Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Lis 2022 11:26 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8360
HON fly4free
NBE322 napisał(a):
Zrobili go tylko po to by móc legalnie odmówić "cudzym" goldom wstępu do swojego "prawdziwego" saloniku Cloud Nine Lounge


CN Lounge jest dostępny tylko i wyłącznie dla pasażerów klasy biznes; nie zrobili go po to, żeby odmawiać "obcym" *A , bo także ich *G Sheba Miles nie mają tam wejścia lecąc w Y, a z kolei posiadacze ich kart Platinum (najwyższy status) mają jeszcze inną poczekalnię.
Taka polityka nie jest również niczym nadzwyczajnym - wiele linii ma zróżnicowaną ofertę poczekalni w zależności od klasy podróży i statusu pasażera.
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 05 Gru 2022 07:49 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 336
niebieski
Zapytam tutaj, bo wiele osób leciało pewnie tranzytem z MBA, NBO.
Czy przy tranzycie przez ADD z MBA/NBO do EU potrzebne jest szczepienie na żółtą febrę?
... bo testy C19 pewnie już nieaktualne :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Gru 2022 08:32 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 507
złoty
Ale gdzie to szczepienie, w Addis? Jasne, że nie. Testy dla szczepionych też nie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 31 Maj 2023 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 516
Loty: 123
Kilometry: 210 050
Czy przy przesiadce w ADD trzeba wizę?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Maj 2023 11:51 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3394
platynowy
Nie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 31 Maj 2023 11:52 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 23420
Let me google that for you

TWOV (Transit Without Visa):
Passengers with a confirmed onward ticket for a flight to a third country within 12 hours. They must stay in the international transit area of the airport and have documents required for the next destination.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 16 Sie 2023 15:51 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1745
Loty: 667
Kilometry: 1 122 991
srebrny
Jak tam patrzą na alko I inne płyny powyżej 100ml na przesiadce? Z bezclowki zaklejona torba przejdzie na kontroli bezpieczeństwa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Sie 2023 16:52 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 658
niebieski
Patrzą i rygorystycznie podchodzą. Zapalniczki co do zasady też zabierają. Zapakowane z bezcłówki i z paragonem powinno przejść, ale głowy nie dam.
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 16 Sie 2023 19:56 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 508
niebieski
Przejdą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Sie 2023 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4358
HON fly4free
Haha, dwóch rabinów i który ma racje? :-)
_________________
navigare necesse est
Image


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 17 Sie 2023 10:52, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 16 Sie 2023 20:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2278
Mi we wrześniu 2022 przeszedł termos z herbatą ;-) pytałem człowieka z obsługi, to mówił, że przechodzą oryginalnie zapakowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Sie 2023 22:27 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 378
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Dziś w ADD przeszły 3 puszki z napojami i dwie wody . Włożyłem je w widocznym miejscu by wiadomo było , że mamy napoje . Spokojnie przeszły u mnie i u kilku osób obok też wszystko przechodziło ...
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 18 Sie 2023 06:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 516
Loty: 123
Kilometry: 210 050
OSK napisał(a):
Jak tam patrzą na alko I inne płyny powyżej 100ml na przesiadce? Z bezclowki zaklejona torba przejdzie na kontroli bezpieczeństwa?


W czerwcu leciałem przez ADD z oryginalnie zapakowaną litrówką z KRA w podręcznym. Nikt nic...
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 05 Kwi 2024 21:54 

Rejestracja: 29 Lut 2024
Posty: 147
Zbanowany
podzielę się wrażeniem...niby wielka linia lotnicza, ale jednak czuć że to tylko Afryka...

po przylocie z ZNZ miałem 5 h stopovera w ADD. Po przejściu na hale odlotów przeglądam ekran z lotami i szok...nie ma mojego dalszego lotu do FRA, a późniejsze loty są. Wpadłem w panikę, ale Pan na customer service, nic nie wiedziałem...zaczepiłem następnego gościa z ET na lotnisku to z rozbrajająca szczerością stwierdził, że ,,może później wskoczy''' na tablice odlotów. Faktycznie chyba godzinę przed odlotem, na tablicy pojawił sie ni z tego ni z owego FRA. Kompletnie tego nie rozumiem, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Nie wiem jak mogłaby funkcjonować w takiej sytuacji osoba, nieogarnięta lub np. nieznająca angielskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 06 Kwi 2024 17:05 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1340
srebrny
Sytuacja sprzed paru godzin: czekamy na lot, bramka niby B4 na boardnig passie i na telewizorkach. Na tej samej bramce odprawia się jeszcze poprzedni lot. Czekamy, czekamy aż zupełnie przypadkiem jeden z nas sprawdza jeszcze raz tablice, a tam zupełnie nagle jest bramka A4 i finał call. Po sprincie przez pół lotniska jako ostatni wchodzimy na pokład, do tej pory nie wiemy jak lokalsi ogarnęli to wcześniej.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Kwi 2024 08:04 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1788
srebrny
Miałem to samo z Jubą. Zmiana bramki na 20-30 minut przed wylotem i od razu "final call". Tak samo sprint na drugi koniec lotniska. W Addis po prostu trzeba uważać. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group