Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2013 00:24 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Mam taki problem, chcę kupić w aeroflocie bilet na trasie Berlin-Tokyo, robiąc to na ich stronie mam do wyboru tylko opcje z ok. 20h przesiadką lub bardzo krótką 1:25 h na przesiadkę. Mimo, że na trasie Berlin- Moskwa aeroflot lata 4-5 razy dziennie. Wybierając tą samą datę na tripsta.pl pokazują mi się dodatkowo inne godziny wylotów.
Ktoś wie czy istnieje możliwość wyboru wylotu z Berlina o 9 rano zamiast o 14 ? (ceny biletów na trasie berlin-moskwa są takie same w tych godzinach)
Czy przesiadka 1,25h to nie za krótko ( wiem, że mi przebukują bilet i zapewnią nocleg ale jednak dzien straty w Tokio to dla mnie dużo) ?
Czy tripsta.pl to godny zaufania pośrednik czy lepiej skorzystac np. z amadeusa ?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
TAP Portugal: tanie loty na Maderę od 633 PLN. Także w wakacje TAP Portugal: tanie loty na Maderę od 633 PLN. Także w wakacje
Wczasy (z wyżywieniem) na Fuerteventurze z Warszawy za 3179 PLN Wczasy (z wyżywieniem) na Fuerteventurze z Warszawy za 3179 PLN
#2 PostWysłany: 14 Lut 2013 00:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4009
platynowy
Tripsta jest OK. Ale porównaj finalną cenę z np. fly4free.pl/amadeus i kup tam gdzie taniej (pamiętaj że Tripsta obciąża kartę w EUR więc bank przeliczy na PLN wg kursu banku).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2013 00:33 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
cena ogolna w sumie nie różni się zbytnio ( ok 30-50 zł) i najchętniej bym bezpośrednio w aeroflocie kupił ale nie wiem czy mam możliwość innych godzin lotu czy tylko tripsta tak może ( amadeus ma też tylko te 2 możliwości)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2013 01:02 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8404
HON fly4free
1,5 h to wystarczający czas w zupełności na przesiadkę, nawet przy pewnym opóźnieniu pierwszego segmentu. Weż pod uwagę, że siedzenie parę godzin na SVO nie jest żadną atrakcją a ceny napojów czy jedzenia tam są kosmiczne. Gdy weżmiesz wcześniejszy lot i zostałby odwołany i tak nie masz gwarancji, że polecisz kolejnym i zdążysz na Tokio wg planu. W przypadku niewielkiej różnicy warto zawsze kupic na stronie przewoźnika, mniej kłopotów w razie zmian rozkładów, konieczności przebookowania z tego powodu itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group