Fly4free.pl

Bezpośrednie loty z Poznania do Paryża (Beauvais) za 78 PLN + pomysł na zwiedzanie zamków w Dolinie Loary

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: StevanZZ, Shutterstock
Bardzo dobra okazja na spędzenie wrześniowego tygodnia we Francji. Bezpośrednie przeloty z Poznania do Paryża (Beauvais) i z powrotem dostępne są za 78 PLN. Tanie loty będą stanowiły doskonałą bazę do zaplanowania wycieczki obejmującej zwiedzanie wybranych zamków nad Loarą, Wersalu oraz stolicy kraju wina. 

Bilety lotnicze zarezerwujecie na wizzair.com, najtańsze dostępne są dla osób, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Zapłacicie dowolną kartą płatniczą. Pamiętajcie, że podane ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja:

1poz-bva

Aby jak najlepiej wykorzystać czas we Francji oraz zyskać niezależność w wyborze najbardziej wartościowych punktów wycieczki należy wynająć samochód. Auto na cały pobyt w cenie 529 PLN wypożyczycie na auto4free.pl

auto

W terminie 14 – 16 września proponuję zatrzymać się w hotelu Appart’City Orleans za 424 PLN/2 noce/2 os. (212 PLN/os.).

ZAREZERWUJ NOCLEGI W ORLEAN >>

1orlean

Kolejne dwie noce spędzicie w Tours w Park & Suites Elegance Tours w cenie 353 PLN/2 noce/2 os. (176,50 PLN/os.).

ZAREZERWUJ ZAKWATEROWANIE W TOURS >>

2tours

Mapkę z zaznaczonymi zamkami w Dolinie Loary znajdziecie poniżej. Do Was należy decyzja, które odwiedzicie. Pomocna może okazać się strona loirevalleytourism.com

zamki_mapa
fot. Wikipedia

Będąc we Francji nie możecie ominąć Wersalu. Nocleg w terminie 18 – 19 września proponuję zarezerwować w ibis Versailles Chateau za 308 PLN/2 os. (154 PLN/os.).

ZAREZERWUJ POBYT W WERSALU >>

3wersal

Ostatnie dni wycieczki spędzicie w Paryżu, gdzie możecie za trzymać się w Hotel Residence De Bruxelles za 495 PLN/2 noce/2 os. (247,50 PLN/os.).

ZAREZERWUJ NOCLEGI W PARYŻU >>

4PARYŻ

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie wiem czy Paryż jest taki bezpieczny...Wkrótce EURO 2016 i może być nie ciekawie. IS nie przepusci takiej okazji...Obym się mylił. Tak czy inaczej Francja to teraz nie jest bezpieczny kierunek.
what, 21 maja 2016, 23:13 | odpowiedz
what Nie wiem czy Paryż jest taki bezpieczny…Wkrótce EURO 2016 i może być nie ciekawie. IS nie przepusci takiej okazji…Obym się mylił. Tak czy inaczej Francja to teraz nie jest bezpieczny kierunek.
Wow. Informacja roku, hit. Chciałeś zabłysnąć na forum czy jak?
As, 22 maja 2016, 10:35 | odpowiedz
W cenie wyjazdu stan wyjątkowy w całej Francji i imigranci od śniadego do czarnego na każdym rogu.
ala, 22 maja 2016, 18:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »