Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lip 2014 23:03 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
easyBus enter a new era with
National Express partnership between Luton Airport and London.

London to/from Luton services on or after 7th July, and we need to tell you about some exciting changes to our operation of that route.

As from 7th July, the service will no longer be operated using easyBus minibuses, but by National Express coaches. easyBus will continue to offer for sale a frequent, fast service between Luton Airport and the Centre of London, but the operation will be fulfilled by National Express.

Like easyBus, National Express operate a frequent service between London and Luton airport.

However, the two timetables are slightly different. Therefore, you may have received an e-mail informing you of a minor amendment to the time of your journey. Our aim when making these changes was to ensure that any alteration in your service was minimal, and importantly if you are travelling to the airport you will still be in plenty of time to catch your flight. The drivers of the National Express coaches have been given clear instructions to ensure that easyBus passengers are not inconvenienced at all during this transitional period.

Passengers travelling to Luton from London will board their services at Stop S at 137 Gloucester Place. This is the same stop as the easyBus service used to run from and is as per the information on your ticket.

Passengers travelling to London from Luton Airport should board their services at coach Stop 10 - right in front of the terminal. This is well signposted as you exit the airport terminal.

There is no need for you to do anything else other than arrive at the bus stop at the appropriate time as National Express drivers will accept your pre-printed tickets for travel on board their coaches.

Further timetable details can be found on http://www.easybus.co.uk/london-luton.

This marks a further part of easyBus' expansion From 7th July you can now choose from 5 easyBus routes - Baker Street to/from Luton Airport; Baker Street to/from Stansted; City (Old Street) to/from Stansted; Waterloo to/from London Gatwick and Earls Court/West Brompton to/from Gatwick.. For more details and booking please visit http://www.easybus.co.uk.

Look out for more new routes to come later in 2014.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty (z dwiema dużymi walizkami) na Filipiny z Warszawy za 2665 PLN. Kilka terminów Loty (z dwiema dużymi walizkami) na Filipiny z Warszawy za 2665 PLN. Kilka terminów
Dominikana na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 6501 PLN. Bezpośrednio z Warszawy Dominikana na wypasie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 6501 PLN. Bezpośrednio z Warszawy
#2 PostWysłany: 08 Lip 2014 00:46 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Czyli w skrócie wsiadamy od teraz do National Express zamiast easybusa? A bilet to numer rezerwacji/nazwisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lip 2014 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Revan_ napisał(a):
Czyli w skrócie wsiadamy od teraz do National Express zamiast easybusa? A bilet to numer rezerwacji/nazwisko?
Tak bywynikało z tego:
Kod:
There is no need for you to do anything else other than arrive at the bus stop at the appropriate time as National Express drivers will accept your pre-printed tickets for travel on board their coaches.
BTW, czy przypadkiem już tak nie było (tak ze dwa lata temu), że Easy Bus miał "code share" z National Express i jeździło się do/z Victorii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Lip 2014 08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2587
Loty: 371
Kilometry: 601 471
WaldekK napisał(a):
BTW, czy przypadkiem już tak nie było (tak ze dwa lata temu), że Easy Bus miał "code share" z National Express i jeździło się do/z Victorii?

Z GreenLine.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lip 2014 08:55 

Też dostałam takiego maila. Wynika z tego, że nic się nie zmienia poza tym, ze w Luton wsiada się na innym przystanku. I do większego pojazdu oczywiście ;)
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lip 2014 23:54 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
Revan_ napisał(a):
A bilet to numer rezerwacji/nazwisko?

A bilet to wydrukowany pdf, to nie Mega/ Polskibus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Lip 2014 09:05 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Mają chyba spory bałagan. Puszczają ludzi jak leci byle mieć jakiś kawałek papieru z ilością osób i celem podróży. Ale autobus bardzo wygodny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lip 2014 10:59 

Jechałam wczoraj. Niestety autobus jedzie inną drogą niż easybus, ma więcej przystanków przez co podróż jest dłuższa. Do tego po południu były korki i autobus z Baker Street do Luton jechał 1h45.
U mnie pilnowali biletów - kto ma na kiedy i jaką trasę więc pod tym względem bałaganu nie było, a na pewno nie wpuszczali wszystkich jak leci.
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Cze 2015 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 21
Loty: 57
Kilometry: 97 405
od października 2014 easybus kursuje z Luton w dwóch opcjach:

1) pomiędzy lotniskiem Luton i stacją London Liverpool Street
London Liverpool Street jest jedną z głównych londyńskich stacji kolejowych
znajduje się w strefie 1 i obsługuje linie metra Central, Circle, Hammersmith & City i Metropolitan,
a więc multum możliwości dostania się wszędzie

2) pomiędzy lotniskiem Luton i stacją Victoria,
z przystankami na Golders Green, Finchley Road, Baker Street i Marble Arch
tu są dostępne linie metra:
Jubilee Line na stacji Finchley Road i Baker Street;
Northern Line na stacji Golders Green;
Circle, Hammersmith & City i Bakerloo Line na stacji Baker Street;
a także Victoria, Circle i District Line na stacji Victoria

bilety najlepiej rezerwować przez internet - http://www.easybus.co.uk/pl/londyn-luton
można nawet znaleźć cenę za 2f - warto kupować z wyprzedzeniem (mój wyjazd był po 4.95f)
i rozglądać się po sąsiednich godzinach - czasem pół godziny później może być znacznie taniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Cze 2015 18:46 

Rejestracja: 26 Kwi 2015
Posty: 176
Ktoś wie w którym miejscu dokładnie jest przystanek Marble Arch na trasie w obydwu kierunkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Cze 2015 18:58 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 225
Loty: 65
Kilometry: 183 102
niebieski
Stop M, Portman Street (near tube station)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Cze 2015 19:21 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@qazwsxedc, mapka + rozkład live:
http://coachtracker.nationalexpress.com ... man_Square
lub
http://coachtracker.nationalexpress.com ... _Park_Lane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Lis 2015 14:07 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1919
srebrny
czy Easybus i National Express na trasie z Stansted to też już jedna firma?
Mam bilet na Easybusa na listopad, kupowałem go w sierpniu, wyjazd z STN o 20:40 do Baker St. Teraz wchodzę na rozkład i takiego połączenia nie ma. ;)
Jest za to 20:30 i 20:45, czyli standardowa "obsługa klienta" Easybus. ;)
Zastanawiam się jakiego busa wypatrywać (easy czy national?) i na jakie stanowisko się udać. Wygląda na to, że jednym kursem obsługiwane jest Baker St., Marble Arch i Victoria. Ktoś ostatnio jechał Easy ze STN tym kursem? Jak to teraz wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Lis 2015 14:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9027
Możesz wsiąść w STN do autobusu NE bez żadnych problemów, testowałem. Stanowisko chyba 5 czy 6 (i ja od razu uderzam do NE i nie szukam Easybusa, szczerze mówiąc jak na moich parę lotów to nigdy nimi nie jechałem...)

EDIT: No i tak, wszystkie te 3 przystanki są ogarniane przez jeden autobus (chociaż czasem się zdarza, że na STN krzyczą kto do Victoria bez stacji pośrednich i podstawiają autokar na trasie STN-Victoria bezpośdernio)
Góra
 Profil Relacje PM off
opo uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 09 Lis 2015 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4147
Loty: 474
Kilometry: 704 594
platynowy
Czyli jeżeli 13 stycznia będę jechał STN-Marble Arch i z powrotem Victoria Coach Station-STN to będę jechał dużym National Express czy małym pomarańczowym Easy Bus ? :?:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Lis 2015 18:26 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 225
Loty: 65
Kilometry: 183 102
niebieski
najprawdopodobniej duzym NationalExpress.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 10 Lis 2015 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4147
Loty: 474
Kilometry: 704 594
platynowy
@travelIsFUN

To by mi pasowało, bo już mam dość tych małych busików, które albo podjeżdżają albo nie podjeżdżają i do tego zawsze są kłopoty z miejscami.

Z tego co pamiętam to na Victorię w ogóle małe busiki nie wjeżdżają :?:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 10 Lis 2015 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2587
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Zobacz na bilecie czy trasa nie jest opisana jako NX-LON
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 10 Lis 2015 12:18 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
Gdzieś już o tym pisałem: ze STN do Victorii (i przystanków po drodze) jeżdżą duże autokary National Express, a na Old Street nadal pomarańczowe busiki. Źródło: http://www.easybus.com/en/london-stansted
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 10 Lis 2015 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4147
Loty: 474
Kilometry: 704 594
platynowy
@krrnadam

Czyli dobrze trafiłem :D

Lecę tylko na zakupy i już się cieszę, że uniknę tego bicia serca kiedy stojąc na przystanku przy Old Street zastanawiałem się: przyjedzie-nie przyjedzie :lol:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group