Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Lip 2023 14:01 

Rejestracja: 01 Lip 2023
Posty: 1
Loty: 1
Kilometry: 499
Ja za tydzień lecę do se wizzairem i raczej biorę. Boję się tylko że przy kontroli celnej spytają się jaką linią lecę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 02 Lip 2023 00:12 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 304
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Garmond napisał(a):
Mam za sobą ponad 100 lotów z dronem.
Nikt nigdy nie pytał mnie o niego.
Podobnie w ZEA - ostatnio w czerwcu ubiegłego roku.


W Styczniu w Hurghadzie zadano mi tylko jedno pytanie odnośnie bagażu - czy znajduje się w nim dron.
Na szczęście wcześniej wyczytałem, że jest to surowo zakazane i go nie zabrałem choć do końca była pokusa 😁
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 10 Paź 2023 14:29 

Rejestracja: 10 Paź 2023
Posty: 1
MeridaX napisał(a):
Hej wszystkim, za niedługo lecę do Abu Dhabi Wizzairem z Katowic. Czy na lotnisku rzeczywiście sprawdzają dokładnie bagaże i widząc drona pytają jakimi liniami lecimy? Czy wiecie jak to jest z przewożeniem drona do ZEA? W internecie jest masa sprzecznych informacji.


Hej, brałeś tego drona czy nie? Bo lecę na Malediwy przez Abu Dhabi i nie wiem czy nie konfiskują mi go na lotnisku w Abu Dhabi. Czytałem że po przylocie w Dubaje mogą konfiskować jeśli nie ma pozwolenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 10 Paź 2023 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2897
HON fly4free
Miałem dwa razy drona przylatując do AUH.
Nie było żadnego problemu z jego przewożeniem i posiadaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 17 Cze 2024 21:04 

Rejestracja: 11 Cze 2023
Posty: 22
Planuję zabrać drona do Kostaryki. O ile nie ma problemu z przewozem drona w podręcznym liniami KLM/Air France to sprawa niejasna na liniach Wingo. Mam lot w Ameryce Środkowej i linia Wingo podaje jedynie wymagania co do baterii. W przypadku drona odsyła do wymagań lotniska San Jose. Może ktoś leciał ostatnio z Kostaryki i napisze jak wygląda to na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 17 Cze 2024 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2897
HON fly4free
W zeszłym roku leciałem z dronem do Kostaryki i Panamy.
Sprzęt miałem w bagażu podręcznym.

Nie było żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
markar lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 29 Lip 2024 09:32 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 13
Planuję lot na Bali z postojem w Emiratach, a dokładniej przylot do Abu Dhabi i wylot następnego dnia z Dubaju w dalszą podróż. O ile nie byłoby problemu z tranzytem na jednym lotnisku to mam obawy z możliwością przewiezienia drona na terenie samych Emiratów. Oczywiście nie zamierzam latać na ich terenie ale nie wiem czy jest w ogóle możliwe przejście bramek bez konfiskaty.
Lot do Abu Dhabi Wizzair-em, z Dubaju Singapore Airlines lub China Southern.
Dron DJI Mini 3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 29 Lip 2024 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2897
HON fly4free
Nie było żadnych problemów podczas mojej ostatniej wizyty z dronem w Emiratach.
Co więcej - co prawda na pustyni - ale nawet go używałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 04 Sie 2024 20:25 

Rejestracja: 22 Gru 2022
Posty: 4
Gdańsk - Dublin: w obie strony wiozłem w bagażu podręcznym drona DJI Mini 3 z dodatkowymi akumulatorami. Nikt się tym na prześwietleniu bagażu nie zainteresował, ani nie kazał wyciągać z plecaka. iPad też kazali zostawić wewnątrz bagażu.

W Dublinie tylko trzy razy oglądali powerbenka Baseusa 20 000 mAh, ale też wszedł do samolotu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 26 Sie 2024 13:56 

Rejestracja: 26 Sie 2024
Posty: 1
Witam, pisze z pytaniem jako prawdziwy laik i amator w tej kwestii. Wybieram się we wrześniu na Sri Lankę, mam lot z Krakowa do Abu Dhabi (wizzair) tam 10h czasu na przesiadkę i w tym czasie będę chciał wyskoczyć gdzieś na miasto coś zjeść. Na powrocie również będę w Abu 24h. Chciałbym zabrać swojego drona DJI 3 mini pro. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi czy mogę z nim legalnie wejść na teren ZEA. Dziękuje za każdą odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 26 Sie 2024 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2897
HON fly4free
Przeczytaj proszę kilkanaście wcześniejszych postów (możesz użyć wyszukiwarki wpisując Abu Dhabi lub AUH na górze wątku).
Kilka razy już pisaliśmy (w tym ja osobiście), że nie było żadnych problemów z przewozem drona.
Nikt się nim nie interesował na lotniskach.
Góra
 Profil Relacje PM off
mateo88 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group