Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 369 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 20 Cze 2012 13:07 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 179
BLISKO miasta!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Czarnogórze: tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem za 2229 PLN. Wylot z Katowic Wakacje w Czarnogórze: tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem za 2229 PLN. Wylot z Katowic
Wakacje w Apulii za 1257 PLN. Loty z Wrocławia + 4 noclegi ze śniadaniami Wakacje w Apulii za 1257 PLN. Loty z Wrocławia + 4 noclegi ze śniadaniami
#122 PostWysłany: 20 Cze 2012 14:31 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 30
hej,

owszem, można bardzo blisko miasta. Rozbiłam się w zeszłym tygodniu w punkcie widokowym Preståsen. Widok na całe miasto cudowny, szczególnie wieczorem; miejsce przyjazne - dużo zieleni wokół :) miejsce łatwo wyguglasz na mapie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 26 Cze 2012 23:37 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
niebieski
cześć, mam pytanko: czy był ktoś z was w miasteczku Larvik, jeśli tak to proszę powiedzieć czy warto wydawać parędziesiąt koron by tam się dostać na jeden dzień, czy widokowo jest podobnie jak w Sandefjord? oraz powiedzcie gdzie warto zajść w Sandefjord, prom mamy dopiero o 17 także mamy cały wieczór i następny dzień do 17, coś konkretnego czy spokojny spacer po okolicy?
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 27 Cze 2012 11:07 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Jak dojdziesz do Sandefjord to w tym czasie którym dysponujesz zdążysz wszystko zobaczyć. Polecam spacer ulicą Storgatan/jeżeli dobrze pamiętam nazwę/ , którą dojdziesz do jedynych białych bloków, tam z tyłu bloków wejdź na punkt widokowy. Bardzo ładne widoki na port i okolicę. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 27 Cze 2012 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Kto leci do Sandefjord w tą niedzielę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 27 Cze 2012 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1989
srebrny
mydlo93 napisał(a):
cześć, mam pytanko: czy był ktoś z was w miasteczku Larvik, jeśli tak to proszę powiedzieć czy warto wydawać parędziesiąt koron by tam się dostać na jeden dzień, czy widokowo jest podobnie jak w Sandefjord? oraz powiedzcie gdzie warto zajść w Sandefjord, prom mamy dopiero o 17 także mamy cały wieczór i następny dzień do 17, coś konkretnego czy spokojny spacer po okolicy?


Byłem i w Larvik i w Sandefjord... większej różnicy w krajobrazie nie zauważyłem ;) Może tylko docierając do Larvik od strony morza wybrzeże wydaje się bardziej skaliste.

A żeby zobaczyć na własne oczy - polecam opcję Street View w GoogleMaps. Norwegia jest bardzo dobrze pokryta i można zajrzeć nawet do każdej małej uliczki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 27 Cze 2012 12:48 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
niebieski
czyli do Larvik nie jedziemy, proszę powiedzieć jeszcze co ciekawego do zobaczenia w samym Stromstad? ps: i jak z rozbiciem namiotu w NO i SE? przechodzi patent z tą alternatywą śledzi plastikowych na lotnisku?
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 27 Cze 2012 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
mydlo93 napisał(a):
czyli do Larvik nie jedziemy, proszę powiedzieć jeszcze co ciekawego do zobaczenia w samym Stromstad? ps: i jak z rozbiciem namiotu w NO i SE? przechodzi patent z tą alternatywą śledzi plastikowych na lotnisku?

plastikowe szpilki przechodza bez problemu (w Skandynawii testowane na TRF)
duzo grozniejsze są przeciez pasztety i soczki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 29 Cze 2012 19:51 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 64
UWAGA NA KLESZCZE W LESIE ...POTĘŻNY ICH WYSYP
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 29 Cze 2012 20:43 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
dziadeklata napisał(a):
UWAGA NA KLESZCZE W LESIE ...POTĘŻNY ICH WYSYP


Po obu stronach Skagerraku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 29 Cze 2012 21:18 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 179
UWAGA NA KLESZCZE W LESIE ...POTĘŻNY ICH WYSYP[/b][/quote]

Masz Na myśli Sandefjord?
Spałem tam w parku na górce w namiocie ale kleszczy nie stwierdziłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 29 Cze 2012 21:56 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Czy ten park jest na górce koło a w zasadzie za białymi blokami? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 29 Cze 2012 22:28 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 179
Tak, dokładnie za białym blokiem, ale schody do niego są tak ze 100 m przed tym blokiem po lewej jego stronie. Trzeba iść tą uliczką przy której stoi blok i w pewnym momencie pojawia sie znak, który kieruje do parku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 29 Cze 2012 22:44 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 179
Czy możesz podzielić się technicznymi informacjami dotyczącymi noclegu pod namiotem w Sandefjord? Jaki namiot, jak przewieźć, co ze śledziami, materacami, śpiworami itp? Czy rozkładaliście namiot w nocy, w dzień i przychodziliście na gotowy namiot? Przepraszam za pytania ale w dobie podróży samolotem namiot to wydarzenie na kontrolach. Pozdrawiam


dla Orfik11
Nocleg w Sandefjord bezproblemowo. Namiot rozbiłem wieczorem, spakowałem rano. Mój namiot to zwykły chińczyk, śledzie nie są potrzebne jeśli nie ma wichóry. Przewoziłem go już kilka razy Ryanem i Wizzem i zawsze przechodził bezproblemowo. Liczę sie jednak z faktem ze może kiedyś nie przejdzie bo ma nieco za długie składane kije plastikowe. Wtedy go po prostu wyrzuce. Do tego miałem gruby śpiwór, matę izolacyjną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 04 Lip 2012 10:40 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
niebieski
powiedzcie tylko gdzie można się wykąpać, wziąć prysznic, może jakaś rzeczka podczas 2dniowego pobytu w Sandefiord i Stromstad?
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 04 Lip 2012 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2194
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
mydlo93 napisał(a):
powiedzcie tylko gdzie można się wykąpać, wziąć prysznic, może jakaś rzeczka podczas 2dniowego pobytu w Sandefiord i Stromstad?


prysznic mozesz wziąc na pokładzie promu :) o ile dobrze pamiętam na color viking na 9 (ostatnim) poziomie
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 04 Lip 2012 12:23 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
niebieski
a jakaś rzeczka? ps: i jak jest z pogodą, często pada i czy jeśli pada to po prostu leje? będziemy spać pod namiotem i chciałbym wiedzieć na co mam się przygotować.
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 04 Lip 2012 21:11 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
mydlo93 napisał(a):
a jakaś rzeczka? ps: i jak jest z pogodą, często pada i czy jeśli pada to po prostu leje? będziemy spać pod namiotem i chciałbym wiedzieć na co mam się przygotować.


Skandynawia, czyli wszystko się może zdarzyć, od upałów po ulewy więc musisz sprawdzić sobie pogodę tuż przed wyjazdem i się przygotować wtedy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 04 Lip 2012 22:00 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
witam. Czy ruszając z Sandefjord i pokazując kartę pokładową otrzymam bilety na rejs w dwie strony czy osobno trzeba to zrobić w Sandefjord i w Szwecji? Płynę i wracam chyba tym samym promem, z przerwą chyba godzinną czy nawet półgodzinną. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 04 Lip 2012 22:09 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
orfik11 napisał(a):
witam. Czy ruszając z Sandefjord i pokazując kartę pokładową otrzymam bilety na rejs w dwie strony czy osobno trzeba to zrobić w Sandefjord i w Szwecji? Płynę i wracam chyba tym samym promem, z przerwą chyba godzinną czy nawet półgodzinną. Pozdrawiam


Tu i tu

Wyrobienie biletu trwa niespełna minutę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 369 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: krzysztof_Peru oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group