Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Cze 2014 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2040
Loty: 270
Kilometry: 455 789
srebrny
Witam

Dwa dni temu na stronie http://secure.ulusoy.com.tr/yurtdisi/Default.aspx zakupiłem bilet na trasie Stambuł-Saloniki za 35 euro. Kasę z karty mi pobrało, niestety nie dostałem żadnego potwierdzenia/biletu na maila. Jedyne co mam to zrobiony printscreen w pracy z ich strony, że niby zakup jest dokonany. Pytanie czy ktoś miał do czynienia z tym przewoźnikiem? Bo nie wiem czy ten zrzut z ekranu, który mam jest wystarczający czy jednak bić na alarm i pisać maile do nich o jakiś e-bilet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Costa Brava za 1210 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w hotelu ze śniadaniami Lato na Costa Brava za 1210 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w hotelu ze śniadaniami
Wycieczka do Stambułu: 5 dni w hotelu ze śniadaniami od 1550 PLN. Wyloty z 6 miast Wycieczka do Stambułu: 5 dni w hotelu ze śniadaniami od 1550 PLN. Wyloty z 6 miast
#2 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2040
Loty: 270
Kilometry: 455 789
srebrny
Z biletem się wyjaśniło. Mam inne pytanie, orientuje się ktoś jak z okolic Hagia Sophia (tam mam hostel) najszybciej i najłatwiej dojechać na dworzec autobusowy w Stambule? Pytam o ten duży po europejskiej stronie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:33 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 29
tramwaj do yusufpasza potem pieszo do metro aksaray mozes zapytac jak iść do metro. cie trzeba dojechac do Otogar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2040
Loty: 270
Kilometry: 455 789
srebrny
Wielkie dzięki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
timakats lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Lip 2014 00:00 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
Idź do biura Ulusoy (gdzieś przy okazji, po drodze) pokaz bilet i zapytaj czy nie mają darmowego transportu na dworzec. Wiem, że niektóre firmy w cenie biletu maja tak zwany serwis (transport na dworzec spod dowolnego biura firmy). Na pewno było tak w firmie Metro, ale widziałem też busiki Ulusoy, Kamil Koc i inne. Zapytać nie zaszkodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lip 2014 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2040
Loty: 270
Kilometry: 455 789
srebrny
Tak, ale problem w tym, że nie mam biletu :/ mam tylko potwierdzenie zapłaty i skan ze strony, że bilet został zakupiony. Na maila nic nie dostałem, a na stronie znalazłem jakieś info, że bilet można wydrukować na godzinę przed odjazdem? Nie do końca to rozumiem, ale mam nadzieje, że problemów nie będzie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Lip 2014 00:10 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
To tym bardziej zajdź przy okazji do ich biura, pokaż co masz - na pewno Ci powiedzą co masz dalej zrobić. System autobusowy w Turcji, razem z biurami sprzedaży jest jednym z najlepiej zorganizowanych jakie widziałem. Nie mieliśmy żadnych problemów a zjechaliśmy większą część Turcji autobusami różnym firm. Łącznie z tym, że w biurach zawsze można było zostawić plecak jak była taka potrzeba. Ja bym się niczym nie przejmował.
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 13 Lip 2014 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2040
Loty: 270
Kilometry: 455 789
srebrny
Marian obyś miał rację ;) również dzięki za info, jak tylko będę w Stambule to zajrzę do ich biura ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group