Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Dominikana]
#1 PostWysłany: 24 Mar 2010 12:48 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 46
witam , obserwując super last minute z ltur.com (ceny biletów RT nawet za 130e) coraz bardziej nabieram ochoty na karaibskie szaleństwo.

czy orientujecie się jakie są tam ceny hoteli? zarówno tych (tylko na 1 noc) jak i tych do leniuchowania na plaży. Przeglądałem ceny z wyszukiwarek i ceny są od 28zł-do 200e za noc. Domyślam się że ma się to nijak do cen na miejscu. Myślę też o możliwości wynajmu jachtu co zawsze jest droższe od zwykłego pobytu ale za to można poczuć się piratem ;). co o tym sądzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tajwan na 11-dniową wycieczkę za 3601 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) + hotel ze śniadaniami Tajwan na 11-dniową wycieczkę za 3601 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) + hotel ze śniadaniami
Tunezja luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 1899 PLN. Wyloty z 3 miast Tunezja luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 1899 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#2 PostWysłany: 24 Mar 2010 15:12 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4100
Loty: 513
Kilometry: 1 193 066
Na Dominikane i mnei ciągnie, ale moze zimą, sam jestem ciekaw informacji, o które pytasz. Mam nadzieję, ze ktos podzieli się doświadczeniami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#3 PostWysłany: 24 Mar 2010 16:33 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 118
nie ukrywam że i ja bym chętnie skorzystał z oferty ;) najgorsze jednak są ograniczenia urlopowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#4 PostWysłany: 05 Kwi 2010 09:46 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
też rozglądałem się za noclegami tamże... za tygodniowy nocleg dla dwóch osób można spokojnie wybierać w granicach 600-1000pln. plus bilet 115-130E i za 800-1000pln /os mamy fajne tygodniowe wakacje :)

siara napisał(a):
nie ukrywam że i ja bym chętnie skorzystał z oferty ;) najgorsze jednak są ograniczenia urlopowe


dokładnie... dlatego ja na razie podałem luźny termin jesiennego urlopu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#5 PostWysłany: 17 Sty 2011 01:26 

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 96
@osiek
"za tygodniowy nocleg dla dwóch osób można spokojnie wybierać w granicach 600-1000pln" ? gdzie znalazłeś takie ceny...? Przeglądając oferty na necie (głównie booking.com) napotykam się na dużo wyższe ceny.
Planuję w lutym wyskoczyć na Punta Cana tylko pozostaje znaleźć atrakcyjno-cenowy nocleg...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#6 PostWysłany: 30 Sty 2011 15:45 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Już nie pamiętam gdzie wtedy to wyszukałem, ale pierwszy z brzegu :

http://www.ownersdirect.co.uk/caribbean/cb368.htm

290 funtow za tydzien dla 2-4 osob.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#7 PostWysłany: 30 Sty 2011 16:35 

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 96
osiek, ale to jest hotel w Puerto Plata- tam noclegi są o wiele tańsze aniżeli w Punta Cana. Niestety...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#8 PostWysłany: 23 Maj 2011 13:32 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
sa ofery hoteli w punta cana za 150 euro / 7 dni / all in
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Dominikana]
#9 PostWysłany: 23 Maj 2011 14:51 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 26
Komornik napisał(a):
sa ofery hoteli w punta cana za 150 euro / 7 dni / all in

Możesz podać jakieś przykłady, albo chociaż serwis, w którym takie widziałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Cze 2013 15:54 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 3
Witam serdecznie! Rozważam zakup biletów na Dominikanę na marzec 2014. Przeczesuję fora i blogi w poszukiwać cennych relacji oraz porad, postanowiłam więc zaczerpnąć nieco informacji i tutaj :) Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić jakiś nocleg na Dominikanie? Docelowo wylot będzie do Punta Cana. Nie poszukuję niczego ociekającego luksusem, jesteśmy nastawieni raczej na kilka dni zwiedzania wyspy + plażowanie. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc! Gdybyście mieli jakieś sugestie co do samego wyjazdu, będę wdzięczna. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Wrz 2013 01:20 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1807
niebieski
Ze swojej strony moge polecic hotel IFA Villas Bavaro, na sonnenklar.tv maja czesto bardzo dobre ceny (<30 EUR za All Inc dla 1 osoby), sam hotel w porzadku, piekna plaza. W razie dodatkowych pytan pisz na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group