Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hong Kong
#121 PostWysłany: 20 Cze 2024 18:00 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1757
Loty: 671
Kilometry: 1 135 884
srebrny
benedetti napisał(a):
Z wielu wypowiedzi w wątku wynika, że optymalną lokalizacją na nocleg jest Tsim Sha Tsui. Mam jednak opcję w Causeway Bay, która nieco bardziej mi odpowiada i podobno też jest fajnie. Zawracać sobie tym głowę i szukać czegoś na Tsim Shan Tsui czy zostać prze Causeway? Zdaję sobie sprawę, że ew. odpowiedzi będą subiektywne.
Moim zdaniem nie ma to znaczenia, bo i tak będziesz kursował na drugą stronę promami, co jest jedną z lepszych atrakcji w HK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2688 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2688 PLN
7 dni z all inclusive na Fuerteventurze za 2600 PLN. Wypoczynek z Warszawy 7 dni z all inclusive na Fuerteventurze za 2600 PLN. Wypoczynek z Warszawy
 Temat postu: Re: Hong Kong
#122 PostWysłany: 20 Cze 2024 21:02 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1107
złoty
Też uważam, że to bez znaczenia, bo to nie tak, że wszystkie atrakcje Hong Kongu są w jednym miejscu. Według mnie do dobre miejsce na nocleg. Mam wątpliwości na ile rzeczywiście będziesz kursował w jedną i drugą stronę promem. Na pewno co najmniej raz warto, ale mimo wszystko metro pewnie będzie zazwyczaj bardziej optymalne. Co do pływania to polecam popłynąć sobie wieczorem repliką tradycyjnego statku. Na kkday jest promocja 2 w cenie 1 https://www.kkday.com/en-us/product/129026, więc taka atrakcja to jakieś 50 PLN od osoby, według mnie warto.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hong Kong
#123 PostWysłany: 09 Sie 2024 17:14 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 119
Ocean Inn zajęty, a mało tu polecajek ostatnio w budżecie 200-250 za dwójkę. Jakieś aktualne rekomendacje na Tsim Sha Tsui w podobnym budżecie +- albo cokolwiek innego blisko metra i w miarę czysto bez luxusow?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group