Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 12 Mar 2015 14:41 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 123
Loty: 42
Kilometry: 68 416
Dzięki za informacje o tej kamerce.

Ostatnia sztuka z półki zabrana.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grecka wyspa Eubea na 5 dni za 571 PLN. Loty z Katowic, auto + apartament z widokiem na morze Grecka wyspa Eubea na 5 dni za 571 PLN. Loty z Katowic, auto + apartament z widokiem na morze
Lato na Mauritiusie za 3514 PLN. Loty Emirates (z dużym bagażem) z Warszawy i 7 nocy w hotelu Lato na Mauritiusie za 3514 PLN. Loty Emirates (z dużym bagażem) z Warszawy i 7 nocy w hotelu
#102 PostWysłany: 12 Mar 2015 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 883
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Wojt@s napisał(a):
we Wrocku ktoś z forum kupił ?
mi się nie udało :(


We Wrocku bodajże na legnickiej walka jak o karpia. 30 osób. Wyścig szczurów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 12 Mar 2015 14:50 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 78
Nie szczurów tylko użytkowników fly4free, haha :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 12 Mar 2015 15:29 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 62
Zbanowany
Nie tylko fly4free, informacja obiegła prawie cały Polski internet - np. na wykopie można znaleźć nawet filmiki jak 20 osób walczy o tą kamerkę :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 12 Mar 2015 15:40 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 7
o 8 rano w dwóch miejscach usłyszałem, że "jeszcze nie doszły, może je wypakuje zmiana w samo południe",
będąc po 12 faktycznie wypakowywali nowy towar ale "kamerki znikły zaraz rano" oraz "panie z odzieżowego widziały kilku gości co poukrywali kamery w odzieży i czatowali przez całą noc".

w obu miejscach zasiali mi nadzieję, że jeszcze rzucą kolejną partię - ale czy w to wierzyć? i kiedy niby?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 12 Mar 2015 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1326
Loty: 129
Kilometry: 222 356
niebieski
I tu może przyda się wynalazek z przed lat: lista kolejkowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 12 Mar 2015 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5442
srebrny
Zaczyna się wrzucanie linków do aukcji i żebrania o odsprzedanie, w związku z czym zamykamy temat, bo i tak już nic nowego się tu nie wydarzy. A gdyby jednak do któregoś Tesco przywieźli w nocy TIRa kamerek to dajcie znać na PW, a otworzę ponownie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 13 Mar 2015 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6435
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
lokpiotr napisał(a):
uroki mniejszych miast-u mnie w Żarach dostępne 2 sztuki-kupione godzine po otwarciu sklepu-ceny na półce nie zmienione-może też dlatego!z myślą o Was forumowicze-jedna sztukę sprzedam w "dobre ręce"!jak ktoś chętny pisać priv!

edit.
NIEAKTUALNE - zainteresowanie przerosło oczekiwania, dostałem około 20 maili, specjalnie pojechałem i dokupiłem jeszcze jedną- ostatnią na półce sztukę - sprzedane dla klimas i wtak - byli najszybsi.


W podziękowaniu za fajną inicjatywę przyznajemy forumową koszulkę. @lokpiotr zgłoś się do mnie poprzez PW z rozmiarem koszulki i adresem wysyłki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group