Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 16 Maj 2014 17:17 

- jak dla mnie niemożliwe, gdyż wdc przypisane jest do konta mywizz i w umowie wskazałeś/aś adres e-mail z tego konta (nie mam takiej wyobraźni jak można tak jak jest opisane przydzielić wdc)
- można napisać na kontakt z bankiem na swoim koncie citi online o pomoc

I w końcu po 2-dniach mam przywrócone WDC, mam nadzieję, że na stałe zgodnie z terminem przyznania.
Góra
 PM off  
      
Lato na Cyprze: 7 dni w hotelu (z wyżywieniem) za 2309 PLN. Wylot z Wrocławia Lato na Cyprze: 7 dni w hotelu (z wyżywieniem) za 2309 PLN. Wylot z Wrocławia
Zobacz Formułę 1 w Singapurze! Loty z Warszawy + wejściówka na wyścig za 4810 PLN Zobacz Formułę 1 w Singapurze! Loty z Warszawy + wejściówka na wyścig za 4810 PLN
#62 PostWysłany: 16 Maj 2014 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Anonymous napisał(a):
I w końcu po 2-dniach mam przywrócone WDC, mam nadzieję, że na stałe zgodnie z terminem przyznania.

Potwierdzam, bez zadnych reklamacji przywrocono widocznosc WDC na stronie. W appce mobilnej caly czas byl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 16 Maj 2014 17:26 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 28
U mnie też już jest:

WIZZ Discount Club

Status klubowy Aktywna


Daty ważności brak, ale najważniejsze, że jest :)
Szkoda, że w międzyczasie bilety podrożały. Wczoraj bez WDC było taniej niż dziś z WDC (przynajmniej ten kierunek i daty, które mnie interesują).
_________________
Maciek

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 16 Maj 2014 18:11 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 629
Loty: 69
Kilometry: 135 167
srebrny
seidorf napisał(a):
Szkoda, że w międzyczasie bilety podrożały. Wczoraj bez WDC było taniej niż dziś z WDC (przynajmniej ten kierunek i daty, które mnie interesują).


pewnie kroi się kolejna promocja -20% :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 16 Maj 2014 21:56 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
kittycate napisał(a):
Czyli konkretnie według jakiego? Można by napisać coś rzeczowo jak się już pisze :)

Odwołany lot? Zmiana w rezerwacji?


Z tego co testowałem "Pytania lub prośby ogólne" powodują olanie przez Wizz Air.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 16 Maj 2014 22:03 

shiver napisał(a):


Z tego co testowałem "Pytania lub prośby ogólne" powodują olanie przez Wizz Air.


skoro korzystamy z promocji, tanich lotów, to korzystając z kontaktu z wizzair - reklamacje warto doczytać warunki tej usługi:

Kod:
Czas odpowiedzi na e-maile wynosi około 30 dni
Góra
 PM off  
      
#67 PostWysłany: 16 Maj 2014 22:17 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Anonymous napisał(a):
shiver napisał(a):


Z tego co testowałem "Pytania lub prośby ogólne" powodują olanie przez Wizz Air.


skoro korzystamy z promocji, tanich lotów, to korzystając z kontaktu z wizzair - reklamacje warto doczytać warunki tej usługi:

Kod:
Czas odpowiedzi na e-maile wynosi około 30 dni


Nie doczytałem, ale też nigdy nie czekałem nawet w przybliżeniu tak długo. Max ok. tydzień. A kilka tych reklamacji wysłałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group