Ameryka Środkowa na wyciągnięcie ręki 🌎 Loty z bagażem rejestrowanym 🧳 do Panamy od 2536 PLN ✈️
Do Ameryki Środkowej udasz się w okresie między czerwcem a lipcem z lotniska w Warszawie. Podróżować będziesz PLL LOT i Condor z przesiadkami we Frankfurcie. W cenę biletu wliczony został bagaż podręczny i rejestrowany.
Termin podróży: czerwiec-lipiec
Linie lotnicza: PLL LOT, Condor
Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
Podróż od 2536 PLN
Warszawa – Panama – Warszawa >>
Przykładowe terminy: 11-19 czerwca, 11-23 czerwca, 18-26 czerwca, 18-30 czerwca, 22-30 czerwca, 22 czerwca – 3 lipca, 25 czerwca – 3 lipca i 29 czerwca – 7 lipca.
O tanich lotach poinformował użytkownik forum: nelson 1974. Dziękujemy!
Hotel od 193 PLN/pokój/noc
W Panamie zatrzymaj się w dobrze ocenianym 4* hotelu znanej sieci Novotel. Obiekt oferuje swoim gościom dostęp do siłowni, restauracji i baru.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Masz ochotę na nieco luksusu? W takim razie rozważ pobyt w rewelacyjnym 5* hotelu Riu Plaza z wliczonymi śniadaniami. Do twojej dyspozycji będzie basen i taras słoneczny.
Samochód od 39 PLN/doba
Aby komfortowo zwiedzać Panamę i wybrzeże Morza Karaibskiego, wypożycz samochód od razu po wylądowaniu.
Belek od 2245 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 2309 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Wyspa Malta od 2272 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
- Średnia cena oferty1839 PLN
- Wjazd na dowódnie
- Różnica czasu6 g. wcześniej
- Walutadolar amerykański (USD)
- EKUZ akceptowanynie
- Największe atrakcje
- Bezpieczeństwo w Panamie
- Najlepszy termin na wyjazd
- Szczepienia przed wyjazdem