Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2014 16:57 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 349
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Czy ktoś mógłby napisać jakiś komentarz o lotach tą linią lotniczą? Może porady odnośnie płatności itp.

Interesuje mnie też restrykcyjność sprawdzania bagażu podręcznego. Chciałbym zabrać podręczny - walizkę w stylu ryanaira, a tymczsem nie wiem czy z takim mnie wogole wpuszcza na poklad.
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!


Ostatnio edytowany przez krasnal, 19 Kwi 2017 15:24, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Indiach za 2220 PLN: Mumbaj i Nowe Delhi w jednej podróży (z bagażem) z Warszawy Przygoda w Indiach za 2220 PLN: Mumbaj i Nowe Delhi w jednej podróży (z bagażem) z Warszawy
Wczasy w Tunezji: urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1399 PLN. Wyloty z 4 miast Wczasy w Tunezji: urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1399 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2014 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
niebieski
Płaciłem w 2012 za bilet polska kartą. PKO Mastercard.
Co do samego lotu nie mogę nic powiedzieć ponieważ z przyczyn losowych musiałem odwolać.
pzdr
_________________
http://www.chiny-info.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Maj 2016 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 407
niebieski
Czy ktoś leciał tą linią i podzieli się wrażeniami, opiniami? Szukam wszelkich informacji.

Przy okazji może ktoś wie jak działa opłata za bagaż w ich taryfach - w taryfie promo jest niby 15 kg bagażu, w co ma się mieścić waga podręcznego nie więcej jak 5 kg.
Ale rezerwując bilet podaje się jakieś kilogramy które są płatne i nie bardzo jestem pewien czy oznacza to zakup dodatkowych kilogramów bagażu rejestrowanego przez stronę? Czyli np. jeśli kupię 4 kg to mogę mieć 19 kg np. 15 kg rejestrowany i 5 kg podręczny wówczas?


Ostatnio edytowany przez krasnal, 28 Lip 2016 16:23, edytowano w sumie 1 raz
Zmiana tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Wrz 2016 23:11 

Rejestracja: 06 Gru 2012
Posty: 64
Wszystko jest na ich stronie, mają wersję po angielsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Wrz 2016 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
niebieski
Przepisy i ich egzekwowanie to 1 osobne tematy.
Leciałem ze Springiem w sierpniu 2x, trasa międzynarodowa, nikt nie interesował się podręcznym.
W Chinach, a nawet poza Chinami, ale z Chińskimi pasażerami linie obchodzą się jak z jajkiem. M.in. AirAsia miała kilka incydentów, Chińczycy nie do końca pojmują jak działają low-costy, robią awantury. Widziałem w moim samolocie gościa (Chińczyka) z plecakiem na oko 50-60l, a do niego doczepiony namiot i śpiwót- to był jego podręczny :shock:
_________________
http://www.chiny-info.pl


Ostatnio edytowany przez Zeus, 06 Wrz 2016 09:11, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Wrz 2016 08:47 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Potwierdzam powyższe. Lecieliśmy tydzień temu. Chińczycy wnosili po 3-4 torby na pokład i nikt im nie zwracał uwagi. Widziałem nawet jak kobieta nie mogła wyjść z samolotu bo jeszcze obkupiła się na pokładzie, z pomocą przyszła obsługa samolotu :)
Co lepsze to przy Check-in kobieta zachęcała nas żebyśmy nie nadawali plecaków bo spokojnie "przejdą" chociaż nie muszę mówić że do kosza przed check-in absolutnie nie weszły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group