Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Sie 2024 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 3029
Loty: 446
Kilometry: 843 504
złoty
Według regulaminu wchodzą loty W6, W4 i 5W. Nawet z ograniczeniami terminów czy dostępnych miejsc jest to dobra oferta. A jak znam życie, to bywalcy tego forum wycisną z tego maksimum korzyści. Już nie mogę się doczekać propozycji karkołomnych składaków różowej landryny;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
W sezonie! Loty (z walizką) na Florydę z Warszawy za 2522 PLN. Wynajem kabrioletu od 227 PLN/doba W sezonie! Loty (z walizką) na Florydę z Warszawy za 2522 PLN. Wynajem kabrioletu od 227 PLN/doba
Luksus w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2117 PLN. Wyloty z 3 miast Luksus w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2117 PLN. Wyloty z 3 miast
#42 PostWysłany: 13 Sie 2024 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1792
platynowy
brzemia napisał(a):
I nikt nie wie ile było, jest lub będzie dostępnych biletów.....
Wyslane z telefonu przez Tapatalka

No wlasnie, to jest kwitensencja tego programu... sie okaze ze jedyny dostepny lot to bedzie Debrecen - Eindhoven w Marcu i Listopadzie :lol:
Z reszta, jak regulamin nie jasny to oni moga tym sterowac by wyjsc na plus - zmniejszac pule itp. Cos mi sie wydaje ze Wakacje/Dlugie Weekendy/Swieta to bedzie sobie mozna pomarzyc :lol:

Ale jak ktos ma duzo czasu wolnego to mozna tym zyc, PP, latanie wszystkim co sie rusza i liczenie na EU264 :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 13 Sie 2024 16:58 

Rejestracja: 31 Lip 2018
Posty: 7
Klebek napisał(a):


z dobrych wiadomości:
3.3 You can register to Wizz All You Can Fly for a mandatory 12-Months period (Eligible Period) which starts with the payment of the Voucher Fee. Should You pay the Voucher Fee before 13 August 2024, the Eligible Period starts with the 25 September 2024.


nie bardzo chyba rozumiem jak się mają te 2 punkty do siebie:
4.3 The Voucher Fee is set out on the Website. The amount of Voucher Fee and the Flat Fee (as published on the Website) may change from time to time and will be published on the Website.
4.4 The Voucher Fee within Your current Eligible Period, however, may not be changed (ie. in case of a change, the new Voucher Fee will be applicable only for the next Eligible Period if You do not terminate Your registration before that in line with Point 7.1). You will be notified by email within 30 days before the planned changes to the Voucher Fee.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:17 

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 114
Loty: 125
Kilometry: 271 229
elwirka napisał(a):
Według regulaminu wchodzą loty W6, W4 i 5W. Nawet z ograniczeniami terminów czy dostępnych miejsc jest to dobra oferta. A jak znam życie, to bywalcy tego forum wycisną z tego maksimum korzyści. Już nie mogę się doczekać propozycji karkołomnych składaków różowej landryny;-)


Również uważam, że to spoko oferta. Mimo iż większość miejsc z siatki Wizz mam zaliczonych to i tak chyba się skuszę. Jeśli kwestia tych terminów to jedyny ”problem” to nie ma się co zastanawiać. Miesiąc jest długi a siatka bardzo duża więc nie wierzę, że nie da się złapać nic fajnego. Jestem świadomy, że "gorące" terminy będą niedostępne, to akurat w ogóle mnie nie dziwi ;) Chyba, że faktycznie Wizz będzie leciał w kulki i poblokuje większość połączeń z powodu fikcyjnego obłożenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4473
HON fly4free
Kupno tego g... zajelo ponad 5godz... zobaczymy jakie LCC niespodzianki i pulapki beda czekaly na nastepnych etapach tej dramy.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:20 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3514
złoty
Mnie zniechęca możliwość kupna tylko 1 osoby na konto wizz.
Ja podróżuje w 2 osoby, nie planuję ryzykować i rezerwować na dwóch różnych kontach osobno

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:28 

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 114
Loty: 125
Kilometry: 271 229
z tym to faktycznie lipa, też latam w 2 a nawet 3 osoby i już mam przed oczami sytuację że jedna rezerwacja wchodzi a przy drugiej zonk :D
Góra
 Profil Relacje PM off
schwung uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1792
platynowy
Doleca, jutro, pojutrze, przez Mediolan.. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1448
złoty
Cytuj:
PREFEROWANE LOTNISKO

Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoich preferencjach podróżniczych: z którego lotniska będziesz odbywać większość swoich podróży?

PREFEROWANE LOTNISKO

Istnieje ograniczona liczba abonamentów WIZZ All You Can Fly dostępnych dla każdego lotniska. W przypadku, gdy nie możesz wybrać preferowanego lotniska, pamiętaj, że limit został osiągnięty i Wizz Air niestety nie może zaoferować Ci abonamentu WIZZ All You Can Fly w tym momencie. Może to się zmienić w przyszłości, bądź na bieżąco!


Wydaje się, że już jest to do kupienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Sie 2024 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4473
HON fly4free
Tak, jest. I zgodnie z zapowiedzia, juz na poczatku skubia na 1.5 miesiaca, rezerwacje od konca IX, a waznosc 12 mies od kupna.

Załączniki:
Screenshot from 2024-08-13 17-46-44.png
Screenshot from 2024-08-13 17-46-44.png [ 23.36 KiB | Obejrzany 1032 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 13 Sie 2024 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 282
niebieski
Bardzo jestem ciekaw doświadczeń tych, którzy się zdecydują. Wstępnie uznałem, że to oferta nie dla mnie. W ostatnie 12 miesięcy miałem 20 lotów łącznie za 2.1k zł. W ofercie to byłoby 3.3k zł. Jasne, że gdybym to miał, to inaczej bym latał, ale terminy też nie są z gumy.

Natomiast gdybym sam za to odpowiadał w Wizzie, na dzień dobry ustawiłbym to tak, by w jakimś procencie przypadków kupno taniego biletu z A do B automatycznie blokowało tanie bilety z B do A w ciągu kolejnego tygodnia lub dwu. A potem wraz ze sprzedażą kolejnych abonamentów zwiększałbym procent. Chyba nawet nie bawiłbym się w bardziej skomplikowane rzeczy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 13 Sie 2024 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4473
HON fly4free
Adwokat diabła.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 13 Sie 2024 18:19 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 49
ncn napisał(a):
Cytuj:
PREFEROWANE LOTNISKO

Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoich preferencjach podróżniczych: z którego lotniska będziesz odbywać większość swoich podróży?

PREFEROWANE LOTNISKO

Istnieje ograniczona liczba abonamentów WIZZ All You Can Fly dostępnych dla każdego lotniska. W przypadku, gdy nie możesz wybrać preferowanego lotniska, pamiętaj, że limit został osiągnięty i Wizz Air niestety nie może zaoferować Ci abonamentu WIZZ All You Can Fly w tym momencie. Może to się zmienić w przyszłości, bądź na bieżąco!



Czytajac między wierszami - wybierz preferowane lotnisko do latania - z innego nie polecisz. Malediwy za 9.99 € czy inne to byłoby zbyt piękne. Typowy wizz - produkt innowacyjny, a diabeł tkwi w szczegółach 🤣🤣🤣 A za kilka miesiecy płacz w gazetach, ze turysci utknęli za granicą, bo nie mają jak wrócić przez wizza 🤣🤣🤣
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 13 Sie 2024 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1448
złoty
Przecież nie ma tutaj nic o tym, że możesz latać tylko z preferowanego, zresztą sami piszą w regulaminie, że możesz sobie zrobić 2 przesiadki dziennie, a że chcą wiedzieć w kontekście organizacyjno-statystycznym skąd są osoby z tym abonamentem, to raczej nic dziwnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 13 Sie 2024 19:39 

Rejestracja: 01 Cze 2023
Posty: 27
Kupione :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 13 Sie 2024 20:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11711
Loty: 506
Kilometry: 804 788
A czy jako preferowane lotnisko można wybrać Radom? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 13 Sie 2024 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 709
Loty: 164
Kilometry: 311 265
srebrny
chlodnik229 napisał(a):
ncn napisał(a):
Cytuj:
PREFEROWANE LOTNISKO

Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoich preferencjach podróżniczych: z którego lotniska będziesz odbywać większość swoich podróży?

PREFEROWANE LOTNISKO

Istnieje ograniczona liczba abonamentów WIZZ All You Can Fly dostępnych dla każdego lotniska. W przypadku, gdy nie możesz wybrać preferowanego lotniska, pamiętaj, że limit został osiągnięty i Wizz Air niestety nie może zaoferować Ci abonamentu WIZZ All You Can Fly w tym momencie. Może to się zmienić w przyszłości, bądź na bieżąco!



Czytajac między wierszami - wybierz preferowane lotnisko do latania - z innego nie polecisz. Malediwy za 9.99 € czy inne to byłoby zbyt piękne. Typowy wizz - produkt innowacyjny, a diabeł tkwi w szczegółach 🤣🤣🤣 A za kilka miesiecy płacz w gazetach, ze turysci utknęli za granicą, bo nie mają jak wrócić przez wizza 🤣🤣🤣



Jak wszędzie będą zadowoleni z produktu oraz będą stratni. Najważniejsze, że zwiększy się zysk firmy i prezes zgarnie sowitą premie. O to tu tylko chodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Aramise lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 13 Sie 2024 20:29 

Rejestracja: 07 Lut 2015
Posty: 167
niebieski
Po pięciu piwach i dłuuuugich trzech minutach przeprowadzenia formalności jestem członkiem programu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 13 Sie 2024 20:42 

Rejestracja: 18 Kwi 2024
Posty: 7
Czy udało się to komuś kupić kto ma aktywny Multipass? Na moim koncie nie pojawia mi się opcja dokupienia czegokolwiek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 13 Sie 2024 20:44 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3638
srebrny
Policzyłem sobie, że przy 10 "wylotach" rocznie jedno RT wychodzi ok 300 zł, a przy 30 rocznie schodzimy do ok 160 za RT. To przy założeniu, że uda się wrócić na jednym odcinku. Dla latających mało (10 razy w roku) jest to więc średnio atrakcyjne przy całym ryzyku, które już w tym wątku opisaliście. I gdzie wtedy czas na wszystkie inne okazje, które tutaj na forum w ciągu roku pojawiają się gromadnie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group