Karaibski wypoczynek: loty na Cayo Coco z Warszawy za 2249 PLN (późna wiosna i wakacje)
Słońce, biały piasek na plaży oraz dawna, kolonialna zabudowa – oto Kuba! Dorzućcie do tego obecną wszędzie salsę oraz mojtio w miejscowych barach, a otrzymacie gotowy przepis na udany urlop w latynoskim rytmie.
Na Karaiby polecicie, wybierając spośród terminów dostępnych na przełomie późnej kalendarzowej wiosny i lata – na przykład 12 – 22 czerwca. Wasza podróż rozpocznie się w Warszawie i czekają was loty na pokładzie samolotów linii lotniczych Air Canada, Air Canada Rouge, SAS, PLL LOT z gwarantowanymi przez przez przewoźników przesiadkami w Kopenhadze, Toronto, Montrealu oraz Brukseli. W cenę wycieczki wliczony jest tylko bagaż podręczny, zatem przed wyjazdem warto zapoznać się z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.
Termin podróży: czerwiec – lipiec
Wyloty z: Warszawy
Linia lotnicza: Air Canada, Air Canada Rouge, SAS, PLL LOT
Bagaż: podręczny
Podróż2249 PLN
Warszawa – Cayo Coco – Warszawa >>
Przykładowe terminy: 12 – 22 czerwca, 14 – 29 czerwca, 26 czerwca – 6 lipca.
Jak spędzić czas na Kubie?
Leżąca u południowych wybrzeży Kuby, wchodząca w skład archipelagu Jardines Del Rey, wyspa Cayo Coco kojarzy się przede wszystkim z luksusowymi hotelami, wszechobecną zielenią oraz pięknymi plażami.
Lubicie spędzać czas nad wodą? Koniecznie wybierzcie się w okolice plaż Playa Las Coloradas, Playa Flamenco oraz Playa Dorada. Na miejscu zastaniecie również świetne warunki do nurkowania – w okolicy znajduje się druga co do wielkości rafa koralowa na świecie. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie moglibyście zacząć swoją przygodę z odkrywaniem podwodnego świata oraz wypożyczyć sprzęt, polecam wam ośrodek Coco Diving Center.
Będąc na miejscu, warto wybrać się również na krótką wycieczkę na sąsiednią wysepkę Cayo Guillermo – to z kolei mekka kitesurferów z całego świata.
Chcielibyście spróbować świeżych owoców morza? Doskonale trafiliście, wybrzeże Kuby obfituje w występowanie m.in. homara. W celu degustacji lokalnych przysmaków rekomenduję skierować się do restauracji Ranchon Las Dunas.
Kos od 2180 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Side od 2975 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Side od 1914 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?