Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Paź 2016 21:17 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 105
Szukam noclegu na Sardynii - lądujemy w Olbii.
W samej miejscowości znalazłam fajne noclegi w dobrej cenie na airbnb, ale... no właśnie... na google maps nie widzę, żeby w samej Olbii były jakieś plaże. W Pittulongu są plaże - wygląda na fajną, małą miejscowość ok. 8 km, ale nie wiem jak ze sklepami, knajpami itp. Czy można wyjść gdzieś wieczorem? Czy polecacie jakąś miejscowość gdzie można z lotniska dojechać w miarę szybko (późny przylot), ale gdzie będzie co robić no i najważniejsze - żeby była plaża ;) Czy może jednak zostać w Olbii?
Kompletnie nie znam Sardynii, więc każda wskazówka będzie dla mnie cenna!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2688 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2688 PLN
7 dni z all inclusive na Fuerteventurze za 2600 PLN. Wypoczynek z Warszawy 7 dni z all inclusive na Fuerteventurze za 2600 PLN. Wypoczynek z Warszawy
#2 PostWysłany: 09 Paź 2016 21:36 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 437
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Poszukaj noclegów w miejscowości San Teodoro, którą mogę śmiało polecić jako spokojną miejscowość z knajpkami oraz fajną plażą a także laguną z flamingami (w odpowiednim okresie).
To jakieś 20km od lotniska.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Paź 2016 09:02 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 105
Dzięki za odpowiedź. Patrzyłam na San Teodoro, ale na street viev widać same jednorodzinne domki. Plaża faktycznie fajna.
A co sądzicie o Porto Istana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Paź 2016 09:36 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 437
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
San Teodoro to nie tylko domki ale również pensjonaty, hotele, knajpki i mała starówka - oczywiście nic na siłę. Piszę o tej miejscowości bo tam byłem na tygodniowy urlop i było fajnie.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Paź 2016 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
mysimpleworld napisał(a):
Patrzyłam na San Teodoro, ale na street viev widać same jednorodzinne domki. Plaża faktycznie fajna

W San Teodoro jest mnóstwo przytulnych pensjonatów i domów do wynajęcia. Ceny po sezonie są akceptowalne. Plusem jest to, że oprócz słynnej La Cinta masz także niedaleko do innych pięknych plaż. Szczególnie polecam Porto Taverna – zerknij na zdjęcie poniżej z tegorocznej majówki: widok na „przód i tył” :)
Załącznik:
Fly4free_SardyniaPortoTaverna.jpg
Fly4free_SardyniaPortoTaverna.jpg [ 72.98 KiB | Obejrzany 4112 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 12 Paź 2016 12:09 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 105
Noclegu byśmy szukali przez airbnb. Kilka miejscowek już znalazłam. Spodobał mi się też pokój właśnie w Porto Istana, ale tam to chyba nawet komunikacja publiczna nie dociera :-P przynajmniej wg Google. @‌OradeaOrbea‌ dzięki za zdjęcia! Piękne! @‌Piccolo‌ wypozyczaliscie samochód już z lotniska, czy w S.T. można znaleźć jakąś lokalna wypożyczalnię? Czy może korzystaliscie z komunikacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Paź 2016 12:43 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 437
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Osobiście zawsze biorę auto (mam córkę i dla nas to najwygodniejsza opcja) na lotnisku rezerwując z wyprzedzeniem bezpośrednio w wypożyczalniach lub u pośredników (zależy co gdzie taniej). Wg mnie nie ma sensu szukać czegoś na miejscu - zwykle ceny za 3-4 dni są zbliżone cenowo do internetowych z wyprzedzeniem za tydzień.
W razie czego pytaj
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 07 Gru 2016 15:13 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 23
Odświeżę temat.
Kupiłem niedawno bilety na prom w promocji BF (Grimaldi). Wybieramy się z rodziną w terminie 28.08-08.09. Może jakieś ciekawe oferty trafiliście, coś polecacie?
Na Sardynii będziemy trzeci raz. Pierwszy wyjazd w 2014r. Tydzień koło Olbii i tydzień w okolicach Cariari. W 2015 dwa tygodnie Orosei. W przyszłym roku myślimy o San Teodoro.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Gru 2016 15:14 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 23
Chodzi oczywiście o polecenie noclegów.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group