wrażenie, że załączał się dużo częściej, i nie 512 a duuuzo wolniejszy. Za to pakiety 0.5 i 1giga na 24h działały bardzo dobrze. I to zarówno na moim telefonie jak i innych osób. Nie polecam więc pakietu unlimited. Lepiej kupić mniejsze pakiety i doładowywać częściej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group