Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 926 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Autor Wiadomość
#921 PostWysłany: 24 Cze 2024 15:46 

Rejestracja: 03 Lut 2024
Posty: 12
Jaka jest teraz oplata dodatkowa za bagaz podreczny dodatkowy przy gejcie na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu za 965 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi ze śniadaniami w tradycyjnym riadzie
Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu Urlop na Bali na za 3225 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu
#922 PostWysłany: 24 Cze 2024 17:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11624
Loty: 495
Kilometry: 781 427
Co nieco można znaleźć (choć w trochę inny temacie) kontrole-bagazu-podrecznego,228,20070&hilit=ponadwymiarowy?start=1260#p1690654
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#923 PostWysłany: 26 Cze 2024 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2897
HON fly4free
Garmond napisał(a):
Ile może kosztować Wizz Priority po zakupie biletu przez OTA na popularnej trasie do Skandynawii jeżeli na stronie, przy symulacji zakupu biletu, kosztuje 72 PLN?
Odpowiadam sobie sam na pytanie: po zakupie na OTA cena za Wizz Priority była dokładnie taka sama jak w aplikacji/na stronie Wizz.
Więc - przy różnicy w cenie biletu - kupowanie przez pośrednika może być lepszym rozwiązaniem niż bezpośrednio u linii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#924 PostWysłany: 26 Cze 2024 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 11240
HON fly4free
@Garmond oczywiście trzeba pamiętać, że w przypadku zmian rozkładowych/anulowania lotu przez Wizzaira, gdy będziesz chciał otrzymać zwrot pieniędzy, to już może być droga pod górkę. Łatwo da się samemu kliknąć zwrot środków na konto wizz, ale już nie tak łatwo zamienić środki wizz na zwrot na pierwotny sposób płatności (do OTA). Gdy już to się uda zrobić, to jeszcze trzeba czasami kilkakrotnie prosić ota o zwrot na naszą kartę i wcale nie rzadko długo czekać na zwrot.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#925 PostWysłany: 17 Lip 2024 09:19 

Rejestracja: 09 Sie 2023
Posty: 6
Cześć. Jak to jest z ceną rejestrowanego 20kg?
W momencie zakupu biletu na Maltę mam cenę 220zł z klubem natomiast 245zł za bagaż. Bagaż droższy ode mnie - jakaś porażka.
Czytałem, że po zakupie biletu dokupienie bagażu zwykle jest w niższej cenie niż ten bagaż kupiony w trakcie zakupu biletu. Jest to prawda czy to jakiś SCAM?
Nie chcę stracić na tym interesie. Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#926 PostWysłany: 17 Lip 2024 09:51 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 477
niebieski
Algorytm ustawia ceny na podstawie wielu czynników. Nikt Ci nie powie jak jest dokładnie, jedynie moich pare obserwacji:
- cena w appce i web zazwyczaj jest inna, warto sprawdzać oba kanały
- im bliżej wylotu, tym mniejsza szansa na dobrą cenę
- na istniejącej rezerwacji do PMI pokazuje mi obecnie ~400zł za bagaż OW, natomiast próbując kupić teraz ten lot, cena jest niższa
Góra
 Profil Relacje PM off
macko555 lubi ten post.
macko555 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 926 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group