Na ferie do Jury Krakowsko-Częstochowskiej: hotel Jura z wyżywieniem za 125 PLN/pokój
(Aktualizacja) Jeżeli zamierzacie spędzić ferie zimowe poza miastem niekoniecznie musicie jechać na zimowe stoki - Jura Krakowsko-Częstochowska również ma do zaoferowania wiele atrakcji.
Jura Krakowsko-Częstochowska to wciąż niedocenione miejsce w Polsce, które posiada wielki turystyczny potencjał. Świetnie odnajdą się tutaj miłośnicy malowniczych widoków, amatorzy wspinaczki czy też pasjonaci historii i zabytków. Zamieszkaj w Hotelu Jura, zlokalizowanym w jednym z najpiękniejszych zakątków Jury Krakowsko-Częśtochowskiej – w Kroczycach i korzystaj do woli z dostępnych atrakcji.
NOCLEGI
Atuty oferty:
- Klimatyczny hotel w samym centrum Kroczyc;
- Dogodna baza wypadowa na pobliskie szlaki;
- Do dyspozycji gości siłownia, fitness club, rowery, kijki do Nordic Walkingu, boisko do piłki nożnej, palenisko, basen stelażowy, wiata grillowa oraz bilard.
Oferta zawiera:
- zakwaterowanie w pokojach w przybudówce lub Stacji Jura;
- śniadania;
- obiadokolacje (2 dania + deser) z bufetem z napojami (kawa, herbata, woda, sok);
- dostęp do siłowni, fitness clubu, rowerów, kijków do nordic walkingu, piłkarzyków oraz bilarda;
- parking;
- bezprzewodowy Internet.