Fly4free.pl

Portugalia: Azory i Lizbona w jednej podróży za 1284 PLN. Loty z Warszawy + 8 noclegów

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1284 PLN
Oferta nieaktualna
Azory panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dov Fuchs / Shutterstock

Wybierzcie się na portugalską wycieczkę, podczas której zwiedzicie jej stolicę oraz wypoczniecie na najdalej wysuniętej na zachód części Europy.

W podróż udacie się liniami TAP Portugal z bagażem podręcznym. Sprawdźcie nasze wskazówki jak się spakować. Wracają do kraju czeka Was dłuższa przesiadka (16h) w Lizbonie. Jest to świetna okazja na krótki city break!

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej TAP.

Na Azorach proponuję Wam noclegi w Casa Mar, który leży niedaleko centrum. Oferuje on pokoje z prywatną łazienką, odkryty basen, taras słoneczny i sprzęt do grillowania.

W stolicy Portugalii możecie zatrzymać się w Easyhotel Lisbon, który położony jest blisko stacji metra. Wszystkie pokoje mieszczą łazienkę z prysznicem.

Wypożyczcie samochód na Azorach i zobaczcie najważniejsze atrakcje na wyspie.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »