Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Parking na Stansted
#1 PostWysłany: 23 Sty 2015 00:21 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
Loty: 122
Kilometry: 206 925
Witam.

Potrzebuję zabookować parking na Stansted, na marzec, jednak w najbliższym czasie planuję zmienić auto. Podczas rezerwacji należy podać numer rejestracyjny auta, stąd moje pytanie, czy rezerwując parking w wersji non-flexible będę miał możliwość zmiany numerów rejestracyjnych samochodu? Miał ktoś kiedyś podobną sytuację? Słyszałem od kolegi że kiedyś wjechał na prom Dover - Calais mając na rezerwacji inne auto, ale nie wiem czy na parkingu też mnie tak przepuszczą. Nie udało mi się wygooglować odpowiedzi. Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty (z dwiema dużymi walizkami) na Filipiny z Warszawy za 2665 PLN. Kilka terminów Loty (z dwiema dużymi walizkami) na Filipiny z Warszawy za 2665 PLN. Kilka terminów
Dominikana na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 6501 PLN. Bezpośrednio z Warszawy Dominikana na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 6501 PLN. Bezpośrednio z Warszawy
#2 PostWysłany: 23 Sty 2015 02:15 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 71
z ich FAQ wynika ze tak:

My vehicle details have changed. What do I do?

You can amend your vehicle details free of charge up to 24 hours before your parking is due to start. Amend your details online or call 0871 310 4111*.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sty 2015 08:54 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 173
Numery 08... Są dodatkowo płatne w UK pomocna strona jest saynoto087... Gdzie można wyszukać numery telefonów z opłatami jak za połączenie stacjonarne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sty 2015 10:43 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
Loty: 122
Kilometry: 206 925
Dzięki za pomoc, nie wiem jak mogłem to przeoczyć w FAQ :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:34 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
jesli rezerwujesz parking na stansted zarezerwuj przez ryanaira jest taniej i to sporo na 11dni wyszlo 40f na stronie 70. Numery mozna zmienic i nawet trzeba bo inaczej nie wjedziesz i nie wyjedziesz bo wszystko odbywa sie automatycznie poprzez skan blach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Mar 2015 22:01 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Tu masz linki do parkingowych posrednikow. Najtaniej zazwyczaj maja na looking4parking lub skyparksecure, ale inni tez maja swoje promocje, wiec najlepiej przeklikac wszystkich. Koniecznie sprawdzaj za posrednictwem linkow, bo sa do nich 'podczepione' promocje, ktore nie sa dostepne przy wejsciu bezposrednim.
http://www.moneysavingexpert.com/travel ... rt-parking
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group